Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--12
Bieżąca strona: 2 z 2
Re: co to za lek....
Wysłane przez: krystyna (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 16 lis 2005 - 00:25:57

oczywiściw wprowadzam www.ziola.anv.pl , a nie www.zila.anv.pl !!!

a tu ciągle nic...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: co to za lek....
Wysłane przez: MADZIA (---.wroclaw.dialog.net.pl)
Data: 16 lis 2005 - 19:56:05

WITAJCIE JA PROPONUJE ZIOLA DO PICIA MOROZNIK KAUKAZKI.MNIE WSTRZYMAL DALSZY WYSIEW.NA ŁUSZCZYCE CHORUJE JUZ 36 LAT ,PRZERABIALAM JUZ WSZYSTKO CO MOZLIWE.A CHINSZCZYZNA NA MNIE NIE DZIALA.KAZDY JEST INDYWIDUALNOSCIA .UWAZAJCIE NA STERYDY.SZYBKO ZNIKA,ALE WYSIEW PONOWNY JEST PODWOJNY.MYSLE ,ZE POWINNISCIE NAJPIERW ZAJĄC SIE OCZYSZCZENIEM JELIT ,WĄTROBY,A POTEM PRZYJMOWAC ROZNE LEKI-BO INNACZEJ BEDZIE TO BLEDNE KOLO.MOJ OBECNY ETAP TO OCZYSZCZANIE JELIT PREPARATEM BIO GREEN -REWELACJA.JADE JUZ NA TYM PREPARACIE MIESIAC.KURACJA JEST NA 3-4 MIESIECY.WYRZUCA WSZYSTKO Z ORGANIZMU,A TO PDSTAWA MIEC CZYSTE JELITA.POZDRAWIAM

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: co to za lek....
Wysłane przez: beti69 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 16 lis 2005 - 20:09:59

Wydaje mi się, że ten sklep znów zawiesił działalność jak to było na przełomie października i listopada. ja też próbowałam kilka razy wejśc na tę stronę ale wyskakuje zupełnie co innego.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: co to za lek....
Wysłane przez: krystyna (---.icm.edu.pl)
Data: 17 lis 2005 - 00:05:38

znakazłam w swojej komórce nr telefonu, który tam wpisałam, gdy się o jakąś opóźnioną dostawę upominałam..

Zadzwoniłam - no i faktycznie trochę się zmienił adres strony, ale wszystko funkcjonuje nadal !

A nowy adres jest taki:

www.ziola.anv.pl/shop

pozdrawiam

krystyna

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: co to za lek....
Wysłane przez: asia (---.gemini.net.pl)
Data: 17 lis 2005 - 14:11:09

Spróbujcie BETASOL-syrop firmy HERBAPOL,brzydko pachnie,jest niesmacznysad smileyale mi pomaga.POLECAM!!!!!!!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: co to za lek....
Wysłane przez: olga (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 08 sie 2006 - 10:19:27

MADZIA napisał(a):

> WITAJCIE JA PROPONUJE ZIOLA DO PICIA MOROZNIK KAUKAZKI.MNIE
> WSTRZYMAL DALSZY WYSIEW.NA ŁUSZCZYCE CHORUJE JUZ 36 LAT
> ,PRZERABIALAM JUZ WSZYSTKO CO MOZLIWE.A CHINSZCZYZNA NA MNIE
> NIE DZIALA.KAZDY JEST INDYWIDUALNOSCIA .UWAZAJCIE NA
> STERYDY.SZYBKO ZNIKA,ALE WYSIEW PONOWNY JEST PODWOJNY.MYSLE ,ZE
> POWINNISCIE NAJPIERW ZAJĄC SIE OCZYSZCZENIEM JELIT ,WĄTROBY,A
> POTEM PRZYJMOWAC ROZNE LEKI-BO INNACZEJ BEDZIE TO BLEDNE
> KOLO.MOJ OBECNY ETAP TO OCZYSZCZANIE JELIT PREPARATEM BIO GREEN
> -REWELACJA.JADE JUZ NA TYM PREPARACIE MIESIAC.KURACJA JEST NA
> 3-4 MIESIECY.WYRZUCA WSZYSTKO Z ORGANIZMU,A TO PDSTAWA MIEC
> CZYSTE JELITA.POZDRAWIAM

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: co to za lek....
Wysłane przez: Beti69 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 08 sie 2006 - 15:33:53

Olga: Napisz coś więcej o tym morozniku, jak na Ciebie działa. Czytałam o tym ziółku i nie wiem czego, boję się go. Jest to silnie działające zioło i bardzo trzeba uważać aby nie przedawkować? Wydaje mi się, że dobrze kojarzę tę nazwę, bo gdzieś już o tym morozniku czytałam ale bardziej przekierowałabym w kierunku odchudzania. Napisz jak to stosujesz, ile razy dziennie, jaki ma smak i ewentualne wyniki.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: co to za lek....
Wysłane przez: smerfetka222 (2.165.28.---)
Data: 28 lip 2015 - 13:30:00

granulki fu fang w wielu przypadkach daja cudowne efekty, z moich obserwacji chinskie ziola to jedyne co dziala w przypadku ostrej luszczycy,

a to ze piszecie ze macie problem z łykaniem ich- sorry dorośli jesteście bo zachowujecie sie jak dzieci? jak mozna na cos takiego narzekać? rozumiem dziecko 5 letnie ale dorosła osoba? żałosne, proponuje wiec nie brac i miec nadal luszczyce, granulki wcale nie sa obrzydliwe, obrzydliwe jest mięso i cukierek

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--12
Bieżąca strona: 2 z 2



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.