Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: 1234567891011...->|-->
Bieżąca strona: 1 z 83
łuszczyca a solarium
Wysłane przez: Ula (153.19.206.---)
Data: 16 lis 2005 - 13:38:00

a co myślicie moi drodzy o opalaniu luszczycy na solarce.Czy ktoś już próbowal?Ja chcę zaeksperymentować.Podobno czasem to pomaga.Dziś bylam na pierwszym opalanku.Zobaczymy co z tego będzie.Napiszcie co o tym myślicie.Pozdrawiam:-)


Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca a solarium
Wysłane przez: rere (---.sulechow.net)
Data: 16 lis 2005 - 20:22:41

solarium to chyba najlepszy lek według mnie. Jednak na każą łuszczycę działa inaczej. Ale próbuj.Powodzenia

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca a solarium
Wysłane przez: Ula (153.19.206.---)
Data: 17 lis 2005 - 00:08:58

Ja mam luszczycę krostkową.Czy możesz mi powiedzieć na jaki rodzj ł. wg. Ciebie solarium najlepiej dzila?


Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca a solarium
Wysłane przez: Paweł (---.bulldogdsl.com)
Data: 17 lis 2005 - 01:30:20

Ja dziękuje ........... ze zostało wymyślone solarium!!!, po 9 latach wkońcu moge wyjść na pole w pokoszulcesmiling smiley) Myśle że to Ci wystarczy ..... pozdro Paweł .

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca a solarium
Wysłane przez: Paweł (---.bulldogdsl.com)
Data: 17 lis 2005 - 01:34:23

Myśle Ze warto spróbować !! Powodzenia....Paweł

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca a solarium
Wysłane przez: Ula (153.19.206.---)
Data: 17 lis 2005 - 12:47:55

Pawle dziękuję za pozdrowienia i słowa otuchy.Po wczorajszym opalaniu już mam wrażenie że jest lepiej.poza tym bardzo lubię się wygrzewać i mieć brązową skórę:-)


Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca a solarium
Wysłane przez: Kaśka (217.96.74.---)
Data: 17 lis 2005 - 17:09:08

Ja tez w okresie zimowym chodze na solarium,wlasnie zaraz sie ubiore i spadam co mam narzekac

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca a solarium
Wysłane przez: Ona (---.gdynia.mm.pl)
Data: 17 lis 2005 - 18:57:37

Własnie wrocilam od dermatologa, mam łuszczuce,jestem załamana a tym bardziej ze dotczytałam sie ze nie jest nieuleczalna;( A co do solarium widze ze kazdemu pomaga, mi odwrotnie jeszcze bardziej sie wyostrzyła łuszczyca. Lekarz stwierdził-zero opalania;(;(;( Niby dziedziczna w duzym stopniu, ale u mnie w rodzinie nikt nie miał, jestem pierwsza-załamkasad smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca a solarium
Wysłane przez: marta (217.153.220.---)
Data: 17 lis 2005 - 19:01:39

na mnie solarium też nie działa tylko sie opalam a plamy są a przy opaleniżnie widać jeszcze gorzej białą łuskę okropność

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca a solarium
Wysłane przez: robert (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 17 lis 2005 - 21:11:03

ja też chodziłem ale żadnego kinkretnego efektu nie widzę .Na razie dam spokój. Za dużo to kosztuje.
Zacząłem stosować ozonelle zobaczymy co będzie

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca a solarium
Wysłane przez: Klaudia (---.univ.szczecin.pl)
Data: 17 lis 2005 - 22:07:05

hej ludki.mi solarium np pomaga,tylko po pewnym czasie musze robic przerwy,bo skora sie przyzwyczaja itp itd. uzywam dodatkowo daivonexu,idealnie wspolgra z solarka.co prawda kosztuje 70zl,ale wystarcza na dlugo jesli sie posmaruje a na drugi dzien ide na solar.polecam.
a do "Ona" tez mam slowko. nie martw sie kochana,musisz sie po prostu nauczyc z tym zyc.nie bedzie to latwa droga,ale zareczam ci,ze sie uda.pozdrawiam.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca a solarium
Wysłane przez: Athina (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 18 lis 2005 - 01:03:28

do Ona:
Nie martw się! Z tą chorobą to nigdy nic nie wiadomo, może zniknąć tak samo szybko jak się pojawiła. Głowa do góry! Pozdrawiam.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca a solarium
Wysłane przez: jarek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 20 lis 2005 - 23:12:33

absolutnie odradzam.mam siec solarium i jestem tez chory,wiec pogrzebalem i wiele obserwowalem.wnioski:metoda PUVA TAK,SOLAR NIE.why?PUVA pomaga bo sa to fale odpowiedniej dlugosci i razem z odpowiednimi'prochami']geralen]naprawde pomaga,solar to rozxne dlugosci fal....w moim przypadku wrecz szkodza,łuska staje sie bardziej biala i odniska sie powiekszaja,mowie o tym bo to prawda[choc mniej zarobie]ale tak jest..pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca a solarium
Wysłane przez: Agnieszka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 21 lis 2005 - 09:31:23

Wszyscy łuszczyki do jarka na solarke grinning smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca a solarium
Wysłane przez: Bakus (---.broker.com.pl)
Data: 21 lis 2005 - 10:29:11

kurde widze ze Jarek na kazdy temat tylko u PUV-ie nawija....czyzbys byl dystrybutorem tych lamp....a moze zamiast sieci solarium masz siec salonow z lampami PUVA...mi przynajmniej solara pomaga....wiec skoro juz tak niechcesz zarabiac na solarze to moze wszyscy z forum dostaniemy darmowe opalanie smiling smiley))))) heheh
pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca a solarium
Wysłane przez: Ula (153.19.206.---)
Data: 21 lis 2005 - 15:42:05

Bylam ostatnio dwa razy ale mam wrażenie że zero poprawy a wrecz ze jest więcej kropek.Nie wiem co mam zrobić,chyba powinnam zmienić lekarza.Ciągle mnie faszeruje sterydami.Po wakacjach nic nie mialam dopóki nie zachorowalam na anginę.Pozdrawiam serdecznie wszystkich.


Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca a solarium
Wysłane przez: Jarunioo (---.wroclaw.dialog.net.pl)
Data: 04 lut 2006 - 10:54:08

Ja mam tyle tych kropek że chyba jednak zaryzykuję z tą solarką a nawet mój lekarz mi to zalecił ale mimo to coś czuję że w tym roku będę miał troszkę przechlapane te wakacje jeśli mi to nie zejdzie sad smiley((

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca a solarium
Wysłane przez: dana (---.ceron.pl)
Data: 04 lut 2006 - 18:41:09

ludzie na solarium po złuszczeniu łuski maścią salicylowo- siarkową 3 dni bez kąpania ,potem kąpiel ,łuska odpada i dopiero sie opalać co wy chcecie łuskę opalać-bez sensu

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca a solarium
Wysłane przez: lena (---.c154.petrotel.pl)
Data: 04 lut 2006 - 18:55:54

Jarek ma rację, PUVA faktycznie pomaga , solarka niekoniecznie, chociaż na mnie działa jedno i drugie mam ł. krostkową, ale przecież lamp PUVA nie trzeba kupować żeby korzystać, ja mam bezpłatne kabiny w szpitalu, zero kolejek, zero płacenia, poszukajcie w swoich miastach tych przyjemnoścismiling smiley

Lena

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca a solarium
Wysłane przez: Dariaaaa (---.plustech.pl)
Data: 04 lut 2006 - 19:11:58

czesc !!!
Ja moge powiedziec ze mi solka pomaga. najpierw kuracja aby pozbyc sie łuski a nastepnie solka- pozniej wszystko swedzi ale jest ok jak swedzi tzn. ze sie goi. pozdrawiam warto sprobowac papappa

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: 1234567891011...->|-->
Bieżąca strona: 1 z 83



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.