Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: 12345678910-->
Bieżąca strona: 1 z 10
wyleczylam luszczyce metoda bsm
Wysłane przez: ailime (---.play-internet.pl)
Data: 21 lip 2012 - 23:18:01

wyleczylam łuszczyce metoda bsm trwalo to pół roku a teraz kiedy jest lato mogę chodzic w spódniczkach a nie w portkach na ktore juz nie mogłam patrzyc i wierz =cie mi nie calkowicie wyrzekłam sie zakazów kawe piłam iczasami wino .Metoda bsm jest bardzo skuteczna a lekarze z którymi pracuje sa pelni podziwa gdyby nie widzieli mojego wysypu w zeszlym roku to by nie uwierzyli jak ta metoda wyleczylam łuszczyce polecam każdemu tą metodę i cierpliwosc w jej wykonaniu trzy razy dziennie pozycja druga i piąta Ailime

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczylam luszczyce metoda bsm
Wysłane przez: taki jedyny (---.mbp.jaslo.pl)
Data: 23 lip 2012 - 11:39:41

zmagam sie z ta metoda od lat z pzrerwami i farmakologia po rodze. u mnie w ogole nie skutkowala i chyba nie skutkuje. zrwezta teraz to i tak jestem na lekach. mimo to trzymam ręce, bo co mi tam! skad np. wiadomo, ze nieprzytomny po wypadku na lekach nie jest (dzis chyba wszyscy cos biora), jak sie mu reke trzyma, zeby cos zdzialac zanim pogotowie nie przyjedzie? dla jasnosci- przestrzegam wszytskich wskazowek z ksiazki, a diagnoza jest pewna:-)
tak wiec, na mnie chyba nie dzial. Znam Pana Lewnadowskiego, wiele razy rozmawialismy... zalecil trzymac najpierw moze 5., a potem dopiero 2. na glowie. juz obawiamsie, z etaki moj los,a na to nie ma rady:-(

wwazne! : po jakim czasie zauwazylas, ze cos sie dzieje????? Czy zazywalas cos wczesniej doustnie? jak dlugo trzymnasz rece w jednej sesji?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczylam luszczyce metoda bsm
Wysłane przez: taki jedyny (---.mbp.jaslo.pl)
Data: 23 lip 2012 - 11:48:11

aha! jeszce kwesta tego, ze -niesttey- odmierzanie punktow na glowie wg ksiazki chyba (tak na moim przykladzie) nie jest standardowe- tj. odmierzajac wg. ksiazki i zakrywajac czubek czuciowy w poz. 2. dlon niestety przekracza linie przeduszna, a nie moz etego czynić! jak dlon cofne, zeby nie przekraczac owej linni, to z kolei nie tym palcem, co wg. ksiazki zakrywam ów czubek. I tak to wlasnie:-) Z Panem Lewandowskim ustalilismy,z e najwazniejsze jest, aby nie przekraczac linnii przedusznej, wiec po prstu krawieckim ja odznaczam na glowei 9od ucha do ucha) i dopiero wtedy przykladam dłoń, tak aby jej nie przekroczyc. I jest tak na oko chyba. Nie mam ostatecznie nawet pewnosci, czy dobrze w teych okolicznosciach klad dloń. a sama krawedx dloni te znie przebiega idealnie po linii prostej (podstawa i potem palce), wiec w sumie to troche trzeba ja nawet skrzywic ku tylowi, zeby linia pod palcami pokrywala sie z ta na glowie (Nasion).
a z poz. 5. to juz w ogole:L-( zjeżdżajac dlonia w dól w kierunku ucha, ona sama wlasciwie juz przekracza (jej podstawa) linie przeduszna,w iec za bardzo jej pod skosem juz nie skręcam. czy dobzre to robie?>nie mam pojecia:_)

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczylam luszczyce metoda bsm
Wysłane przez: ailime (---.play-internet.pl)
Data: 06 sie 2012 - 23:56:26

Powiem ci ze miejsce przykladania rak zmierzyłam tylko raz
a potem znalazlam w miejscu pomiaru dolek i tego sie trzymałam Przykładalam rece w poz 5 i2 .Przy leczeniu ta metoda nie mozna uzywac zadnych smarowidel bo wrecz sobie zaszkodzisz.Wytrwalosc w leczeniu popłaca bo ja juz nie mam łuszczycy poł roku a mialam wysypane po antybiotyku prawie całe ciało.Najpierw zeszły mi te wykwity ktore wyszly najpozniej potem stopniowo po krotkim pogorszeniu te stare siedmioletnie .Zycze wytrwalosci w leczeniu bo naprawde popłaca

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczylam luszczyce metoda bsm
Wysłane przez: taki jedyny (---.mbp.jaslo.pl)
Data: 07 sie 2012 - 12:27:22

na masci to ja dawno zbyt zaawansowany jestem!grinning smiley U kogo pomaga, u tego pomaga. tak to wyglada niestetysad smiley wytrwalosc wytrwaloscia, ale dobzre jak sie rezultay widzi. wtedy chce sie kontynuowac. a nie przerywalem po tygodniu czy dwóch w końcu. dlatego zapytalem, po jaki okresie zaczelas obserwowac, że w ogole cos sie dzieje. Bo ja metode znam, jak pisze, od x lat, ale wielkie G z tego.
z tego, co czytam w sieci, to niestety, ale sa ludzie, u ktorych to nie dziala. i nie wiedza dlaczego. bo to,ze robia wszytstko okej, to dawno zdążyli posprawdzać.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczylam luszczyce metoda bsm
Wysłane przez: AILIME (---.play-internet.pl)
Data: 07 sie 2012 - 18:52:17

JEZELI CHODZI O JAKIES POCZATKOWE REZULTATY TO OKOLO 6 TYGODNI ALE JAK CI PISALAM ZADNYCH SMAROWIDEL BO WSZYSTKO DIABLI WEZMA JA SAMA BYM NIE WIERZYŁA GDYBYM NA SOBIE NIE WYPROBOWAŁA TEJ METODY.PO LAMPACH KTORE MIAŁAM JUZ DWA RAZY PRZEZ DWA LATA STARCZAŁY MI TYLKO NA DWA MIESIACE PLUS DAWKA STERYDOW.WIEC UWIERZ MI JAK WYTRWARZ CO NALMNIEJ POL ROKU A ZOBACZYSZ REZULTATY TO BEDZIESZ SZCZESLIWY JEST TO MOJ PIERWSZY ROK KIEDY MOGŁAM CHODZIC PO PLAZY Z ODKRYTYMI NOGANI .WIEC SPROBOJ I CZEKAJ NA REZULTATY.ZYCZE POWODZENIA.NIE JESTEM JEDYNA OSOBA KTOREJ TA METOBA POMOGŁA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczylam luszczyce metoda bsm
Wysłane przez: taki jeden (---.mbp.jaslo.pl)
Data: 08 sie 2012 - 12:37:32

ja wszytsko rozumiem. Sa jednak osoby, ktorym ani dudu i nie wiadomo dlaczego. a nie zapominaj, ze znam metode i propagatora od x lat! w koncu nie mialme wyjscia (a Ty pewnie postapilabys poodbnie) i musialem zaczac brac leki. a teraz to na to nie zwarzam, bo zakladam ze ta metoda u mnie po prostu nie dziala, wiec nie wyrzadzi mi krzywdy. a jak zaczna sie jakies sensacje, to tym lepiej, bo bede chociaz widzial, ze cos sie dzieje. ale luszczycy mi to nie pogorszy, bo o zmianch mozna raczej mowic w moi przypadku w odniesieniu do plackow pozostalej zdrowej skory na tle zmian chorobowych 9masci od dawna nie wchodza w grę).
mysle, ze poniewaz sa relacje szybkich zdrowien i wolnych,a takze żadnych, to sa jakies obiektywne ektrema w sensie posiadanych pzre zludzi zasobow energetycznych. I może tak jak ktos reaguje szybko, tak ktos może nie zareagowac zupelnie. choc p. Lewandowski twierdzi,z e sam fakt zycia wystarcza do uruchomienia dostatecznej dawki zasilajacej, to moze jest w błędzie. a że nikt tej metody "nienaukowej" nie bada (do takiego "naukowego" stwierdzenia dorastaja naukowcy, ktorzy najpierw chyba powinni zachowac wszelka naukowa metodologie, aby takie stwierdzenie moc wypowiedziec, bez wzgledu na to jak bardzo byliby pzrekonani o nienaukowosci BSM), to i nie dowiemy sie dlaczego tym niektorym osobom to nie pomagasad smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczylam luszczyce metoda bsm
Wysłane przez: AILIME (---.play-internet.pl)
Data: 08 sie 2012 - 19:07:01

NO ALE POWIEDZ MI ILE WYTRWALES BEZ MAZIDEŁ STOSUJAC TYLKO TA METODE ,BO Z TEGO CO PISZESZ TO TYLKO DWA TYGODNIE JEZELI PRZECZYTARZ DOBRZE KSIAZKE TO NA STRONIE 41 CO PRAWDA DOTYCZY POPARZENIA PISZE ZE NA RECE KTORA POSMAROWANO MASCIA ZOSTALY SLADY PO POPARZENIU.NATOMIAST TAM GDZIE NIE SMAROWALI ZADNA MASCIA BLIZN NIE MA.NIE WIEM JAK CIE PRZEKONAC ALE SPRUBOJ.STOSUJ METODE REGULARNIE TRZY DO CZTERECH RAZY POZYCJE 5 POTEM 2 LUB ODWROTNIE PO 20 MINUT JA ROBIŁAM JAK MI PASOWAŁO BEZ ZADNEJ REGUŁY I NAPEWNO CI POMOZE JA NIE ZNOSZE RAD LELARZY SKORNYCH BO NACHODZIŁAN SIE DO NICH BARDZO DUZO A KAZDY MOWIŁ CO INNEGO I CORAZ TO INNE MASCI WYDAŁAM NA NIE MNOSTWO PIENIEDZY.ODSTAWIŁAM WSZYSTKIE I ZAUFALAM TEJ METODZIE.OBECNIE JESTEM SZCZESLIWA PAMIEYAJ ZE WSZYSTKO TKWI W TWOJEJ GLOWIE MIMO ZE PISZĄ ZE WIARA TU NIE MA NIC WSPÓLNEGO .NADAL ZYCZE POWODZENIA

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczylam luszczyce metoda bsm
Wysłane przez: taki jeden (---.mbp.jaslo.pl)
Data: 09 sie 2012 - 12:33:41

Ja maści nie stosuje od wielu lat, bo od dawien dawna na masci mam po prostu zbyt duża powierzchnię skóry zajęta chorobą, wiec miejscowe elczeni juz wiele lat temu przestalo u mnie działac. działało tylko na samym poczatku. zreszta generalnie steryd dziala krotko. zdążylem pozazywac wszystkie leki dosutne, do leczenia ogolnego. I nie tylko te. przez wieksozsc zycia z luszcyca obywalem sie bez niczego, natłuszcajac jedynie.
ostatnio bsm stosuje już prawie 2 miesiace. oczywiscie bez efektu. ale byc moze to jest za krotko, wiec zamierzam sobie stosowac po prostu profuilaktycznie, bez wiekszej nadzieji.
Kiedys to trzymalem poz. 2 przez cała noc, albo raz rekę ze 2 godz. chyba. Bo milao sie "przetrzeć". efekt zerowy. tak wiec moze to kwestia naparwde dlugich miesiecy u mnie? nie wiem, zobacze.
ale moze na samym pozcatku, kiedy poznalem metode, jakies 16-17 lat temu, rzeczywiscie za krotko trzymalem,nic nie dawalo, wiec pomyslalem, ze miesiace leczenia -owszem, ale jak sie widzi, ze cos sie dzieje. no wiec dalem spokoj i moz eto byl błąd. potem choroba rozrastala sie,a le mialem intuicyjne wrazenie, ze to nie w zwiazku z bsm, tylko tak po prostu to wygladalo akurat w moim przypadku.
dzieki za wsparcie:-)

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczylam luszczyce metoda bsm
Wysłane przez: ania (---.pl)
Data: 09 sie 2012 - 13:58:26

ja mam luszczyce tylko na glowie i ostatnio jedna a wlasciwie dwie rzeczy mi bardzo pomagaja moze wypróbuj na sobie a mianowicie olejek arganowy i zwykla masc o nazwie Dermosan bardzo lagodzi zmiany ...naprawde jest duzo lepiej

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczylam luszczyce metoda bsm
Wysłane przez: ailime (---.play-internet.pl)
Data: 09 sie 2012 - 21:49:36

DO TAKI JEDEN
BEDE CIE WSPIERAC JAK PSYCHOLOG BO WIEM CO TO JEST ŁUSZCZYCA I JAKIE CIEZKIE CHWILE SIE PRZECCHODZI UZBROJ SIE W CIERPLIWOSC I SPROBOJ JAK CI RADZILAM TRZYMAJ RECE NA GŁOWIE I WYTRWAJ.NATOMIAST JEZELI CHODZI O ANIE KTORA MA ŁUSZCZYCE NA GŁOWIE TEZ MIAŁAM NA GŁOWIE I KIEDY ZACZEŁAM FARBOWAC WŁOSY TO ZUPEŁNIE NIE SWIADOMIE ŁUSZCZYCA MI Z GŁOWY ZESZŁA LECZ NIE WIEM CZY TO TYLKO PRZYPADEK ALE LUSZCZYCY NA GŁOWIE JUZ NIE MAM OD LAT

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczylam luszczyce metoda bsm
Wysłane przez: ania (---.pl)
Data: 10 sie 2012 - 07:53:20

kochanie ja farbuje włosy od 20 lat :_))))) i farba ani nie przeszkadza ani nie pomaga ;-))) ale naprawde polecam olej arganowy i ta masc bo jest duzo lepiej ....

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczylam luszczyce metoda bsm
Wysłane przez: taki jeden (---.mbp.jaslo.pl)
Data: 10 sie 2012 - 12:39:38

ailime, raz jeszce dziekuję za wsparcie! bede trzymał dośc długo i zobaczymy. może akurat. jak nie- trudno.

i mialabym prosbę: nie mieszajmy tematów, bo zaraz sie zrobi balagan i posty na temat, czyli o bsm, bedzie mozna tylko wyluskiwac.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczylam luszczyce metoda bsm
Wysłane przez: ailime (---.play-internet.pl)
Data: 10 sie 2012 - 23:26:30

ZYCZE WYTRWAŁOSCI I POWODZENIA.TRZYMAJMY SIE SCISLE TYLKO BSM.JAK BEDZIE POPRAWA TO OIE ODEZWIJ

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczylam luszczyce metoda bsm
Wysłane przez: joma (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 23 sie 2012 - 08:10:59

ciesze sie, że BSM pomogło smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczylam luszczyce metoda bsm
Wysłane przez: ailime (---.play-internet.pl)
Data: 24 sie 2012 - 22:00:11

JOMA A CZY TOBIE TWZ POMOGŁO BO MNIE BARDZO I JESTEM SZCZESLIWA CHCIAŁABYN ABY LUDZIE UWIERZYLI ZE BSM TO CUDOWNA METODA KTORA NASZ MOZG MOZE DYSPONOWAC ALE TRZEBA BYC WYTRWAŁYM

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczylam luszczyce metoda bsm
Wysłane przez: joma (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 03 wrz 2012 - 14:53:45

tAK MNIE POMOGŁO, MYSLE, ŻE METODA bsm NA TYM FORUM WYSZŁA ODE MNIE smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczylam luszczyce metoda bsm
Wysłane przez: Monia (---.play-internet.pl)
Data: 30 wrz 2012 - 23:18:40

Joma, a powiedz mi jaki jest stan twojej skóry teraz? Efekty się utrzymuja?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczylam luszczyce metoda bsm
Wysłane przez: Niunio (89.174.58.---)
Data: 01 pa� 2012 - 08:49:38

Ailime - przykładałaś ręce na ten " mały dołek " ? @taki jeden - próbowałeś przesunąć dłoń o 0,5 cm do tyłu ?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczylam luszczyce metoda bsm
Wysłane przez: taki jeden (---.adsl.inetia.pl)
Data: 12 lis 2012 - 17:23:13

No coż, u mnie zupelnie nic. Mija 5 miesięcy, od kiedy znowu probuję... jestem co prawda na leku, ale i tu nie ma zadnych sensacji z tym związanych, a czytam ze ludzie nawet byle aspirynę po nałożeniu rak wzwracają. Chyba nic z tego u mnie byc nie może. w dodatku nie mam do konca pewnosci, czy chocby dobrze przykladam (temat juz poruszalem). Moze, ailime, sprawdziłabys, czy odmierzajac, jak to zrobilas kieys, i przykladajac dłoń nie przekraczsz przypadkiem linii przedusznej? Bo moze to jednak nie ma znaczenia?
Dołki wyczuwam- i to dwawinking smiley)No po prostu nie wiem, co robić;( Ręce rozłozyć, zamiast nałozyć chybasad smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: 12345678910-->
Bieżąca strona: 1 z 10



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.