Domowy Sposob skuteczny
Wysłane przez: SolnyPtwor (---.ecatel.net)
Data: 17 pa� 2011 - 19:08:30

witam
mam 25 lat
luszczyce mam dlugo juz w przedszkolu
ja mialem wiec mysle ze mam duzo doswiadczenie

ogolnie moja luszczyca nie jest zawansowana
(aktualnie nic nie mam )
dzieki pewnym metoda ktore stosuje

ogolnie jak macie male zmiany i chcecie sie ich pozbyc polecam
mas Dermovate czy novate ( nie pamietam bo uzywalem tego z 5 lat temu) ( steryd ) kuracja 12 dni kazdego dnia smarowac zmiany 2 krotnie

ogolnie w wieku 20 lat 1 raz tej masci probowalem efekt natchmiastowy ( po 2 dniach praktycznie po zmianach nie bylo sladu )
kolana lokcie za uchem i w uchu)

takich kuracji robilem kilka na jedno opakowanie masci (30g)
po takich 3 kuracjach praktycznie nawrotow nie bylo

to co sie pojawialo smarowalem solcokerasal ( i owijam sie folia)
po takich 3 nocach nic nie ma na dlugi czas

+ kazdego dnia po kazdej kapieli cale cialo nawilzam kremem Xerialine Fluide

i powiem wam ze od 5 lat jestem czysty ( malutkie plamki na glowie) ale sa one nie widoczne gdyz wlosy je zaslaniaja :p ale na to jest prosty sposob

w lato robisz sie na lyso ( w tych momentach nie wychodze z domu bez czapkitongue sticking out smiley) i kuracja solcokerasal + owijanie glowy foli grinning smiley +
wystawianie jej kazdego dnia na slonce tak po 2 h ( robie to w ogrodku)+ nawilzanie

ogolnie tydzien po strzyzeniu nie ma sladu luszczycy roznie najdluzej na glowie nie mialem 3 lata miedzy 18-21 rokiem zycia

ostatnia sprawa sol
robisz sobie taka domowa masc z sola i smarujesz sie tym
efekt zajebisty jest ;p

tyle odemnie

pozdrawiam

Re: Domowy Sposob skuteczny
Wysłane przez: daga (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 17 pa� 2011 - 20:10:14

jak robisz ta maść z sola?

Re: Domowy Sposob skuteczny
Wysłane przez: daga (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 18 pa� 2011 - 13:56:50

jak sie robi ta masc solna???

Re: Domowy Sposob skuteczny
Wysłane przez: ola0913 (---.multi.internet.cyfrowypolsat.pl)
Data: 18 pa� 2011 - 20:01:23

WITAM.MAM PYTANIE JAK ROBI SIE TE MASC Z SOLI?

Re: Domowy Sposob skuteczny
Wysłane przez: ewa (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 18 pa� 2011 - 21:54:11

JAK SIE ROBI TA MASC BO MAM LUSZCZYCE

Re: Domowy Sposob skuteczny
Wysłane przez: Baaasiula (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 19 pa� 2011 - 17:23:31

Mam pytanie jak robi sie ta masc na luszczyce ??? Pozdrawiam

Re: Domowy Sposob skuteczny
Wysłane przez: xBx (---.dynamic.chello.pl)
Data: 19 pa� 2011 - 20:53:27

Zapewne dodaje się soli do jakiejś podstawy, np. wazeliny, lekobazy lub hascobazy. Można też kupić "gotowca", np. Dermobazę (ok.10zł) Wszystko dostępne w aptece, wazelina najtańsza (ok.2zł). A sól zapewne jakaś iwonicka albo z Morza Martwego. Wazelina natłuszcza, sól nawilża, można pokombinować smiling smiley

Re: Domowy Sposob skuteczny
Wysłane przez: alcor (---.szczecin.mm.pl)
Data: 20 pa� 2011 - 05:33:09

Męczyłem się, przeżywałem horror przez 12 lat. Stosowałem różne sposoby, aby pozbyć się łuszczycy. Wszystko na nic. Aż wreszcie znalazłem zioła i po czterech m-cach pozbyłem się tej wstrętnej choroby. Do dziś nie mogę uwierzyć, a minęło już siedem lat, że można naturalnymi sposobami pozbyć się łuszczycy. [email protected]
Znam dermatologa w Szczecinie, który mnie leczył przez 12 lat bez skutku. Sam ma łuszczycę. Jak powiedziałem mu o ziołach, że wyleczyłem się, nie chciał słuchać. Podchodziłem do niego dwa razy bez skutku.

Re: Domowy Sposob skuteczny
Wysłane przez: szater (109.110.216.---)
Data: 20 pa� 2011 - 08:56:48

...dermatolog leczacy cie przez 12 lat ci nie uwierzył a chcesz abysmy MY ci uwierzyli?
ŁUSZCZYCA JEST CHOROBA NIEULECZALNA!
....proponuje pogłebic wiadomosci....zapewne miałes jedną z około 300 przyłuszczyc-chorób imitujacych łuszczyce a robiacych to tak doskonale ze nawet lekarze nie potrafia ich rozróznic.....zdrowia zycze

Re: Domowy Sposob skuteczny
Wysłane przez: Daro (---.futuroexito.pl)
Data: 20 pa� 2011 - 10:25:46

Alcor do kogo podchodziłeś 2 razy do picia ziół czy do lekarza przez 12 lat

Re: Domowy Sposob skuteczny
Wysłane przez: Baaasiula (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 20 pa� 2011 - 21:52:36

Alcor a mozesz powiedziec jakis ziol uzywales ??? Piles to czy robiles masc ??? Pozdrawiam

Re: Domowy Sposob skuteczny
Wysłane przez: torba (---.satfilm.net.pl)
Data: 20 pa� 2011 - 22:02:01

Ludzie, no pomyślcie trochę. Przecież ten alcor, to ściemniacz i pewnie chce sprzedać parę jakiś ziół, a tutaj szuka naiwnych. Powstawiał wszędzie tekścik ze swoim mailem i to wszystko. Po pierwsze nikomu nie odpisał, choć pytało wiele osób, a po drugie wyleczył się po czterech miesiącach, a po siedmiu latach postanowił napisać? Gdyby to był taki lek cudowny, to już wszyscy by o tym gadali. To ściema i tyle

Re: Domowy Sposob skuteczny
Wysłane przez: Baaasiula (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 26 pa� 2011 - 19:27:54

Byc moze tak jest ale jesli ktos walczy z ta wsternta choroba od lat to chwyta sie kazdego sosobu. Pozdrawiam