Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--1234567-->
Bieżąca strona: 3 z 7
]DOMOWE SPOSOBY LECZENIA
Wysłane przez: ula (---.gprs.plus.pl)
Data: 11 pa� 2008 - 01:42:42

JA MAM WYSIEWY WIELKOSCI PINESKI I ZAZWYCZAJ UZYWAM MASCI LORINDEN A I B KTORE RAZEM MIESZAM I SMARUJE. A NA POZOSTAJACE PLAMY PO CYGNOLINIE JEST KILKORAZOWA WIZYTA W SOLARIUM I KLOPOT ZGLOWY CHOC NAWET SZTUCZNE SLONKO WSPOMAGA PRZEBIEG LECZENIA I DLUZEJ TO BADZIECTWO WYGRZEWASZ TYM SZYBCIEJ SCHODZI

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Domowe sposoby leczenia
Wysłane przez: monia (---.centertel.pl)
Data: 11 pa� 2008 - 11:07:29

Polecam bardzo emulsje do ciala kupiona BALNEUM INTENSIV firmy HERMAL.Nie ma zapachu i w swym skladzie zawiera mocznik.Przynosi ulge,bo lagodzi swiad.Uzywam trzecia butelke a zmiany przez ten czas sie ladnie splaszczyly,stracily luske i w polaczeniu z solarium raz w tygodniu znikaja.Skora jest miekka i gladka.Dla mnie rewelacja,kupuje tylko ta emulsje.Kosztuje ok 30 zl za 200 ml.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Domowe sposoby leczenia
Wysłane przez: natalia (---.walbrzych.dialog.net.pl)
Data: 28 gru 2008 - 13:31:02

witam!ja od pary lat mam luszczyce na glowie i jednak ani zaden ply,masci...itp.nie pomagaja i dlatego co by bylo dobre zeby to zeszło bo dermatolodzy mi nie pomagaja...sad smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Domowe sposoby leczenia
Wysłane przez: jhgkfdg (---.xdsl.centertel.pl)
Data: 11 kwi 2009 - 16:46:25

kwark Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Spoko, nie potrzeba przypływu gotówki, bo
> buteleczka kosztuje mniej niż 10 zł. Nie jest to
> syrop, a roztwór - miesznina wyciągów
> ziołowych - ma działanie wspomagające w
> łuszczycy - mało prawdopodobne, aby się nim
> wyleczyć, ale na pewno zmniejsza nasilenie
> choroby - sam sprawdzałem na sobie. Wypiłem w
> sumie chyba 5 butelek. Potem straciłem
> cierpliwość i nie chciało mi się już tego
> stosować.
>
> Ma słabe działanie moczopędne, napotne,
> regulujące pracę wątroby itp.
> Może dodatkowo jeszcze moduluje procesy zapalne,
> ale nikt tego jeszcze nie udowodnił.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Domowe sposoby leczenia
Wysłane przez: OnAaA (---.centertel.pl)
Data: 26 kwi 2009 - 21:34:22

Ja mam 16 lat i 10 lat łuszczycę. Leczyłam się lekami sterydowymi po nich przytyłam 25kg w ciągu niecałych dwóch lat. Aktualnie smaruję codziennie wazeliną winking smiley trochę to głupio brzmi ale pomaga ;pp

mam nadzieję że już niedługo wynajdą lekarstwo na to okropieństwo ;((

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Domowe sposoby leczenia
Wysłane przez: sandra (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 29 kwi 2009 - 17:24:28

w zeszłym roku miałam dosłownie skorupę na głowie ,nie pomagalo nic.Tu w internecie na starym forum wyczytałam że pomaga oliwa wymieszana z żółtkiem postanowiłam spróbować i pomogło.A robiłam tak..mieszałam 3lub 4 łyżki oliwy zżółtkiem ,potem to wcierałam w głowę siedziałam z tym 3godziny , póżniej dosłownie paznokciami zdrapywałam te skorupy i wyczesywałam bardzo gęstym grzebieniem.Następnie myłam szamponem dziecinnym i po wysuszeniu głowy smarowałam olejkiem sorel(około 30 zł)itak do następnego dnia.Trwalo to około 2 tygodni.Teraz napiszę coś co znalałam dzisiaj w internecie i jeżeli ktoś coś na ten temat wie proszę o komentarz.Podobno wielu ludziom pomogło na łuszczycę smarowanie i picie wywaru z liścia orzecha włoskiego.Drugi sposób trochę dziwny, ale może.. otóż podobnie rewelacyjnym lekarstwem które działa już po 2dniach jest żółć z zająca lub królika.Tą żółcią smaruje się chore miejsca i efekt już widać na drugi dzięń.Ja to oczywiście spróbuję,ale na liście z orzecha trochę trzeba poczekać ,a z królikiem problem ,bo nie bardzo wiem gdzie kupić....ale może ktoś z was ma w domu hodowle królików i jednego poświęci w celach doświadczalnych?czekam na komentarze od was ,gdyż jestem ciekawa co na ten temat myślicie

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Domowe sposoby leczenia
Wysłane przez: gocha (---.cable.ubr01.camd.blueyonder.co.uk)
Data: 17 lip 2009 - 00:36:43

HI

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Domowe sposoby leczenia
Wysłane przez: iwciaS (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 18 lip 2009 - 10:00:56

Jula! jeszcze jedna fajna i tania oliwa na skórę głowy to SALICYLOL-ok 12zł, a jest bardzo wydajny i zmywałam go każdym szamponem oczywiście myjąc trzy razy ale normalnie powinno się myć dwa to niewielka różnica.
A stosuję tak: przez 3-4 dni intensywnie wcierałam na noc, rano mycie i wszystko znika na naprawdę długosmiling smiley To stosuję od lat na główkę i nie szukam więcej wynalazków! Jak mam iść do fryzjera to kilka dni przed wizytą traktuję zmiany jak wyżej i idę bez stresusmiling smiley oczywiście po kuracji głowa musi odpocząć ze dwa dni żeby nie było nic czerwonego!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Domowe sposoby leczenia
Wysłane przez: olenka19851 (80.50.63.---)
Data: 09 wrz 2009 - 17:43:14

czesc wam wszystkim ja tez choruje na ta chorobe od prawie 10 lat wszystkiego chyba juz wyprobowalam i nic nawet w szpitalu lerzalam oweszem pomoglo na tydzien czasu:/ ja juz nie mam sily na to gownosad smiley(((
jak macie jakies nowe sposoby to prosze o kontakt na gg nr:16146568 lub na email-a: [email protected]
A jesli chodzi o luszczeniu sie na wlosach to proponuje plynem do naczyn

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Domowe sposoby leczenia
Wysłane przez: olenka19851 (80.50.63.---)
Data: 09 wrz 2009 - 17:58:08

olenka19851 Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> czesc wam wszystkim ja tez choruje na ta chorobe
> od prawie 10 lat wszystkiego chyba juz
> wyprobowalam i nic nawet w szpitalu lerzalam
> oweszem pomoglo na tydzien czasu:/ ja juz nie mam
> sily na to gownosad smiley(((
> jak macie jakies nowe sposoby to prosze o kontakt
> na gg nr:16146568 lub na email-a:
> [email protected]
> A jesli chodzi o luszczeniu sie na wlosach to
> proponuje plynem do naczyn umyc glowesmiling smiley
Z goy dziekuje za pomoc

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Domowe sposoby leczenia
Wysłane przez: atena0112 (---.chello.pl)
Data: 10 wrz 2009 - 19:10:01

Witam wszystkich.
łuszczyce mam od 3 lat,już chyba próbowałam wszystkiego,chodze od lekarza do lekarza,jestem jak królik doświadczalny,brałam różne maści,zastrzyki ze sterydami (miesiąć było spokoju),wróciło z potrójną siłą czyli mam tego bardzo dużo,a najgorsze są dłonie,łokcie iłydki.
Bardzo prosze o pomoc bo już mi się żyć niechce.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Domowe sposoby leczenia
Wysłane przez: olenka19851 (80.50.63.---)
Data: 25 wrz 2009 - 22:12:27

czesc mi mogl krem dla dzieci Kaufmann(haut -und kinder-creme ) on kosztuje ok 3euro w niemczech jak masz mozliwosc to sobie kup, a probowalas moze oliwe z oliwek plus grejfrut albo toszke cytryny???
Z 3albo 4 lyzki stolowe oliwy z oliwek plus do tego wycisniety sok z grefruta albo z cytryny wymieszac i smarowac na zluszczona skore
kiedys stosowalam i moglo ale dalej mam to gow*** stosuje tego kremu dla dzieci i jak narazie mam blade plany jeszcze musze isc na solarium i bedzie oki przez jakis czas pewnie.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Domowe sposoby leczenia
Wysłane przez: ola (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 06 pa� 2009 - 09:24:06

Tylko sok ze swiezej pokrzywy-calkowite wyleczenie gwarantuje(mocno wcierac i po dwoch godz umyc glowe lub cale cialo najlepiej nacierac na noc.powodzenia

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Domowe sposoby leczenia
Wysłane przez: aniap83 (---.smevpn.tpnet.pl)
Data: 07 pa� 2009 - 10:53:27

Witam .
Chyba nie ma w 100% dobrego leku domowego na to świństwo. Masci które barwia skórę albo przetłuszczają wlosy to najwieksza zmora nas - łuszczyków.!!!!!
Sama to znam bo co nowy lekarz to była nowa partia masci i plynów - a najgorsze jest to że wskazania lekarza sa takie - tą zieloną posmaruj na 2 godz - zmyj , nastepnie nałóż żółtą na 5 godz i zmyj i na koniec pomarańczową na 8 godz i zmyj i na głowe podobne zalecenia - można pierdolca dostac - a jak a pracuje to co - mam w biurowej toalecie zmywac to gów..?? To żałosne - ja mam teraz leki ktore nie sa wcale uciażliwe i można je brać bardzo dyskretnie bo to tabletki i juz . maść stosuje po kąpieli raz dziennie - maść jest bez zapachu i koloru białegi i nie jest tłusta co daje jej dużego plusa smiling smiley A na głowe mam szampon ktory stosuje do normalnego mycia wlosow i płyn ktory nakładam po wysuszeniu wlosów i tyle. Polecam !!! Daje rewelacyjne efekty .

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Domowe sposoby leczenia
Wysłane przez: olenka19851 (195.116.88.---)
Data: 09 pa� 2009 - 23:00:30

aniap83 Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Witam .
> Chyba nie ma w 100% dobrego leku domowego na to
> świństwo. Masci które barwia skórę albo
> przetłuszczają wlosy to najwieksza zmora nas -
> łuszczyków.!!!!!
> Sama to znam bo co nowy lekarz to była nowa
> partia masci i plynów - a najgorsze jest to że
> wskazania lekarza sa takie - tą zieloną posmaruj
> na 2 godz - zmyj , nastepnie nałóż żółtą
> na 5 godz i zmyj i na koniec pomarańczową na 8
> godz i zmyj i na głowe podobne zalecenia - można
> pierdolca dostac - a jak a pracuje to co - mam w
> biurowej toalecie zmywac to gów..?? To żałosne
> - ja mam teraz leki ktore nie sa wcale uciażliwe
> i można je brać bardzo dyskretnie bo to tabletki
> i juz . maść stosuje po kąpieli raz dziennie -
> maść jest bez zapachu i koloru białegi i nie
> jest tłusta co daje jej dużego plusa smiling smiley A na
> głowe mam szampon ktory stosuje do normalnego
> mycia wlosow i płyn ktory nakładam po wysuszeniu
> wlosów i tyle. Polecam !!! Daje rewelacyjne
> efekty .

podasz nazwy?????? z gory dzieki

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Domowe sposoby leczenia
Wysłane przez: Anka (---.aster.pl)
Data: 10 pa� 2009 - 11:10:29

Większość tylko pisze a nie podaje nazw i składu owych specyfików. Ja hoduję koty i gdy ukończą 18 tydzień życia obcinam im łapy. Ścieram na tarce (ale tylko duże otwory), później spalam w piekarniku w temp. 874 stopni i nakładam na plamy łuszczycowe. Potem 3 razy pluję przez lewe ramię i odpukuję w niemalowane taborety. Jesli nie mamy taboretów to skaczemy do góry 75 razy i jest OK. Następnie zakładamy różowe majtki (bez wyjątku panowie i panie) i patrzymy w górę przez 835 sekundy.
Potem włączamy tv, oglądamy jakikolwiek program i NIE MAMY JUŻ ŁUSZCYCY. (zapomniałam dopisać, oglądamy jednym okiem. Drugie zakrywamy bawełnianą, zieloną szmatką)
LUDZISKA. mamy łuszczycę a nie udar mózgu. Nie umieramy, żyjemy z tym gównem i nie dajmy się zwariować!!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Domowe sposoby leczenia
Wysłane przez: Hannah (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 10 pa� 2009 - 16:08:23

Witam,

nie wiecie czy szampony dziegciowe sa NAPRAWDE skuteczne na luszczyce glowy? I czy sa jakies skutki uboczne, czy wogole ich stosowanie jest bezpieczne? No i czy komuś pomogly? W jaki sposob je stosowaliscie, na luske, czy najpierw smarowaliscie czyms nawilzajacym lub natluszczajacym, zdejmowaliscie luske i dopiero szampon dziegciowy?

Bede wdzieczna za kazda odpowiedz!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Domowe sposoby leczenia
Wysłane przez: iwciaS (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 10 pa� 2009 - 22:33:58

Hannah-Poczytaj Wątek- Łuszczyca Głowy!!!!!!
Ostatnio o tym było!!! Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Domowe sposoby leczenia
Wysłane przez: jereeemi (---.171.93.150.static.crowley.pl)
Data: 13 pa� 2009 - 16:59:59

spróbuj tak: kup szampon jaki lubisz, kup sobie butelkę skoncentrowanej wody z morza martwego (jest paru importerow, ważne, żeby to nie jakaś podróba, możesz sprawdzić salex.com.pl albo deadsea.pl) potem do każdej butelki szamponu wlewasz jakieś 10ml tej wody i myjesz normalnie głowe. Po jakichś 4-6 tygodniach można sie spodziewac poprawy Pisałem o tym w jakims innym wątku, o łuszczycy głowy chyba

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Domowe sposoby leczenia
Wysłane przez: Aga (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 16 pa� 2009 - 09:27:15

z łuszczycą bujam się już jakieś 19 lat,bylo strasznie a nawet dramatycznie kiedy dostalam wysypu na calym ciele(zblizalo sie lato a wiec DRAMAT!!!)nie chcialo mi sie z domu wychodzic tak sie wstydzilam a psychicznie to nawet nie chce tego wspominac.Moja kochana mama przeczytala gdzies ze algi lecza wiec pilam,smarowalam i g... niestety nie pomoglo.Wtedy dostalam namiar na dr Leszka Rotera w gdyni i to byl strzal w dziesiatke -Naświetlania(dodatkowy plus ladna opalenizna,minus strasznie smierdzi skora)ale luszczyca zniknela i mialam spokoj na dwa lata a potem jak byl nawrot oczywiscie duzo slabszy od poprzedniego to znowu naswietlania i spokoj.Teraz mam tylko male plamki i zaleczam je dermovate masc(polska wersja,bo tansza a dzialanie to samo).Gdyby cos to moj mail [email protected].

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--1234567-->
Bieżąca strona: 3 z 7



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.