Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--1234-->
Bieżąca strona: 2 z 4
Re: Częstochowa
Wysłane przez: Helena (---.146.rev.vline.pl)
Data: 31 sty 2015 - 19:49:56

Basiu bycie gwiazdą to wcale nic złego, nic zdrożnego. Nie ma się czego wstydzić, krygować. Wielu ludzi chciałoby być gwiazdą, być popularnym. Pan Olek Klepacz na pewno się tego nie wstydzi (i słusznie). Nie każdy się nadaje, nie każdy ma talent - Ty masz potencjał. Jeśli Sejm jest teatrem, Sąd jest teatrem, to Forum też jest teatrem i sceną.
Pozdrawiam
Helena
P.S. Jesteś b.skromna, z tej strony Cię nie znałam. Widziałam kolorowe zdjęcia.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Częstochowa
Wysłane przez: N-basia (185.48.176.---)
Data: 31 sty 2015 - 20:14:37

Nie mam ochoty na gwiazdorzenie na forum, czy gdziekolwiek, zawsze jestem tylko sobą i wolę być tak postrzegana.
Olek Klepacz wybrał rolę gwiazdy sam,ja jej nie wybieram.
Ja nigdy nie gram, jestem prawdziwa w tym co mówię,czy piszę,nie gram żadnej roli ani tej narzuconej,ani oczekiwanej.
Jakie zdjęcia??? chodzi ci o pokaz na fb.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Częstochowa
Wysłane przez: Helena (---.146.rev.vline.pl)
Data: 31 sty 2015 - 20:29:58

Roli gwiazdy nikt nie wybiera sam. To publika, fani o tym stanowią. Jeśli nie chcesz być popularna, nie będzie gwiazd, to ludzie przyjadą do Częstochowy ale na Jasną Górę.
P.S.
Zdjęcia, które pokazał p.ZEJ

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Częstochowa
Wysłane przez: N-basia (185.48.176.---)
Data: 01 lut 2015 - 12:46:34

Helena Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Roli gwiazdy nikt nie wybiera sam. To publika,
> fani o tym stanowią. Jeśli nie chcesz być
> popularna, nie będzie gwiazd, to ludzie przyjadą
> do Częstochowy ale na Jasną Górę.
> P.S.
> Zdjęcia, które pokazał p.ZEJ



No Jasna Góra stanowcza ważniejsza odemnie smiling smiley jeśli ktoś tutaj przyjeżdża nie powinien o niej zapominać
Heleno ja nie robię zlotu ogólnego z całego kraju to nasze małe spotkanie regionalne,jeśli ktoś chętny z poza zapraszamy,ale to dalej towarzyskie spotkanie przyjaciół nie jakiś zlot smiling smiley
Na tych naszych spotkaniach nikt nie gwiazdorzy,wszyscy jesteśmy gwiazdami, nie ma lepszych lub gorszych.
Nikt nie przyjeżdża do mnie jako tako,ale na spotkanie biedroneczek wszystkich.smiling smiley
Więc proszę skończ z tą gwiazdą,celebrytką, itp.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Częstochowa
Wysłane przez: Helena (---.146.rev.vline.pl)
Data: 01 lut 2015 - 14:29:26

Basiu każdy i każda tak mówi, tak się tłumaczy. Tak samo Olek Klepacz - na początku. Czy oprócz zdjęć, które publikował p.ZEJ nie ma żadnych innych, o których nie wiem (w gazetach, czasopismach, na okładkach)?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Częstochowa
Wysłane przez: N-basia (185.48.176.---)
Data: 01 lut 2015 - 14:43:42

Helena Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Basiu każdy i każda tak mówi, tak się
> tłumaczy. Tak samo Olek Klepacz - na początku.
> Czy oprócz zdjęć, które publikował p.ZEJ nie
> ma żadnych innych, o których nie wiem (w
> gazetach, czasopismach, na okładkach)?


Helena daj spokój proszę
Nie tłumacze się,tylko drażni mnie to twoje pisanie w ten sposób,na temat mojej osoby.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Częstochowa
Wysłane przez: Helena (---.146.rev.vline.pl)
Data: 01 lut 2015 - 19:45:18

Basiu pierwszy raz słyszę, że coś Cię drażni. Nie w takich sytuacjach dawałaś sobie radę.
Może zamiast "drażni" będzie lepiej: "to mnie zawstydza, onieśmiela".
* * *
P.S. Dobrze, że wczoraj pokazałaś ten film-rozmowę o szeroko rozumianej ekologii, bezpieczeństwie żywnościowym. Ma wiele wspólnego z łuszczycą. Kto oglądał, ten wie. Łuszczyca to również wielkie wołanie o czystość, naturę i ekologię!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Częstochowa
Wysłane przez: N-basia (185.48.176.---)
Data: 01 lut 2015 - 22:04:14

Helena Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Basiu pierwszy raz słyszę, że coś Cię
> drażni. Nie w takich sytuacjach dawałaś sobie
> radę.
> Może zamiast "drażni" będzie lepiej: "to mnie
> zawstydza, onieśmiela".

Nie Heleno jest dokładnie jak napisałam "drażni"
Rade, daje i dawałam sobie zawsze,w niejednej sytuacji,nie jest to jednak jakaś wyjątkowość a potrzeba chwili.
Nigdy w żadnej sytuacji, nie czuję się wyjątkowo, po prostu robię to co uznaje za stosowne,nie czekając na poklask czy wdzięczność kogokolwiek.
Za długo żyje,za dużo doświadczeń własnych,na to żeby gdzieś gwiazdorzyć.
Tutaj w temacie wiadomym,moim celem było i jest, dążenie do prawdy i pokazanie jej,takiej jak to wygląda z mojego punktu widzenia,
a nie oczekiwanie na oklaski czy akceptacje, czy jeszcze co innego, o co mnie posądzano.
Jeszcze się taki nie narodził coby wszystkim dogodził
dlatego nawet nie próbuje, jestem zawsze i wszędzie tylko sobą,
a tutaj na forach jest tyle gwiazd smiling smiley ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
że nie musisz akurat mnie tego tytułu przypisywać smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Częstochowa
Wysłane przez: aaaaaa (---.play-internet.pl)
Data: 02 lut 2015 - 08:07:25

słuchaj p-sduniu, pisz na temat i jest ok, Ja niewidze krytyki jak piszesz o swoim leczeniu i opisu jego. Tu niema rzadnej uwagi do twoich opisow. A ty za karzdym postem z karzdym w pyskówe jak teraz, ze kazdy ma cie dosc. Maja uwagi do p. Zeja, ze jest klamca i oszust. A ty masz kopniecie i plyta ta sama że karzdy sie tu na ciebie uwzioł. Ile tego miału jeszcze tu naprodukujesz, ze ty taka tu szkalowana, tylko przez kogo.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Częstochowa
Wysłane przez: N-basia (185.48.176.---)
Data: 02 lut 2015 - 08:12:28

A to jest temat założony przeze mnie na temat spotkań naszych,więc i tu spamujesz???
Chociażby tu i teraz przez ciebie...................nie widać bo mnie aż razi.
Ja tu piszę na temat a ty???????????????????
Za duża belka w oku żebyś u bliźniego mógł drzazgę dostrzec smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Częstochowa
Wysłane przez: Helena (---.146.rev.vline.pl)
Data: 02 lut 2015 - 21:42:39

N-basia Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> a tutaj na forach jest tyle gwiazd <

Masz prawo głosu - wskaż te gwiazdy, nominuj; wystarczą trzy nazwiska. Mamy specjalną stronę. Nie musisz z tym czekać na ostatnią godzinę. Jesteś członkiem Akademii, nominowana, Twój głos będzie się liczył podwójnie. Ja już spełniłam swój obywatelski obowiązek.
Helena
P.S. Czy będzie transmisja z Częstochowy w internecie.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Częstochowa
Wysłane przez: Sławek (---.satfilm.net.pl)
Data: 02 lut 2015 - 21:59:59

Ad P.S. tak będzie.......na http://tv-trwam.pl/

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Częstochowa
Wysłane przez: N-basia (185.48.176.---)
Data: 03 lut 2015 - 06:26:28

Heleno 11 lutego będzie nabożeństwo dla chorych, transmisja napewno będzie, bo to ważna uroczystość, śledź kanał J.G.a napewno zobaczysz.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Częstochowa
Wysłane przez: SZAMANOMSTOP (---.gtnet.net.pl)
Data: 03 lut 2015 - 09:17:26

Zaprawdę powiadam Wam, módlcie się w jedności i w miłości, by Bozka siłki i wiary dała nie tylko do trollowania, megagwiazdorzenia, udawadniania, że czarne jest białym.....
Jako >cienko< wierzący( szczególnie w polski kler) sklecę litanię do św. Krzysztofa, byście mogli dojechać szczęśliwie do Częstochowy, no bo wiecie żartów nie ma, gdy rolnicy przyblokują drogi, to ze spotkania i modlitw może być klapaaaa.
--------------
Pointując:
A tak mam chociaż nadzieję, że spotkanie, msza służyć będzie wytonowaniu się i zrozumieniu, że każdy tu ma prawo do krytyki zwłaszcza tych, którzy twierdzą, że są wynalazcami cudownego środka dla łuszczycę i nie tylko, przy czym uprawiają bożą scholastykę, uważając, że ich "prawda i nauka" jest niepodważalna, tak jak wiara w Boga.
Dziękuje za wyrozumiałość i uśmiech na twarzy czytających i liczę, że nie obraziłem ni czyiś uczuć i przekonań religijnych.
Z Wami nadzieja.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Częstochowa
Wysłane przez: N-basia (185.48.176.---)
Data: 03 lut 2015 - 15:54:44

No jednak skoro sam cienko wierzysz nie zauważasz obrazy
a co do spotkania
"Częstochowskie biedroneczki zapraszają tym razem 11 lutego(sroda) na godz 17.30 w restauracji Carmelito,chętnych zapraszamy
."
spotkanie jest regionalne a nie zlot więc bądźcie łaskawi spamować gdzie indziej.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Częstochowa
Wysłane przez: henia (---.89-22-37-137.matrix-net.pl)
Data: 03 lut 2015 - 16:53:04

N-basia Napisał(a):

> "Częstochowskie biedroneczki zapraszają tym
> razem 11 lutego(sroda) na godz 17.30 w restauracji
> Carmelito,chętnych zapraszamy
> ."
> spotkanie jest regionalne a nie zlot więc
> bądźcie łaskawi spamować gdzie indziej.

Obojętnie czy jest to zlot czy spotkanie regionalne, w takich tematach trollom out.

"Częstochowskie biedroneczki zapraszają tym razem 11 lutego(sroda) na godz 17.30 w
restauracji Carmelito,chętnych zapraszamy"

Ze swojej strony pozdrawiam Was tam częstochowianki :*

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Częstochowa
Wysłane przez: N-basia (185.48.176.---)
Data: 03 lut 2015 - 17:15:15

Przekaże pozdrowienia smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Częstochowa
Wysłane przez: Helena Branicka (---.146.rev.vline.pl)
Data: 11 lut 2015 - 10:11:53

* Przesłanie do uczestników Konferencji Zachodniej - CZĘSTOCHOWA '2015 *

Łuszczyca to paskudna choroba nawet na ładnych nogach. Nie pudrujmy słowami: "biedronka", "biedroneczki", ona na to nie zasługuje. Dla niewtajemniczonych nie kojarzy się z biedronką (prędzej z "łaciatą" - odmianą górską). Tę niewinną, sympatyczną nazwę wymyślono na potrzeby teorii: choroba genetyczna, nieobliczalna, niewyleczalna, trzeba z nią żyć i pokochać. To już przeszłość i nieprawda.

Z łuszczycą nie wolno się pogodzić, oswajać ani zaprzyjaźniać. Łuszczyca to bestia, nieokrzesane zwierzę - męczarnia ludzi. Z biedronką ma niewiele wspólnego. Biedronkę chronimy, pielęgnujemy - łuszczycę "wypalamy ogniem". Przepędzimy ją z Polski jak Szwedów!
Spotkamy się na Jasnej Górze.
Helena
* * *

RAZEM PRZECIW ŁUSZCZYCY !!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Częstochowa
Wysłane przez: j (---.gtnet.net.pl)
Data: 11 lut 2015 - 11:07:33

Więc zgodnie z powyższym:
- sztandary i szable w dłoń, łuszczycę(bolszewika) goń, goń.goń.winking smiley
I jest gotowy odzew na spotkanie.smiling smiley
A tak na marginesie, może byśmy jakieś wspólne biznesiątko założyli np. pisanie bajek dla dzieci!
Masz lekkie >piórko< wyobraźnie, głód sukcesu, pozytywnie nastawienie, talent, miłość do bliźniego. Sukces zapewniony, ty tylko piszesz, a ja zajmuję się pozostałymi ogniwami.

Pozdrawiam
P.S
Może wejdę w prywatność(z góry błagam o wybaczenie, jam biedny robaczek)
ale przekonany jestem, ze łuszczyca Cię ominęła, może masz kogoś Ci bliskiego. Nie mniej podoba mi się twój upór w propagowaniu swojej wizji.
j

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Częstochowa
Wysłane przez: Sławek (---.play-internet.pl)
Data: 11 lut 2015 - 11:53:49

Nie Ty jeden masz takie przekonanie

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--1234-->
Bieżąca strona: 2 z 4



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.