Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: 12-->
Bieżąca strona: 1 z 2
Ixekizumab
Wysłane przez: on (---.nplay.net.pl)
Data: 13 lis 2013 - 20:30:52

witam, wszedłem do programu leczenie Ixekizumabem, bardzo się ciesze, bedę opisywał działanie. Lublin dzisiaj

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Ixekizumab
Wysłane przez: zibi (---.futuroexito.pl)
Data: 14 lis 2013 - 15:28:33

Witaj tez jestem z lublina ,powiedz gdzie sie dostałes na ten program ,

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Ixekizumab
Wysłane przez: on (---.nplay.net.pl)
Data: 14 lis 2013 - 20:11:09

Skierowanie od reumatologa do przychodni na ul. onyksową, mam również zmiany w stawach

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Ixekizumab
Wysłane przez: zibi (---.futuroexito.pl)
Data: 15 lis 2013 - 09:45:07

Dzieki za informacje, tez mam zmiany w stawach tylko że mój reumatolog przepisuje mi tylko sterydy

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Ixekizumab
Wysłane przez: andrzej k (---.dynamic.chello.pl)
Data: 16 lis 2013 - 18:23:10

w krakowie jest nabór ul rejtana łzs i rzs

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Ixekizumab
Wysłane przez: zibi (---.futuroexito.pl)
Data: 02 gru 2013 - 15:23:56

Witaj on ,powiedz jak u ciebie po 20 dniach kuracji, coś się dzieje pozytywnego.
Pozdrawiam Zibi

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Ixekizumab
Wysłane przez: on (---.futuroexito.pl)
Data: 06 gru 2013 - 12:03:27

Na razie nie ma efektów, ale jestem po jednym strzale

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Ixekizumab
Wysłane przez: on (---.nplay.net.pl)
Data: 15 gru 2013 - 19:56:02

Witam, aż trudni uwierzyć ale wszystko znika. Zdrapuję to co jest a nowe się nie pojawia, stawy po pierwszym zastrzyku nie bolą, a czasami nie mogłem zawiązać buta. Napawde ciężko mi uwieżyć. NIe zmieniłem trybu zycia, przestałem się smarować Dremovate - co uważam ze to dobra maść (ok 5 lat stosowania) i bym stosował ją dłużej gdyby nie leki niologiczne, dodam że lubie piwo. (ok 4 dziennie)
pozdrawiam i życzę każdemu tego leku. jest super

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Ixekizumab
Wysłane przez: zibi (---.futuroexito.pl)
Data: 16 gru 2013 - 10:14:49

Witaj on, powiedz czy zanim dostałeś się na ten program byłeś leczony lekami typu trexan,neotigason ,cyklosporyna, bo ponoć żeby się załapać na leczenie biologiczne trzeba przejść kurację tymi lekami, ja teraz biorę trexan i bardzo boli mnie w okolicy żołądka -wątroby

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Ixekizumab
Wysłane przez: on` (---.nplay.net.pl)
Data: 16 gru 2013 - 20:40:49

tak, 40 mg trexanu na tydzień, później ebtrexat w zastrz. burzuch tez bolał ale robiłem co mies próby wątrobowe i były ok (40 zl w luxmedzie). chociaż wcale nie pomagał.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Ixekizumab
Wysłane przez: on (---.futuroexito.pl)
Data: 18 gru 2013 - 09:11:58

dzisiaj drugi strzał

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Ixekizumab
Wysłane przez: beataa (---.proxnet.pl)
Data: 01 sty 2014 - 14:54:52

Witam, ja jestem już po 10 zastrzyku i jest super, po drugim już mi ł całkiem zeszła, stawy są nadal opuchnięte ale nie bolą. Nie mogę sie teraz doczekać lata, kiedy to w końcu od jakiś 10 lat wyjdę w krótkim rękawku. smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Ixekizumab
Wysłane przez: on (---.nplay.net.pl)
Data: 01 sty 2014 - 20:58:10

witam Beato, jestem dopiero po drugim zastrzyku, ale skóra jest już czysta. I też nie mogę doczekać się kiedy będę mógł założyć krótkie spodenki, jak na razie korzystam z basenu. Uważam że ten lek powinien być przepisywany każdemu kto ma łuszczyce, tak jak antybiotyk. Jest super, dwie dawki w ciągu miesiąca (jedna dawka to 2 zastrzyki) i zadne stawy nie bolą, czysta skóra. Paznokcie które miałem zajęte przez om 7 lat zaczynają zdrowe odrastać - super.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Ixekizumab
Wysłane przez: xBx (---.dynamic.chello.pl)
Data: 02 sty 2014 - 10:23:41

A odczuwasz jakieś skutki uboczne ?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Ixekizumab
Wysłane przez: pr (---.futuroexito.pl)
Data: 02 sty 2014 - 10:43:28

Żadnych, nawet czuje się lepiej zawsze brałem przeciwbólowe prochy (movalis, majamil, naproxen) bolał brzuch, dłuższa jazda samochodem i odczuwałem jakbym miał w odbycie piłeczkę do pingponga (śmieszne ale prawdziwe:-) ). teraz tego nie mam, badania wszystkie idealne tak mówi lekarz, sam czasami robię i też wszystko OK, przed każdym podaniem leku pobierają kilka próbek krwi (za pierwszym razem 11). CRP przed leczeniem 19 a teraz 5, wiec jest poprawa.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Ixekizumab
Wysłane przez: pablo11200 (---.12-2.cable.virginm.net)
Data: 06 sty 2014 - 16:03:40

Mi by mogli to dać, bo kurcze jestem cały wysypany i do tego bolą mnie stawy.Mam lampy po raz kolejny i czekam na wyniki krwi mam dostac fumaderm i cos innego na stawy.Zamiast skrócić moj bol odrazu zastrzyki i po wszystkim.Tez bede udawal , ze biore i nie pomaga.Moze wtedy po jakims czasie mi przepisza cos lepszego.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Ixekizumab
Wysłane przez: zibi (---.futuroexito.pl)
Data: 19 lut 2014 - 14:46:09

Witaj ON powiedz jak tam u ciebie dalsze postępy w leczeniu, bo ja też mam się dostać do programu na jakis nowy lek .

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Ixekizumab
Wysłane przez: on (---.futuroexito.pl)
Data: 20 lut 2014 - 13:43:08

witam, zastrzyki dostaje do domu, robię je co dwa tygodnie. Jedna dawka to dwa zastrzyki podskórne. od czasu podania pierwszego na skórze nic nie mam, niczym się nie smaruje, nawet żadnym kremem. Stawy mnie nie bolą prawie wcale. Miałem bardzo zajęte paznokcie przez łuszczyce, teraz odrastają już zdrowe, dosłownie tak jak u zdrowego człowieka. Nie czuje żadnych skutków ubocznych, może trochę tak jakby bolały mnie ścięgna, ale może to być przez siłownie.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Ixekizumab
Wysłane przez: on (---.futuroexito.pl)
Data: 04 cze 2014 - 13:52:16

cześć. od ok. stycznia biorę leki biologiczne, ostatnio była to moja 13 wizyta - czyli wziąłem ok 26 zastrzyków. Nie czuje żadnych skutków ubocznych, na skórze nic się nie pojawia, stawy nie bolą. Jak dla mnie leki biologiczne to rewelacja. Życze wszystkim chorym tego leczenia.
pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Ixekizumab
Wysłane przez: EpZx (---.dynamic.mm.pl)
Data: 06 mar 2016 - 19:41:36

@on jak wygląda sytuacja po 3 latach?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: 12-->
Bieżąca strona: 1 z 2



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.