Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--123456789-->
Bieżąca strona: 7 z 9
Re: brodalumab
Wysłane przez: FRANsjz (---.centertel.pl)
Data: 30 maj 2013 - 09:51:07

hej

podaj email to Ci wyślę smiling smiley

Pozdro 600

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: brodalumab
Wysłane przez: kropka001 (---.dynamic.chello.pl)
Data: 04 cze 2013 - 20:50:43

Witam,
Jestem nowa na tym forum.Waśnie zostałam zakwalifikowana do leczenia brodalumabem.Jestem dopiero po badaniach, pobraniu krwi itp.Dostałam już elektroniczny dzienniczek.Nie wiem do jakiej grupy trafię, mam nadzieję,że nie do placebo.Marzę o tym żeby w końcu wyskoczyć z długich rękawów i móc wybrać się na plażę...Z ciekawością czytam Wasze wpisy i mam nadzieję,że niedługo też będę mogła się podzielić dobrymi wieściami smiling smiley.Trzymam mocno kciuki za Was wszystkich!.ozdr,Kropka

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: brodalumab
Wysłane przez: FRANsjz (---.centertel.pl)
Data: 06 cze 2013 - 22:17:23

YO

Uwierz mi że będziesz już odczuwała różnicę po dwóch zastrzykach jakieś 2 dni później. Zero skutków ubocznych. mam za sobą 8 tydzień leczenia - żadnych śladów po chorobie. Rewelacja. Trzymamy mocno kciuki ! smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: brodalumab
Wysłane przez: pelnyworek (---.internetia.net.pl)
Data: 10 cze 2013 - 23:38:10

Mi leci już 31 tydzień zastrzyki już robię sam, w 30 tygodniu 1 raz (w brzuch - nic nie boli spoko luzik). Łuszczyce mam delikatnie tylko na klatce piersiowej ale mi to wcale nie przeszkadza może jeszcze wpadnę na większą dawkę. Niebo a ziemia ludziska.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: brodalumab
Wysłane przez: kole (---.ssp.dialog.net.pl)
Data: 11 cze 2013 - 22:38:09

U mnie tęż minął 30 tydzień, zastrzyki robę sama i całkiem zapomniałam co to łuszczyca. Zero objawów ubocznych. Same pozytywy i radość. Miałam szczęście bo od samego początku w programie trafiłam na lek i od końca listopada lek działa. Pozdrawiam.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: brodalumab
Wysłane przez: FRANsjz (---.centertel.pl)
Data: 12 cze 2013 - 22:29:25

Hej

Pelnyworek a od kiedy znaczy się w którym tygodniu leki bierze się do domu ?? i co jaki czas kujesz się smiling smiley ?? Umowę gdzieś zapodziałem a wiem że tam jest wszystko czarno na białym

Dzięki PZDR !!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: brodalumab
Wysłane przez: lornetka (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 13 cze 2013 - 19:21:40

Byłam dziś na podaniu leku i podobno w Warszawie dość pilnie szukają jeszcze trzech osób do badania.Jeśli ktoś z Was ma duże zmiany, polecam spróbwać :MTZ Clinical Research ul. Pawińskiego 5, tel. 22 572 59 59

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: brodalumab
Wysłane przez: pelnyworek (---.internetia.net.pl)
Data: 14 cze 2013 - 22:29:02

po pół roku bierzesz strzykawy do domu i sam zaczynasz sie kuc - 30 tydzien

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: brodalumab
Wysłane przez: rumcajs (---.204.53.76.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl)
Data: 27 cze 2013 - 12:23:30

Witam wszystkich,zakonczylem 24 tydzien.Do tego czasu nie bylo sladu luszczycy Od paru dni pojawila sie luszczyca krostkowa pod stopami.czy ktos z was mial podobny problem .Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: brodalumab
Wysłane przez: Pawcio Kraków (---.multi.internet.cyfrowypolsat.pl)
Data: 21 lip 2013 - 19:34:48

Witajnie - ja mam zacząć udział w tym programie w dniu 23 lipca w Krakowie - jest tu ktoś z Krakowa kto może mi coś o tym opowiedzieć ?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: brodalumab
Wysłane przez: mc_gort (---.tktelekom.pl)
Data: 26 lip 2013 - 11:01:41

Po raz pierwszy na forum. Witam wszystkich.

Własnie jestem po badaniach we wrocławskim ośrodku i czekam na decyzję odnośnie podania leku. We Wrocławiu jest jeszcze kilka miejsc na zapis do badań klinicznych. Doktor powiedział że zapisy będą mniej więcej do końca przyszłego tygodnia. Telefonu nie podaje bo już był podawany w tym wątku bodajże przez "pelnyworek" i nie chcę się powtarzać.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: brodalumab
Wysłane przez: Bulka159 (---.xdsl.centertel.pl)
Data: 29 lip 2013 - 12:06:37

Witajcie!
Od tygodnia jestem na leczeniu brodalumabem. Miałem dosyć poważną łuszczycę, całe plecy, brzuch, głowa, uda i częściowo ręce. Po pierwszej dawce, po tygodniu łuszczyca prawie całkowicie odstąpiła. Zostały tylko delikatne przebarwienia. Dzisiaj dostałem kolejną dawkę leku. Wreszcie zaczynam normalnie żyć!

Leczę się w Krakowie.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: brodalumab
Wysłane przez: FRANsjz (---.centertel.pl)
Data: 03 sie 2013 - 14:02:05

Siemka

17 tydzień mam za sobą. Całkowicie choroba ustąpiła. Zapomniałem co to znaczy być chorym na łuszczycę !. Życzę wszystkim Zdrówka

Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: brodalumab
Wysłane przez: anka27 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 22 sie 2013 - 16:38:06

Witam,
Ja mam już za sobą 16 tydzień leczenia. Efekty nie powiem są, w porównaniu do tego co było jeszcze pół roku temu to rewelacja. Martwi mnie jednak że co dwa może trzy tygodnie mam nawroty łuszczycy na głowie. Zna ktoś może podobne przypadki?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: brodalumab
Wysłane przez: b. (---.centertel.pl)
Data: 05 wrz 2013 - 19:44:59

Witajcie, ile czekaliście na zwrot kosztów dojazdu?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: brodalumab
Wysłane przez: kole (---.ssp.dialog.net.pl)
Data: 06 wrz 2013 - 21:21:07

Jestem w programie od listopada 2012 a dostałam zwrot kosztów dojazdu w sierpniu 2013 (ok 2mies od wypełnienia dokumentów) przelewem na konto.
Nie mam śladu łuszcycy, czuje się świetnie, nie mam działań ubocznych.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: brodalumab
Wysłane przez: kole (---.ssp.dialog.net.pl)
Data: 06 wrz 2013 - 21:21:07

Jestem w programie od listopada 2012 a dostałam zwrot kosztów dojazdu w sierpniu 2013 (ok 2mies od wypełnienia dokumentów) przelewem na konto.
Nie mam śladu łuszcycy, czuje się świetnie, nie mam działań ubocznych.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: brodalumab
Wysłane przez: FRANsjz (---.centertel.pl)
Data: 11 wrz 2013 - 12:31:34

Witam.

22 tydzień leczenia, na ciele żadnych śladów po ł. jedynie we włosach mam parę zmian. Żadnych skutków ubocznych.

PZDR !!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: brodalumab
Wysłane przez: Bulka159 (---.beskidmedia.pl)
Data: 03 pa� 2013 - 16:39:46

Jestem po 10 tygodniu. Na ciele żadnych zmian. Jedynie na głowie w jednym miejscu zostało i nie chce zejść, ale wolę już na głowie mieć niż na ciele smiling smiley

U mnie w Krakowie zwrot kosztów dostaje od ręki do ręki zaraz po wizycie.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: brodalumab
Wysłane przez: Lap (---.ennet.pl)
Data: 03 pa� 2013 - 20:51:06

Witam, Jestem po 26 wizycie, niestety coraz więcej zmian i bolące stawy.
Wcześniej po 1 dawce praktycznie zaraz poprawa.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--123456789-->
Bieżąca strona: 7 z 9



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.