Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--1234567-->
Bieżąca strona: 5 z 7
Re: Domowe sposoby leczenia
Wysłane przez: N (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 26 kwi 2011 - 14:27:37

Mocz nogi w naparze z szałwii i nasmaruj grubo epikremem powinno pomóc może jeszcze ktoś dorzuci sposob

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Domowe sposoby leczenia
Wysłane przez: pati (87.204.175.---)
Data: 02 cze 2011 - 21:46:54

Witam na włosy polecam Polytar (szampon dziegciowy) stosuje sie go 2 razy w tyg ale jest super. i do tego squamax emulsja . winking smiley
Miałam w głowie i przez 3 lata juz nie mam nic ..
tylko zostało mi jeszcze reszta ciała .;(

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Domowe sposoby leczenia
Wysłane przez: Pati (87.204.175.---)
Data: 02 cze 2011 - 21:58:15

Mówili że pomaga sol z morza martweo powiem tak kupilam sobie
i jest strasznie okropny bol swedzenie i wszystko naraz nawet zadne masci chłodzace nie pomagaja !

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Domowe sposoby leczenia
Wysłane przez: N (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 02 cze 2011 - 22:13:09

Ja tam stosowałam zwykłą kuchenną i było ok.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Domowe sposoby leczenia
Wysłane przez: briks (---.dynamic.chello.pl)
Data: 02 cze 2011 - 22:32:00

sol z mm ma wieksze stezenie wszelkich dobroczynnych substancji niz sol kuchenna.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Domowe sposoby leczenia
Wysłane przez: zbyszek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 04 lip 2011 - 20:07:14

Stosowałem wiele kremów-maści,ale nie widzę żadnej poprawy.Nie wiem co stosować,....................luska pojawiła mi się na łokciach i dłoniach,zmieniałem dermatologow i nic to nie dalo!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Domowe sposoby leczenia
Wysłane przez: N (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 04 lip 2011 - 20:31:37

A co dokładnie stosowałeś
Na łokcie dobry jest epikrem,na dłonie też może być,żel z żywokostu też dobrze działa
trudno coś doradzić jak nie wiadomo w którym kierunku
co na ciebie działa a co nie napisz coś więcej ktoś napewno coś doradzi

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Domowe sposoby leczenia
Wysłane przez: Angelika (---.telpol.net.pl)
Data: 08 gru 2011 - 19:40:29

to co wy tu wypisujecie to moim zdaniem jest to nie prawda tak jak to napisala aga ze na to gowno nie ma domowego sposobu ja choruje na to chrobe 8 lat i moim zdaniem dobrym sposobem na luszczyce jes kompiel w soli kuchennej wystarczy jej wsypac z dwie trzy lyzki i widac naprawde duze zmiany sol bardzo wysusza luszczyce i widac to bardzo dobrze . Jezeli ktos ma w domu hydro mate to proponuje sobie ustawic taka kompiel w hydro macie na 10 minut na program 2 dosypac sobie troche soli kuchennej i powtórzyć taki zabieg 2 razy w tygodniu a wtedy odrazu widac rezultaty bo luszczyca naprawde schodzi jezeli nie posiadacie takiej maty to proponuje zakupic bo naprawde dziala smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Domowe sposoby leczenia
Wysłane przez: N (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 08 gru 2011 - 20:41:59

A do soli proponuje dodać oleju np.z pestek winogron,kukurydziany czy sojowy a efekty będą lepsze i wtedy domowe sposoby zaczną działać.Dobrze działają kąpiele w ziołach czy nawet sodzie a wtedy nawet smarować za wiele nie trzeba tylko systematyczność obowiązkowa.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Domowe sposoby leczenia
Wysłane przez: Magda (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 05 lut 2012 - 23:20:32

witam! Łuszczycę wykryto u mnie 2 miesiące temu. Na głowie miałam jedną wielką łuskę. Dermatolog zalecił mi sterydy po których zatrzymał mi się okres. Wogóle nie miałam miesiączki z styczniu i czuję się opuchnięta. Czy to jest normalne? Odstawiłam sterydy bo czuję , że to ich wina i łapię się wszystkiego co tylko możliwe. Próbowałam maść cocois ale nie pomogła, salicylol trochę tak jestem w trakcie kuracji. Jeśli znacie jakiś sposób na to cholerstwo proszę napiszcie.
Magda

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Domowe sposoby leczenia
Wysłane przez: N (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 06 lut 2012 - 05:55:06

Magda może poczytaj tu......................... http://forum.luszczyce.pl/ i tu
http://www.biedronkowo.info/
jest dużo sposobów opisanych napewno coś dla siebie znajdziesz.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Domowe sposoby leczenia
Wysłane przez: iwciaG (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 08 lut 2012 - 10:27:37

Magdo ja od kilku tygodni stosuję samodzielnie zrobione mazidło + solarium od tygodnia.
Z solarium czekałam aż zmiany wygładzą się i zbledną a mazidło to ( Linomag, trochę soli, i 6 kapsułek wit D3. Podgrzałam linomag w garnuszku rozpuściłam na ile się dało, łyżeczkę soli i wcisnęłam kapsułki D3 ) Smaruję 3xdziennie i po 3tyg zaczęłam solarium delikatnie 2-3x w tyg. Nie wiem ile jeszcze będą znikać te zaróżowione miejsca ale po solarium zawsze szybko idzie. Mam zamiar na basen pochodzić kryty więc walczę bo widzę postępy z super DUUŻYCH zmian zostały nie łuszczące się plamy różowe a mniejsze poznikały całkiem. Więc walczę smiling smiley Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Domowe sposoby leczenia
Wysłane przez: iwciaG (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 02 mar 2012 - 11:15:16

Koniec tego dobrego... Łuszczyca przestała reagować na moją samoróbkęsad smiley Nagle się zatrzymało i łuska zaczęła mocno narastać a zmiany grubnąć. Kolejny mój eksperyment to nalewka z suszonego nagietka. Nastawiłam 3 tyg temu i od kilku dni wcieram wacikiem. Śmiesznie bo łuska nie narasta już po pierwszym użyciu ale zmiany choć nie rosną to sa nadal czerwone. Będe smarować ok czterech tygodni żeby mieć obraz działania lub nie... Jak coś się będzie zmieniać napiszę. Pozdrawiam walczących smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Domowe sposoby leczenia
Wysłane przez: DARO (---.multi.internet.cyfrowypolsat.pl)
Data: 03 mar 2012 - 16:29:14

MI POMAGA SZARE MYDLO I SZAMPON BAMBINO NA PRZEMIAN 2DNI MYDLO 3DZIEN SZAMPON I OCZYWISCIE JAK TO PRZESTANIE DZIALAC TO DIPROSALIC 1W TYGODNIU

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Domowe sposoby leczenia
Wysłane przez: bodzio (---.centertel.pl)
Data: 19 mar 2012 - 21:04:58

walczę z tym kilkanaście lat , najgorsze bylo jak zaatakowała mi stawy w wieku 27 lat chodziłem przy kulach , ale to już przeszłość . Zapamiętajcie , że domowe sposoby jedynie wspomogą leczenie farmakologiczne . Ja w 100% wyleczyłem łuszczycę skóry głowy oto mój sposób:pierwsze mycie głowy szarym mydłem następnie szampon selsun blue dostępny w aptekach , 2-3 razy w tygodniu plyn diprosalic z czasen rzadziej, powinno pomóc i nie trzeba chodzić z tłustymi włosami

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Domowe sposoby leczenia
Wysłane przez: dorota (---.dynamic.chello.pl)
Data: 31 mar 2012 - 14:37:26

Witam wszystkich. Zmagam sie z tym diabelstwem kilka lat.... Zaczelo sie jak mialam nascie lat, okres buntu no i w koncu dosc silna depresjasad smiley i wlasnie wtedy sie zaczelo!! zaczelam czytac bardzo duzo o luszczycy bo jak wiecie jest to bardzo krepujaca cjoroba ludzie sie boja nas a wrecz obrzydza ich nasza choroba!!! wiem natomiast jedno!! luszczyca ma wieksze wysiewy jak nie mamy wyleczonych zebow tj podstawa uwierzcie mi!!!!!!!!!!!!!!!! no i oczywiscie stres i alko!!!!!!!!!!!! luszczyca jest przewaznie choroba genetyczna od strony mojej may nokt nie mal ale ojca nie znam byl arabem podobno na wschodzie co 2 osoba ma problemy z luszczyca!! ale wiem tez ze podstawoa jest harmonia naszego umyslu czyli brak stresu!!!! pozdrawiam cieplo

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Domowe sposoby leczenia
Wysłane przez: dddd12345 (---.xdsl.centertel.pl)
Data: 31 mar 2012 - 14:59:25

Harmonię ciała i umysłu mam od dawna i łuszczycę też!
Zęby mam zdrowe, cały jestem zdrów i co?
A domowych spsobów przerobiłem tysiące i też nic.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Domowe sposoby leczenia
Wysłane przez: N (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 31 mar 2012 - 15:25:46

Ja po naturalnych sposobach mam dwukrotną remisje a stres to moja główna przyczyna wysypów

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Domowe sposoby leczenia
Wysłane przez: N (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 31 mar 2012 - 15:27:35

Według mojego lekarza łuszczyca to choroba ogólnoustrojowa metaboliczna to czy aż tak zdrowy jest ktokolwiek ......................................

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Domowe sposoby leczenia
Wysłane przez: mastax (---.ntlworld.ie)
Data: 18 maj 2012 - 00:14:44

Siemano ja meczylem sie jakies 5 lat az w koncu sprubowalem zmienic jedzenie przede wszystkim nie zrec tyle!!!
Po drugie zadnych pokarmow zawierajacych zborze zero chleba i cukrow zero zarcia zawierajacego gluten!!!!
Pije alkochol kawe i pale przez pewien okres odstawilem te rzeczy ale nic nie pomagalo
Wiec mi pomoglo inne zarcie i nie przejadanie sie!!!!!!!!!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--1234567-->
Bieżąca strona: 5 z 7



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.