Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Kto pisal o zielonej herbacie
Wysłane przez: Agnieszka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 21 lis 2005 - 22:07:50

ludzie nie umiem znalesc tego posta o zielonej herbacie pomozcie

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kto pisal o zielonej herbacie
Wysłane przez: Ela (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 21 lis 2005 - 23:05:57

Wpisz w wyszukiwarce "zielonej" - oczywiscie bez cudzyslowów smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kto pisal o zielonej herbacie
Wysłane przez: Agnieszka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 23 lis 2005 - 14:40:27

Witajcie.Tak jak juz wczesniej było opisane o specyfiku jakim jest zielona herbata.
Na początku sceptycznie do tego podeszłam,ale na drugi dzien akurat w sklepie w oczy wpadłam mi ona w oczy,kupilam ja raz kozie smierc.smiling smiley
2 dni przykładalam na stope fakt fatem mam tam duze ognisko choroby,ale widac ze powoli schodzi.W ta noc nałozyłam ja na dłon,naprawde co zobaczyłam przeszlo moje oczekiwania stopa jak stopa ale dlon łuska znikła i sa plamy czerwone ale sadze ze po 2 nocach bedzie zero.
Jaka jestem szczesliwa.Fakt ze teraz chodze z herbata spacgrinning smiley ale co sie nie robi dla zdrowia.POZDROWIENIA I UCAŁUJ MEZA KTORY TO WYMYSLIL

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kto pisal o zielonej herbacie
Wysłane przez: magda (81.15.159.---)
Data: 23 lis 2005 - 14:52:37

do agnieszk!
nie znam sposobu z zieloną herbata...zdradzisz mi jak robisz okłady? ciepłe czy zimne, pod ceratke?czy bezposrednio przykładac liście? błagam odpisz

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kto pisal o zielonej herbacie
Wysłane przez: Agnieszka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 23 lis 2005 - 15:00:15

osobiście robie jak było podane w w innym poście
4 łyzki herbaty zalewam gorącą wodą po czy jak juz liscie napecznieja i sa chłodne nie za zimnie nie za gorace nakładam na chore miejsca owijam gaza i nakładam folie i cos na folie aby w nocy sie to nie rozwalilo. smiling smiley
Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kto pisal o zielonej herbacie
Wysłane przez: anna (---.crowley.pl)
Data: 24 lis 2005 - 17:06:15

Na temat zielonej herbaty pisze Dana na poście "Łuszczyca krostkowa na dłoniach i stopach"

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kto pisal o zielonej herbacie
Wysłane przez: gosia (---.acn.waw.pl)
Data: 24 lis 2005 - 22:51:04

Mi niestety zielona herbata nie pomogła. To naprawdę zależy od organizmu i rodzaju ł

Ale każdy może spróbować.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kto pisal o zielonej herbacie
Wysłane przez: Agnieszka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 25 lis 2005 - 07:47:52

Wiem ze pisze ale nie umialam znalesc a tego sposobu nie pisalam ze ja wymysliłam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kto pisal o zielonej herbacie
Wysłane przez: anna (---.crowley.pl)
Data: 25 lis 2005 - 13:45:59

Agnieszko, mnie chodziło o to, żebyś mogła odnaleźć ten post. Nie było z mojej strony żadnej złośliwości.Pa


Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.