Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
krem do rąk
Wysłane przez: wer (212.33.76.---)
Data: 25 lis 2005 - 07:59:08

witam wszystkich smiling smiley
moja mama od dluzszego czasu ma luszczyce. chyba zrezygnowala z leczenia, mam wrazenie, ze sie poddala. postanowilam sie za nia zabrac, bo widze, ze ciezko jej z ta dolegliwoscia. sporo rzeczy juz sie dowiedzialam czytajac wasze wypowiedzi. mam pytanie odnosnie kremu do rak. u mojej mamy pojawia sie luszczyca na dloniach i szuka kremu, ktoryby dzialal kojaco. pytalam o jakis leczniczy krem w aptece. a moze znalezc taki, ktory w swoim skladzie ma mineraly z morza martwego? wiem, ze nie zagoja jej sie dlonie, ale obawiam sie, zeby zwykle kremy nie podraznily jej tych wykwitow. bylabym wdzieczna za jakiekolwiek rady.
pozdrawiam smiling smiley


Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: krem do rąk
Wysłane przez: tomek (---.z.katowicka.punkt.pl)
Data: 25 lis 2005 - 11:17:13

Na noc może używać tłustych kremów np. Linomag lub maść Alantan Plus czy maść ochronna z wit. A.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: krem do rąk
Wysłane przez: andrzej 77 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 25 lis 2005 - 16:11:30

Po pracach domowych stosuję Silonda Lipid zwykły krem po częstym myciu z witamina e
pozdrowiena az


Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: krem do rąk
Wysłane przez: marta (80.51.226.---)
Data: 26 lis 2005 - 19:25:16

Są kosmetyki firmy apis z minerałami z morza martwego, kremy do rąk, szmpony, odżywki do włosów balsam so ciała, itd. Ja stosuję do codziennej pielęgnacji i łagodzi mi zmiany. Pewnie jestem w wieku Twojej mamy i tezż już dałam spokuj, ale tera postanowiłam walczyć odnowa. Polecam mamie Ozonelle oliwkę z ozonem i sol z morza martego, dla mnie rewelacja nigdy nie mialam takich efektow. Preparaty nie sa drogie to tez wazne. Pozdrawiam Marta

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.