Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: 1234567-->
Bieżąca strona: 1 z 7
Domowe sposoby leczenia
Wysłane przez: Julka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 10 lis 2005 - 21:20:59

Jestem zdiagnozowana od niedawna i szczerze mówiąc to nie za wiele wiem na temat domowych sposobów leczenia... Z tego co doczytałam się na tym forum to kosmetyki z minerałami z moza martwego pomagają i nic wiecej nie wiem.

Ci z was którzy znają fajne sposoby niech je tu wpiszą,żeby tacy jak ja wiedzieli jak sobie pomóc:-)

Z góry dziękuję i pozdrawiam:-)

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Domowe sposoby leczenia
Wysłane przez: aga (87.207.157.---)
Data: 12 lis 2005 - 13:44:50

hej szkoda ze nie napisałaś jak mocne masz objawy ja choruje juz 10 lat i moim zdaniem nie ma domowego sposobu na to gówno jedyne co stosuje to oliwa z oliwek na głowe i oliwka jonhson w żelu na cialo po kąpieli zapobiega łusce ale nie likwiduje ognisk

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Domowe sposoby leczenia
Wysłane przez: Julka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 13 lis 2005 - 00:34:58

mam na duzo na g?owie i ca?ym ciele... A na oliwke jonhson'a jestem uczulona.. kurcze.. na wiele rzeczy jestem uczulona... Od k?d wchodze na te forum to ?apie do?ka... Nie mia?am poj?cia,?e ta choroba mo?e tak d?ugo trwa? i tak post?powa?... 1,5 roku temu mia?am tylko kropeczke na skronii a 1,5 tygodnia temu mnie zdiagnozowano bo w wakacje mia?am pierwsze nasilenie...

Dzieki w og?le za rade.. postaram sie zaopatrzy? w oliwke..
A w?a?nie oliwka z w?os?w bardzo cie?ko schodzi? Pytam sie bo po mojej ostatniej masci tydzien my?am g?owe...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Domowe sposoby leczenia
Wysłane przez: jola (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 13 lis 2005 - 08:19:21

Jest szampon, który bez problemu zmywa oliwkę to T/Gel z Neutrodeny. Ja miałam niewielki problem z jego kupieniem. W drogeriach nie dostałam, ale zamówiłam w aptece. Cena spora 35 zł, ale działa.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Domowe sposoby leczenia
Wysłane przez: aga (87.207.157.---)
Data: 13 lis 2005 - 19:14:22

glowe najlepiej smarowac oliwa z oliwek na noc zawiazac chusta i rano umyc najlepiej szamponem do przetłuszczających sie wlosów lekarz mi to polecił

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Domowe sposoby leczenia
Wysłane przez: Julka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 14 lis 2005 - 02:46:01

ok.. dzieki już sobie zrobiłam spis rzeczy które kupie i bede próbować a z tymi włosami ale i tak spróbuje w sobote na wszelki wypadek,zeby na uczelnie nie isc z tłustymi włosami:-) Jakby wam sie coś jeszcze przypomniało to prosze piszcie:-)

Pozdrawiam!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Domowe sposoby leczenia
Wysłane przez: ela (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 14 lis 2005 - 19:15:19

czesc ja tez choruje i doszlam do wniosku ze im wiecej masci to wiecej wysiewu teraz pije preparat firmy akuna alveo zobaczymy wkrotce sie okaze jak podzialal

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Domowe sposoby leczenia
Wysłane przez: Chomiczka:) (---.kryry.eu.org)
Data: 15 lis 2005 - 19:43:14

Julka jak będziesz miała problem z umyciem włosów normalnym szamponem, to umyj szarym mydłem...myśle że po szarym mydle powinno Ci zejść...ja tylko tym umiem domyć włosy po maściach...i myśle że szare mydło jest wspaniałe jeżeli o to chodzi smiling smiley

Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Domowe sposoby leczenia
Wysłane przez: Agata (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 16 lis 2005 - 12:00:04

Mój facet stosuje od jakiegoś czasu wazelinę zmieszaną z olejkiem pichtowym i muszę przyznać że zmiany nie są tak zaognione i troszkę zaczęły znikać.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Domowe sposoby leczenia
Wysłane przez: Julka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 17 lis 2005 - 01:56:09

oliwka troche działa ale jednak troche zmian mi sie namnożyło dlatego kupiłam dziś sobie jeszcze oliwke ozonową(opisana na forum) i musze powiedzieć,ze ta ozonowa super sie wchłania i ze od razu znikły mi łuski z moich zmian na skórze.

Dzieki za rady a szczególnie dot. włosów bo nienawidze mieć przetłuszczonych -mam chyba bzika na tym punkcie:-)

Agatko co to za olejek?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Domowe sposoby leczenia
Wysłane przez: asia (---.gemini.net.pl)
Data: 17 lis 2005 - 14:33:01

Możesz spróbować jeszcze syrop BETASOL-firmy HERBAPOL,jest spsorządzony na bazie ziół.W MOIM PRZYPADKU POMAGA-polecam -POWODZENIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Domowe sposoby leczenia
Wysłane przez: Julka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 17 lis 2005 - 15:16:10

jak odwiedzą mnie rodzice i bede mieć przypływ gotówki to spróbuje:-)
Tylko na co konkretnie jest ten syrop? Jak on działa?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Domowe sposoby leczenia
Wysłane przez: kwark (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 17 lis 2005 - 15:25:35

Spoko, nie potrzeba przypływu gotówki, bo buteleczka kosztuje mniej niż 10 zł. Nie jest to syrop, a roztwór - miesznina wyciągów ziołowych - ma działanie wspomagające w łuszczycy - mało prawdopodobne, aby się nim wyleczyć, ale na pewno zmniejsza nasilenie choroby - sam sprawdzałem na sobie. Wypiłem w sumie chyba 5 butelek. Potem straciłem cierpliwość i nie chciało mi się już tego stosować.

Ma słabe działanie moczopędne, napotne, regulujące pracę wątroby itp.
Może dodatkowo jeszcze moduluje procesy zapalne, ale nikt tego jeszcze nie udowodnił.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Domowe sposoby leczenia
Wysłane przez: Julka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 29 lis 2005 - 16:00:24

to znowu ja:-) Z ozonelli już zrezygnowałam bo pogarszała mój stan teraz ide na zakupy po krem z toksańską oliwą z oliwek bo miałam próbke i fajnie działa i zapytam się o betasol w aptece:-) AAAA i dziekuje za rade z oliwką z oliwek z tych wszystkich maści i innych oliwek(ozonowa i dla dzieci), oliwa z oliwek jest najlepsza:-)Jutro jeszcze ide do dermatologa pokazać ciałko- bardziej opanowane przez łuszczyce ale zdecydowanie mniej zapalone niż przedtem.

Pozdrawiam:-)

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Domowe sposoby leczenia
Wysłane przez: andrzej (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 29 lis 2005 - 22:07:32

Mi tam zadne domowe metod jeszcze nie pomogly.Roznego rodzaju oliwki powoduja tylko usuniecie luski i ulge(kazde szpitalne leczenie zaczyna sie od smarowania glowy olejkiem parafinowym w celu jej odpadniecia).Ale moj tata przez pol rok pil owoce jalowca i to mu pomoglo.


Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Domowe sposoby leczenia
Wysłane przez: Dominik (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 29 lis 2005 - 22:30:47

A na zmycie wszelkiego paskudztwa z glowy najlepiej dziala zwykly szampon familijny. Przetestowalem na roznych masciach i oliwce salicylowej. A ze nie posiadam krotkich wlosow to wiem co mowie winking smiley
Pozdrawiam.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Domowe sposoby leczenia
Wysłane przez: teresa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 30 lis 2005 - 10:46:10

Andrzej to czemu ty nie spróbujesz skoro tacie te owoce z jałowca pomogły ?I skad je wziął ?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Domowe sposoby leczenia
Wysłane przez: andrzej (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 30 lis 2005 - 15:48:04

Owoce jalowca Teresko mozna kupic w kazdym sklepie jest to teraz normalna przyprawa.Zalewal kilka kulek wrzadkiem i pil to rano i wieczorem.Próbowalem ale w kratke.


Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Domowe sposoby leczenia
Wysłane przez: Gosia (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 05 sty 2006 - 10:02:41

Witaj Andrzeju,ja na początek zaproponuję Ci dwu a nawet trzy dniową głodówe,a po tej malutkiej głodówce unikaj kwaśnych warzyw,owoców,soków,staraj sie jeść tylko białe mięso i gotowane.Jeżeli po dwóch tygodniach nie będziesz widział rezultatu to masz pozwolenie aby mnie opiepszyć.Ja również byłam tego samego zdania co Ty ale teraz jest całkiem innaczej.Pozdrawiam gorąco.


Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Domowe sposoby leczenia
Wysłane przez: Gosia (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 05 sty 2006 - 10:04:41

Witaj Andrzeju,ja na początek zaproponuję Ci dwu a nawet trzy dniową głodówe,a po tej malutkiej głodówce unikaj kwaśnych warzyw,owoców,soków,staraj sie jeść tylko białe mięso i gotowane.Jeżeli po dwóch tygodniach nie będziesz widział rezultatu to masz pozwolenie aby mnie opiepszyć.Ja również byłam tego samego zdania co Ty ale teraz jest całkiem innaczej.Pozdrawiam gorąco.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: 1234567-->
Bieżąca strona: 1 z 7



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.