Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: 12-->
Bieżąca strona: 1 z 2
Wyleczylem sie z luszczycy w prawie 100 %
Wysłane przez: Voy75 (---.acn.waw.pl)
Data: 26 mar 2011 - 14:03:34

Niecierpliwym powiem na poczatku ze spowodowaly to prawie napewno plastry detoksykacyjne Aikido . Ale od poczatku .

Na tydzien przed ostatnimi swietami Bozego Narodzenia dostalem od matki te plastry ( matka je zamowila w internecie ) i skorzystalem z nich od razu ale tylko przez 2 noce ( z powodow nie do konca ode mnie zaleznych nie kontynuowalem tego przyklejania wtedy ) . I po 3 lub 4 dniach ( jeszcze przed swietami ) zauwazylem ze luszczyca zaczela sie cofac . Po 2 miesiacach nie mialem juz prawie wcale luszczycy ( zostaly mi tylko nieduze wykwity na lokciach ) . Cofnelo sie ok 90 % zmian jakie mialem na ciele . A mialem juz dosyc duze zmiany ( ok 15 % powierzchni ciala i wykwity na rekach nogach tulowiu w miejscach intymnych i na glowie czyli wszedzie ) . W sensie scisle naukowym nie mam 100 % pewnosci ze to plastry spowodowaly ale nic innego w tym czasie nie bralem . Mialem juz spora kolekcje masci i ziol ale w tym akurat momencie nie stosowalem nic innego . Takze luszczyca nie miala u mnie wczesniej okresow remisji tylko caly czas sie rozwijala .

Mam tez koncepcje dlaczego tak sie stalo . Otoz ja od kilku lat biore lek antydepresyjny starego typu ( a wiec dosyc toksyczny ) i na poczatku bralem go w duzych dawkach . Poniewaz luszczyca pojawila sie w kilka miesiecy po rozpoczeciu brania leku wiec od poczatku byl to glowny podejrzany wystapienia luszczycy : ) I rzeczywiscie gdy zmniejszalem dawke luszczyca spowalniala swoj rozwoj . Sprawa sie troche skomplikowala gdy zszedlem ponizej 1,5 tabletki . Wtedy o dziwo luszczyca zaczela sie nasilac ale tutaj chyba chodzilo o to ze stres ( ktory sie pojawia gdy zejde ponizej 1,5 tabletki ) tez nasila luszczyce . Gdy wrocilem do 1,5 tabletki luszczyca zlagodniala na tyle ze przestala mnie swedziec i bolec .

Sporo czytalem w internecie na temat luszczycy i wielokrotnie pojawia sie takie stwierdzenie ze toksyny w organizmie wywoluja luszczyce . I jest to chyba prawda w moim przypadku . Nie jestem lekarzem i nie prowadzilem badan wiec byc moze istnieja takze inne przyczyny ( napewno stres nasila luszczyce : mowia o tym nawet dermatolodzy ) . W moim przypadku jest to naprawdopodobniej lek ( a nie na przyklad genetyka gdyz zadno z moich rodzicow i dziadkow nie mialo luszczycy ) .

Przy okazji nalezy KOPNAC W DUPE CALA MEDYCYNE ZACHODNIA . Twierdzi ona ze przyczyny luszczycy pozostaja nie poznane i mozna ja tylko zaleczac a nie leczyc u zrodla . I dermatolodzy w takich przypadkach przepisuja jedynie masci lub w powazniejszych sytuacjach naswietlaja lampami ) . A wiemy jak niewygodne sa masci . Medycyna zachodnia podzielila czlowieka na kawalki i ktos kto zajmuje sie tylko skora ( czyli dermatolodzy ) nigdy nie znajdzie przyczyn luszczycy ( ktore twia w organizmie ) .

Mam podstawy zeby sadzic ze kazdy srodek ktory odtoksycznia organizm pomogl by mi . W tym ziola lub specyfiki ktore mozna znalezc w aptekach . Ale te plastry zrobily to chyba szybciej . W tej chwili mam jedynie pojedyncze plamki na ciele gdzie luszczy sie skora . Plastry przez brak systematycznosci i nieregularny tryb zycia stosuje z przerwami . Nie zdazylo mi sie zebym je zalozyl dluzej niz 2 noce z rzedu . A zuzylem ich dotychczas 8 par . Taka jest moja historia i moze komus ona pomoze : )

Przy okazji chcialem zapytac czy ktos z Was wie jak usuwac odbarwienia skory ktore zostaly po zaleczonej luszczycy ? Bo takie cos mi zostalo i nie jest to zbyt estetyczne : ) Pozdrawiam . Wojtek

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Wyleczylem sie z luszczycy w prawie 100 %
Wysłane przez: nefelly (---.toya.net.pl)
Data: 26 mar 2011 - 18:12:42

ciekawe... ktoś jeszcze korzystał z tych plastrów? albo innych sposobod detoksykacji?

wydaje się to całkiem sensowne, a z tego co wyczytałam 20 plastrow kosztuje stówkę, więc w porównianiu do wszystkich kosztow poniesionych na masci etc to można sprobować, bo zaszkodzic nie zaszkodza, a może pomogą. pomyślę nad tym.

a co do odbarwień nie pomogę, bo od kiedy choruje (10 lat) nigdy nie mialam takiego super stanu, żebym przejmowała się odbarwieniami.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re Wyleczylem sie z luszczycy w prawie 100 %
Wysłane przez: Voy75 (---.acn.waw.pl)
Data: 26 mar 2011 - 19:53:54

Wlasnie one sa po 100 zl za 20 sztuk ale trzeba pamietac ze to ma starczyc na obydwie nogi wiec wystarcza na 10 nocy . Trzeba tez powiedziec ze sa w internecie jeszcze plastry przynajmniej 2 innych firm : Netterumani i Gold Detox . I najtansze sa o ile pamietam te Gold Detox . No i sa jeszcze inne metody detoksykacji ktore tez powinny zadzialac ale np w przypadku ziol oznacza to regularne picie przez pare miesiecy . Uslyszalem tez od jednej babki w internecie ze wszelkie zmiany skorne sa wynikiem zaburzen w organizmie i tak sie organizm pozbywa nadmiaru zanieczyszczen .

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Wyleczylem sie z luszczycy w prawie 100 %
Wysłane przez: nefelly (---.toya.net.pl)
Data: 27 mar 2011 - 15:20:45

a powiedz mi Voy jaki tryb zycia prowadzisz w sensie papierosy, alko, odzywianie, ruch??? mysle, ze to tez ma wpływ

sprawdzilam te golddetox i chyba na nie sie na razie zdecyduje, bo sklad maja prawie taki sam, a są duzo tansze

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re Wyleczylem sie z luszczycy w prawie 100 %
Wysłane przez: Voy75 (---.acn.waw.pl)
Data: 27 mar 2011 - 16:18:14

Nie pale papierosow ( i nigdy nie palilem ) , alkohol pije sporadycznie i w malych ilosciach . Odzywiam sie kiepsko ( teraz jem zupke ekspresowa : ) chociaz staram sie unikac fast foodow . I nie uprawiam zadnego sportu i w ogole ruszam sie bardzo malo . Podobno tez zdrowa dieta pomaga przy luszczycy

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Wyleczylem sie z luszczycy w prawie 100 %
Wysłane przez: nefelly (---.toya.net.pl)
Data: 28 mar 2011 - 02:18:31

Voy, jednym pomaga dieta, innym masci, a jeszcze innym ziółka z bombaju. nie ma tu ogólnej recepty. wiadomo, że zdrowy tryb życia jest wskazany, tak samo jak i odżywianie. Pytałam o Twój sposób życia z tego względu, że przypuszczałam, że masz super zdrowy style i dlatego tak ładnie Ci zeszło po detoksykacji, ale piszesz, że odzywianie kuleje, zdrowy ruch tez, więc jest szansa, że mnie tez pomoze (ja pale, piję, kiepsko i nieregularnie sie odzywiam, z ruchem trochę lepiej okresowo). tak czy siak kupuje te plastry jutro jeśli dostane gdzieś na mieście, a jak nie to zamówię wieczorkiem i zobaczymy, chociaż szczerze mówiąc ostatnio tracę wszelką nadzieję, bo od 2 tyg nie byłam ani przeziebiona, ani nie piłam alko, ani nie miałam większych stresów, a wysypało mnie standardowo plus kilka nowości na twarzy, a z tym już cięzko wyjść z domu. yh, no nic, dam znać jak zakupię plasterki i po jakimś czasie napiszę efekty. życzę Ci, żeby szybko nie wróciłosmiling smiley pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re Wyleczylem sie z luszczycy w prawie 100 %
Wysłane przez: Voy75 (---.acn.waw.pl)
Data: 28 mar 2011 - 14:56:10

Mnie sie wydaje ze to juz nie wroci . Znalazlem u mnie przyczyne luszczycy ( lek ) i mam na nia lekarstwo . Dopoki bede bral lek bede musial co jakis czas sobie przykleic te plastry .

Wszystko wskazuje jednak na to ze przyczyna luszczycy sa rozne zanieczyszczenia organizmu i powinno sie dbac zeby go nie przytruc lub dbac o dobre oczyszczanie . W kazdym razie moim zdaniem takie rzeczy jak papierosy i alkohol nalezy sobie odpuscic

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Re Wyleczylem sie z luszczycy w prawie 100 %
Wysłane przez: pablo11200 (---.bsh-bng-012.adsl.virginmedia.net)
Data: 28 mar 2011 - 19:36:59

Takich ludzi to ja lubie,pisze co i jak...akurat moze nam pomóc...dziékóweczka Voy75...3m sie winking smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re Wyleczylem sie z luszczycy w prawie 100 %
Wysłane przez: Voy75 (---.acn.waw.pl)
Data: 28 mar 2011 - 20:02:03

Pablo wiem jak upierdliwa jest to choroba . W polowie zeszlego roku bylem zalamany bo pod wplywem stresu zaczelo mi sie to rozlazic po CALYM ciele . O kobietach mozna zapomniec , wstyd wyjsc na miasto w lato . Przy zaostrzeniu luszczyca zaczyna swedziec i bolec . Wszedzie walaja sie luski a smarowanie to ciagle uwazanie zeby nie upaprac otoczenia . I gdy wreszcie znalazlem cos co mi pomoglo to grzech sie tym nie podzielic : ) Na zdrowie : )

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Wyleczylem sie z luszczycy w prawie 100 %
Wysłane przez: pablo11200 (---.bsh-bng-012.adsl.virginmedia.net)
Data: 28 mar 2011 - 20:13:01

Hej...teraz o tym czytam i duzo osób pisze o kinotakara,a Ty dokladnie jakich plastów uzywasz.Tylko jednej firmy?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Wyleczylem sie z luszczycy w prawie 100 %
Wysłane przez: sylwia (---.adsl.inetia.pl)
Data: 28 mar 2011 - 21:45:34

Hej Voy75, napisz proszę jakich plastrów konkretnie używałeś. Zamówię i sprawdzę na sobiesmiling smiley Nie chce eksperymentować z innymi...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re Wyleczylem sie z luszczycy w prawie 100 %
Wysłane przez: Voy75 (---.acn.waw.pl)
Data: 28 mar 2011 - 22:39:28

Uzywam plastrow Aikido . Tych ktore reklamuja w telewizji w telemarkecie . Maja swoja strone w necie . I one rzeczywiscie sie tak zabarwiaja po nocy

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Wyleczylem sie z luszczycy w prawie 100 %
Wysłane przez: motylek (---.direct-adsl.nl)
Data: 28 mar 2011 - 23:01:05

Witam.Mam pytanie do Voy75.Czy mozna te plastry przylepiac na rany?Bo pod jedna stopa mam rane od luszczycy oczywiscie.Z gory bardzo dziekuje za odpowiedz.Pozdrawiam.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re Wyleczylem sie z luszczycy w prawie 100 %
Wysłane przez: Voy75 (---.acn.waw.pl)
Data: 28 mar 2011 - 23:27:29

Wiesz tam na stronie i potem w opakowaniu jest instrukcja obslugi . Ale ja jej nie mam bo zostala u matki . Ale na stronie ( plastryaikido.com ) jest opis . Z tego co wiem mozna przylepiac w roznych czesciach podeszwy a nawet z boku

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Wyleczylem sie z luszczycy w prawie 100 %
Wysłane przez: motylek (---.direct-adsl.nl)
Data: 28 mar 2011 - 23:46:20

Bardzo dziekuje Voy75.Zaraz bede szukac.Cala lewa stope tzn.podeszwa i na wierzchu do kostki z obu stron i do paluchow to jedna wielka rana.Pozrawiam cieplutko i zycze duzo zdrowka.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Wyleczylem sie z luszczycy w prawie 100 %
Wysłane przez: SEBAAA (---.croy.cable.virginmedia.com)
Data: 29 mar 2011 - 14:26:48

A JAK TERAZ CZY COS WRACA

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re Wyleczylem sie z luszczycy w prawie 100 %
Wysłane przez: Voy75 (---.acn.waw.pl)
Data: 29 mar 2011 - 14:45:35

W niektorych miejscach pojawiaja sie pojedyncze kropeczki ale to jest nadal ok 2 % tego co bylo . Poza tym trzeba pamietac ze caly czas biore lek ktory mi wywolal luszczyce . I nic dziwnego ze pojawiaja sie drobne wykwity poniewaz ja czasami zwiekszam dawke leku kiedy tego potrzebuje . Dopoki bede bral lek antydepresyjny bede musial co jakis czas uzyc tych plastrow zeby oczyscic organizm . Ale ja chce zwrocic uwage na jedna rzecz . Te plastry najprawdopodobniej zlikwidowaly przyczyne luszczycy a nie jedynie zaleczyly jej objawy

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Re Wyleczylem sie z luszczycy w prawie 100 %
Wysłane przez: nefelly (---.toya.net.pl)
Data: 29 mar 2011 - 21:06:28

zamówiłam, będa za kilka dni, a jak u reszty?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Wyleczylem sie z luszczycy w prawie 100 %
Wysłane przez: on (---.croy.cable.virginmedia.com)
Data: 29 mar 2011 - 21:47:40

nio nikt nic nie odp czekamy na wasze opinie l..........

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Wyleczylem sie z luszczycy w prawie 100 %
Wysłane przez: pablo11200 (---.bsh-bng-012.adsl.virginmedia.net)
Data: 31 mar 2011 - 09:33:08

No ja dopiero bede wiedzial w maju...kupilem te plastry aikido,ale nie przysylajá ich za granice.Tylko w Polsce takze bede w maju to zobaczymy jak bédzie...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: 12-->
Bieżąca strona: 1 z 2



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.