Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Grupa wsparcia - Poznań
Wysłane przez: henia (---.89-22-37-137.matrix-net.pl)
Data: 01 mar 2013 - 13:14:06

"Kochani,
wzorem Ciechocinka i Częstochowy my biedronki z Poznania i okolic również zakładamy takie regionalna koło wsparcia.
Pierwsze spotkanie odbędzie się w sobotę 16 marca godz.16. 00 . Pierwsze spotkanie odbędzie się dzieki uprzejmości Asi u niej w mieszkaniu, to bedzie w okolicy Parku Wilsona na Łazarzu.

Chętnych proszę o kontakt, wtedy podamy dokładny adres.
Mój telefon 501221139 ( najlepiej dzwonic po 19), meil: [email protected]

Serdecznie wszystkich zapraszamy"
http://forum.biedronkowo.info/viewtopic.php?f=67&t=7287

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Grupa wsparcia - Poznań
Wysłane przez: henia (---.89-22-37-137.matrix-net.pl)
Data: 11 mar 2013 - 23:25:21

Aktualizuję w sensie doprecyzowuję wieści, tyczące spotkania grupy wsparcia w Poznaniu

[quote]Witajcie!Wszystkich chętnych na spotkanie w Poznaniu zapraszam na pogaduszki przy kawie w restauracji Monidło ul. Matejki 68 w sob 16marca godz. 16 Kasia pisała wcześniej, że spotkanie odbędzie się u mnie w domu ale z przyczyn nie ode mnie zależnych spotykamy się w fajnej, przytulnej knajpce. Wszystkie chętne biedroneczki z Poznania i okolic, chcące do nas dołączyć, zapraszam serdecznie. Gdyby były jakieś pytania w sprawie spotkania proszę dzwonić do Kasi lub do mnie [b]tel.724-169-798[/b].[/quote]

Dane głównego organizatora - Kasi są nadal aktualne - "[b]Mój telefon 501221139 ( najlepiej dzwonic po 19), meil: [email protected][/b]l"

Szczegóły http://forum.biedronkowo.info/viewtopic.php?f=67&t=7287&p=12820#p12820
Buziaki Poznaniakom przesyłam :*

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Grupa wsparcia - Poznań
Wysłane przez: izabelakapelinska (---)
Data: 25 lis 2017 - 10:01:16

Bradzo uprzejmie prosze o kontakt Rozmawialysmy juz ,ale dostalam skierowanie do Przychodni w Szpitalu Przybyszewskiego i chcialam poradzic sie w paru sprawach(jesli to mozliwe)Nie dostalam tez adresu gdzie mozna sie spotkac !Bardzo nie chcialabym sie narzucac ...

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.