Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--12345678-->
Bieżąca strona: 6 z 8
Re: Koniec z łuszczycą .
Wysłane przez: JoannaA (---.itvmedia.pl)
Data: 16 lip 2013 - 22:09:25

Zaczęłam próbę z zastosowaniem ostropestu, łuszczycę mam od 8 lat, głównie skóra dłoni wewnątrz i na zewnątrz już całość, oprócz tego pół głowy zaatakowane.
Biore 1 łyżeczke zmielonego ostropestu 3 razy dziennie i efekt mam taki, że skóra na dłoniach już pojaśniałą ale nie wiem czy nie od opalania również bo smażyłam sie na słońcu tydzień, oprócz tego biorę vilcacorę od pół roku wczesniej 1 dziennie brałam tabletkę a teraz stwierdziłam, że zrobie kurację uderzeniową i biorę oprócz tego ostropestu trzy razy dziennie po jednej tabletce vilcacory 2005 forte. Dodam tylko, że vilcacora mi pomogła przy rozkurczu dłoni- bo mam zaatakowane też stawy a teraz już dłonie są prościutkie aż miło patrzeć smiling smiley ale wróćmy do tematu : mam pytanie: czy podczas stosowania ostropestu może się najpierw pogorszyć jak są usuwane te toksyny? bo wyskoczyły mi trzy nowe kropy na ramionach od wewnątrz (dwie na lewym i jedna na prawym ramieniu) i mnie to mocno przygnębiło i zaskoczyło zarazem bo nowych zmian nie miałam już jakieś dwa lata a tu choroba znalazła nowe miejsce do ataku... nie wiem tez czy może to efekt połaczenia dwóch leków ziołowych? czy można łaczyć vilcacorę z ostropestem? może ktoś wie?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Koniec z łuszczycą .
Wysłane przez: N (212.59.252.---)
Data: 16 lip 2013 - 22:19:16

Nigdy nie łącze zbyt dużo mieszanek bo nie wiem co źle działa
po ostropeście może być na krótko pogorszenie ale nie musi wszak wątroba się oczyszcza wspomagana ostropestem więc jest możliwe pojawienie się nowych plamek
nie jest to jednak zły objaw a znak że jednak ostropest działa według mnie
Dłonie można wspomóc w leczeniu moczeniem w siemieniu lnianym czy płatkach owsianych dobrze też działa okład z ciepłego olejku rycynowego czy octu jabłkowego,tak samo i głowę tymi dwoma [ciepłego olejku rycynowego czy octu jabłkowego]
maseczkę z olejku i żółtka albo płukanie octem jabłkowym

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Koniec z łuszczycą .
Wysłane przez: Zibi (---.futuroexito.pl)
Data: 17 lip 2013 - 12:07:57

Kolego Andrzeju może napiszesz jaki jest dalszy rezultat stosowania ostropestu,bo od kilkunastu dni nastapiło milczenie z twojej strony. Mam nadzieję ze czar nie prysł.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Koniec z łuszczycą .
Wysłane przez: Andrzej (---.adsl.inetia.pl)
Data: 17 lip 2013 - 20:20:46

Kolego Zibi.
Chciałbym zauważyć, że jest sezon urolopwy. No comments .

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Koniec z łuszczycą .
Wysłane przez: JoannaA (---.itvmedia.pl)
Data: 18 lip 2013 - 23:32:00

No i w trakcie stosowania ostropestu mam już kolejne nowe plamy tym razem na udzie sad smiley przeraża mnie to - naprawdę nie wiem co robić. Szukam jakichś info w necie, czy to normalne przy oczyszczaniu takie nagłe pogorszenie a tu nic nie piszą. Poradżcie mi, może komuś też sie pogarszało na początku stosowania? biorę ponad tydzień ostropest 3 razy jedną łyżeczkę, brałam vilcacorę też ale przestałam jak mi wyskoczyły te pierwsze nowe plamki na ramionach... co robić?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Koniec z łuszczycą .
Wysłane przez: N (212.59.252.---)
Data: 19 lip 2013 - 06:35:02

Zmniejsz może dawkę i zobacz jaka reakcja będzie

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Koniec z łuszczycą .
Wysłane przez: N (212.59.252.---)
Data: 19 lip 2013 - 07:44:40

Ja bym najpierw oczyściła nerki np pijąc pokrzywę 3 razy dziennie szklaneczkę a potem wątrobę ostropestem skoro masz taką reakcje
a jak u ciebie z wypróżnieniami jak one ubogie to i efekt taki być może więcej błonnika w diecie by się przydało

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Koniec z łuszczycą .
Wysłane przez: JoannaA (---.itvmedia.pl)
Data: 19 lip 2013 - 08:13:22

Dziękuję za pomoc i odpowiedź smiling smiley może masz rację z tymi nerkami, jeżeli chodzi o wypróżnienia to od dziecka miałam z tym problemy, ale ostatnio (chyba po tych ziołach) to się unormowało i jest ok. Nie wiem co mi szkodzi ale nigdy nie miałam tak szybkiego wysiewu i to w zupełnie nowych miejscach sad smiley łuszczyca tylko trzymała sie moich rąk, głowy i czasem stóp na ich wnętrzu... jeżeli chodzi o dłonie to się poprawiają troszkę - ale nie o to mi chodziło, żeby dłonie podleczyć a dostać 6 innych kropek w nowych miejscach sad smiley spróbuję tą pokrzywę

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Koniec z łuszczycą .
Wysłane przez: N (212.59.252.---)
Data: 19 lip 2013 - 08:19:46

Może ogranicz mączne do minimum na pewien okres a wprowadź dodatkowo wodę z cytryną na czczo sok z pół cytryny na 3/4 szklanki wody rozpuszcza wszelkie złogi w jelitach nerkach i woreczku żółciowym,tymi paru kropkami bym się nie martwiła jak potem może być tylko lepiej grinning smiley
dłonie mają ścisły związek z jelitem grubym jeśli tam stan zapalny ciężko je leczyć
żeby oczyszczać organizm muszą drogi wydalania być drożne inaczej jest taki objaw
a skoro od dziecka masz problem przyjrzała bym się mącznym czy to nie one są powodem wszelkich problemów

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Koniec z łuszczycą .
Wysłane przez: Andrzej (---.adsl.inetia.pl)
Data: 19 lip 2013 - 20:00:03

Do kolezanki "N"
Probowalem ograniczyc spozywanie chleba i....wytrzymalem 3 dni.
Dalem spokoj. Efekty i tak mam zadawalajace.
Przyznam ze Twoje rady sa mi pomocne. Do metod jakie stosuje tj. ostropest i dodatki, dolozylem cytrynke z rana, nagietek oraz zywokist ale w wersjii z bosfellią bo ten nie wsusza tak dloni.
Wyciagam kolejna "armate" tzn. dokonalem ciekawego odkrycia zwiazku grzybicy jelita z luszczyca.
Wnioskami podziele sie za kilka tygodni. Chetnie bym napisal do Ciebie maila W tej sprawie bo jak zauwazylem masz spore doswiadczenie i wiedze w walce z luszczyca.
Ja wreszcie po kilkudziesieciu latach czuje ze panuje nad chorupskiem i juz niewiele mi brakuje to remisji calkowitej. Co do ilosci jakie biore to dalej trzymam ilosc 3x2 lyzeczki.
Ten Kwas jabkowy to co to jest? Maja W aptece ?

Do JoannyA.
Lecznicza porcja ostropestu do 3x 2 lyzeczki od herbaty.
Ilosci jakie bierzesz sa zbyt male.
Z nowymi wykwitami jest jak ze starym powiedzeniem.
Powiedz mi co jesz a powiem Ci jak mocno Cie wysypie.
To zarcik ale wiele W nim prawdy. Dieta mä znaczenie.
W Oswiecimiu luszczyca ludziom ginela i to jedyna dobra wiadomosci dla wiezniow smiling smiley
Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Koniec z łuszczycą .
Wysłane przez: JoannaA (---.itvmedia.pl)
Data: 19 lip 2013 - 20:07:40

Dziękuję N za kolejne porady i poświęcenie czasu mojej osobie smiling smiley

Właśnie te mączne od jakiegoś czasu najbardziej podejrzewam smiling smiley a że problemy jelitowe są u mnie ogniskiem łuszczycy to jestem pewna, zastanawiam sie czy to nie zagrzybienie organizmu a zwłaszcza jelit jest tą całą przyczyną mojej choroby...

piłam kiedyś cytrynę według tombaka ale sam sok z cytryny bez rozcieńczania i było troszkę lepiej, oprócz tego stosowałam tez lewatywy z cytryną ale nie za często

jeśli chodzi o Twoją poradę aby pić pokrzywę, posłuchałam i wypiłam napar ze świeżo zerwanej na łące - myślę, ze też pomoże smiling smiley

i wrócę do cytryn ale będę rozpuszczać w wodzie sok w takim razie smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Koniec z łuszczycą .
Wysłane przez: MAMABUNIA (---.magsoft.com.pl)
Data: 19 lip 2013 - 20:39:18

WITAM, polecam sprawdzony sposób na luszczyce ,po trzech tygodniach stosowania miejsca mocno zaczerwienione są koloru różowego.Jest to roztwór z soli himalajskiej ,wiecej informacji znajdzieci na stronach SÓL HIMALAJSKA. Osobiście przes przypadek na to wpadłam ale mi pomaga .Życze wszystkim zdrowia

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Koniec z łuszczycą .
Wysłane przez: N (212.59.252.---)
Data: 19 lip 2013 - 21:25:43

[email protected] to kontakt do mnie
<<<<<<<<<<<<<Ten Kwas jabkowy to co to jest? Maja W aptece ? <<<<<<<<<<<,,,,,,,,,,,,,,,
o jaki kwas jabłkowy pytasz????????????
bo ocet jabłkowy można zrobić samemu i taki jest najlepszy opis masz tutaj jak
http://mojaluszczyca.pl/viewtopic.php?f=89&t=382


Joanna
Pokrzywa zerwana świeża jest lepsza jak kupna
z moich doświadczeń z cytryną lepiej pić po mniej tak jak wyżej pisze a systematycznie co rano
według Tombaka nie przeprowadziła bym kuracji za duże obciążenie dla organizmu ja myślę,a wiem co taka miksturka z cytryny potrafi
wolę już swój sposób pół soku z cytryny na pół szklanki wody jak nie mogę przełknąć dodaje miodu do smaku
bywa że odczuwam ból przy schodzeniu kamieni wtedy biorę magnez rozkurczowo zamiast Nos-py

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Koniec z łuszczycą .
Wysłane przez: N (212.59.252.---)
Data: 19 lip 2013 - 21:27:44

Miało być sok z połówki cytryny na pół szranki wody
odrobina miodu może być ale nie musi

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Koniec z łuszczycą .
Wysłane przez: black (---.xdsl.centertel.pl)
Data: 29 lip 2013 - 22:31:19

JoannaA- do tej kuracji trzeba nawilżać ciało ja stosuję EVELINE EXTRA SOFT na butelce pisze "zmiejsza szorstkośc i łuszczenie skóry" Balsam można nabyć w sieci Rossman albo w innych sklepach cena 16 do 18 zł zależności od sklepu. Czasami są promocje. Pozdrawiam i życzę wytrwałości w leczeniu.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Koniec z łuszczycą .
Wysłane przez: N (212.59.252.---)
Data: 30 lip 2013 - 06:33:52

Ja po kąpielach w soli i oleju nie muszę już dodatkowo niczym natłuszczać/ nawilżać

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Koniec z łuszczycą .
Wysłane przez: Rafał (---.multi.internet.cyfrowypolsat.pl)
Data: 02 sie 2013 - 20:39:25

Witam bardzo serdecznie choruje na łuszczyce jakieś pare lat najgożej mam na stopach stosuje maść Elocom ale to raczej nie pomaga, dziś zauważyłem nowe krostki na nodze i brzuchu.Ciesze się bardzo że trafiłem na to forum zaraz jutro ide kupić Ostropest am nadzieje że pomoże.Chciałbym nadmienić ze zaczynają boleć mnie stawy,robiłem wszelakie badania ale lekarz reumatolog wykluczył łuszczycowate zapalenie stawów mam nadzieje że ostropest mi pomoże z łuszczycą.Napisze za jakiś czas jakie są efekty.Pozdrawiam was wszystkich serdecznie

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Koniec z łuszczycą .
Wysłane przez: N (212.59.252.---)
Data: 02 sie 2013 - 22:53:53

Rafał Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Witam bardzo serdecznie choruje na łuszczyce
> jakieś pare lat najgożej mam na stopach stosuje
> maść Elocom ale to raczej nie pomaga, dziś
> zauważyłem nowe krostki na nodze i
> brzuchu.Ciesze się bardzo że trafiłem na to
> forum zaraz jutro ide kupić Ostropest am nadzieje
> że pomoże.Chciałbym nadmienić ze zaczynają
> boleć mnie stawy,robiłem wszelakie badania ale
> lekarz reumatolog wykluczył łuszczycowate
> zapalenie stawów mam nadzieje że ostropest mi
> pomoże z łuszczycą.Napisze za jakiś czas jakie
> są efekty.Pozdrawiam was wszystkich serdecznie

Rafał oprócz ostropestu spróbuj moczyć stopy w płatkach owsianych,siemieniu lnianym czy szarym mydle i soli szybciej zaleczysz te stopy
a i odkwaszenie cytryną da dobry efekt

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Koniec z łuszczycą .
Wysłane przez: Rafał (---.multi.internet.cyfrowypolsat.pl)
Data: 25 sie 2013 - 19:16:17

Dziękuję bardzo za rade na pewno posłucham twoich rad przepraszam że dopiero odpisuje ale jestem załamany wszystko mnie boli nic nie pomaga a reumatolog kazał przerwać stosowania leków na stawy.Jak przestałem brać leki to jeszcze bardziej mnie wysypało.Pozdrawiam wszystkich serdecznie

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Koniec z łuszczycą .
Wysłane przez: Zibi (---.futuroexito.pl)
Data: 26 sie 2013 - 09:01:44

Jak zauważyłem to tu juz pare osób zaczeło stosować ostropest łacznie ze mną i do tej pory nie widzę zeby ktoś napisał ze mu to pomogło.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--12345678-->
Bieżąca strona: 6 z 8



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.