Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Łuszczyca, paciorkowce, brak remisji...
Wysłane przez: Załamana (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 09 sty 2013 - 20:35:49

O historii choroby nie będę się rozpisywać.
Najpierw powieki, skóra głowy, później całe czoło, teraz łokcie i nogi.

I postanowiłam się w końcu zająć sobą.
Zawsze sięgałam po Elocom. Na kilka dni spokój.
Ale teraz mnie te zmiany zwyczajnie zaczynają boleć.

Gdzieś rzuciło mi się w oczy, że najpierw (o ile się ma) trzeba wyleczyć z organizmu paciorkowce, bo one sprzyjają tej chorobie.

Nie wiem jak zacząć z tym walczyć, do jakiego najpierw lekarza się udać.

Nigdy nie miałam remisji. Zmiany były zawsze i się nadal powiększają. Jak tak dalej pójdzie to cała będę jedną wielką czerwoną plamą.

Myślałam o cygnolinie, ale te natrętne paciorkowce najpierw.



Niech mnie ktoś pokieruje (jak małe dziecko). PROSZĘ. ;( Bo sama nie daję rady, nie wiem już co mam robić...

POMOCY.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca, paciorkowce, brak remisji...
Wysłane przez: Pedronator (---.sgh.waw.pl)
Data: 10 sty 2013 - 14:06:35

Poświęc trochę czasu na forum i poczytaj , tu sa ludzie którzy tylko z tym walczą na różne sposoby, od naturalnych po biologiczne. Nie wiesz co robic, nie wpadaj w panike, idz do dermatologa , powiedz o tych paciorkach albo do pierwszego kontaktu.
To forum jest źródłem wiedzy co komu pomaga . Ja juz dawno nie byłem u lekarza a bywałem w szpitalach regularnie i choc fakt sypie mnie teraz i trace kontrole to musze przyznac ze njabardziej pomogło mi te forum chyba nie lekarze
Pozdro

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca, paciorkowce, brak remisji...
Wysłane przez: Ignacja (162.158.102.---)
Data: 14 kwi 2017 - 07:37:09

I co,udało się zoperować migdałki??

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.