Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Gorące pozdrowienia wszystkim
Wysłane przez: andrzej 77 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 25 lis 2005 - 13:01:40

Gorące pozdrowienia wszystkim
Jestem tu pierwszy razsmiling smiley wpisuję: forum łuszczyca i trafiam w dziesiątkęsmiling smiley, jaki tu tłok.
&#8222;Hoduję&#8221; moją łuskę 15 rok, zaglądam do różnych dermatologów i jeszcze nikogo osobiście nie spotkałem takiego &#8222;kolekcjonera łusek&#8221;. Najpiękniejsze mam na łokciach, jak je postawię to wyglądam jak &#8222;tropikalna jaszczurka&#8221; (z okresu dinozaurów) te na głowie, plecach, nogach, w uszach i tam też, są mniej atrakcyjne.
Podchodzę do choroby na luzie w początkach pierwszych wykwitów nie przejmowałem się zbytnio, ale z czasem, (gdy uświadomiłem sobie) przypiekło mój mózg i to zdrowo, aż do czasu lania wosku na andrzejkach, rozlany wosk nic nie przypominał, żeby oswoić, co niektórych z wyglądem moich dłoni, pokazałem moją łuszczycę i wtedy posypały się całe sterty różnych pomyślności, nic się nie spełniło, ale wróżby z nowych wykwitów pozostały i tak do tego podchodzę do dzisiaj.
Piszę, żeby dodać otuchy, zwłaszcza młodym, przechodziłem moje spotkania z fryzjerami stresy, i bezradność, pieczenie i swędzenie.
Poczytajcie: Poprosiła mnie moja przyjaciółka, abym pojechał do szpitala do jej brata ogolić go i być jej podporą, był na intensywnej, pielęgniarki uświadomiły nam w czym rzecz, gościu nie mył się chyba przez rok nie miał czasu pił na okrągło, odór niesamowity, wygląd żałosny cały porozbijany, żebra wbiły się w płuca. Ale nie w jego wyglądzie sprawa, tylko w tym, co odpowiedziała moja koleżanka ordynatorowi ma jego &#8222;agresywne docinki&#8221; powiedziała krótko: doktorze, rodziny się nie wybiera z rodziną się żyje
Łuszczycy się nie wybiera, z łuszczycę się żyje, tak jak z innymi problemami naszego ciała, i nikt się nie śmieje z przeszczepionej nerki, czy z przeszczepionego serca jak i nikt się nie śmieje z wyglądu &#8222;kolekcjonerów łusek&#8221;.
Gorące pozdrowienia wszystkim z Krakowa a zwłaszcza tych z nad Bałtyku myślałem przeprowadzić się do Chałup na Hel, liczyłem na słoną wodę Bałtyku ale &#8230;.
Pozdrawiam Andrzej77

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.