Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
SOLARIUM !!! Czy komuś z was solarium pomogło? Bez żadnych dodatkowych leków?
Wysłane przez: Łuszczyk (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 25 lis 2005 - 18:17:45

....pisze bo wybieram sie na solarium i jestem ciekaw czy moge wiązać nadzieje z tym urządzeniem. Od razu powiem ze nie mam zamiaru ryzykowac z oksolarenem. Chce tylko sprobowac samo solarium. Czekam na wasze odpowiedzi


Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: SOLARIUM !!! Czy komuś z was solarium pomogło? Bez żadnych dodatkowych leków?
Wysłane przez: Ilona (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 25 lis 2005 - 20:50:53

Dla mnie słońce to prawdziwe zbawienie. Swego czasu bardzo często chodziłam do solarium (bez żadnych leków) i pomagało. Ale jak wiadomo solarium wysusza skórę, więc i tak musiałam ją nawilżać. Ale było całkiem nieźle. Żeby wyszło taniej - kupiłam sobie małe solarium. Mnie pomaga. Jeżeli i Tobie pomaga słońce, to solarium również Ci pomoże.
Powodzenia.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: SOLARIUM !!! Czy komuś z was solarium pomogło? Bez żadnych dodatkowych leków?
Wysłane przez: Aga (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 25 lis 2005 - 23:03:34

prosze o więcej wiadomości o oksolarenu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: SOLARIUM !!! Czy komuś z was solarium pomogło? Bez żadnych dodatkowych leków?
Wysłane przez: andrzej 77 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 26 lis 2005 - 09:07:19

Nie musisz wydawać kasy na solarium, możesz poprosić lekarza o skierowanie.
Mimo opalania trzeba się smarować, pewne, ze w dużym stopniu zapobiega nowym wykwitom, stare łuski znacznie łągodzi, a napewno nie zaszkodzi.
pozdrowiena a77


Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: SOLARIUM !!! Czy komuś z was solarium pomogło? Bez żadnych dodatkowych leków?
Wysłane przez: andrzej (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 28 lis 2005 - 21:13:57

Solarium nie tylko. Tylko tak zwana czarna lampa.


Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: SOLARIUM !!! Czy komuś z was solarium pomogło? Bez żadnych dodatkowych leków?
Wysłane przez: Artur (---.elomza.pl)
Data: 28 lis 2005 - 21:55:58

Czesc Andrzej jak uzyskac takie skierowanie i na co one jest?
pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: SOLARIUM !!! Czy komuś z was solarium pomogło? Bez żadnych dodatkowych leków?
Wysłane przez: andrzej (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 29 lis 2005 - 09:16:51

Metoda ta polega na naswietlaniu promieniami UV+leki wspomagajace.Czy sa jeszcz osrodki leczace ta metoda?Spytaj po prostu swojego lekarza.


Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: SOLARIUM !!! Czy komuś z was solarium pomogło? Bez żadnych dodatkowych leków?
Wysłane przez: andrzej 77 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 29 lis 2005 - 11:42:39

O skierowanie poproś lekarza dermatologa, o ile słońce Ci pomaga to światło też będzie Ci pomocne. Nie jest to skierowanie na solarium tylko na oddział gdzie leczenie przeprowadza się światłem (promieniolecznictwo, fototerapia, naświetlanie promieniami laserowymi) promienie UV tylko, że bez zażywania lekarstw.
Pozdrowienia 77


Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: SOLARIUM !!! Czy komuś z was solarium pomogło? Bez żadnych dodatkowych leków?
Wysłane przez: Aneta17 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 29 lis 2005 - 16:29:27

Chodzilam na solarium bylo niezle, zastanawiam sie nad ta lampa UV .Bo w senatorium bylam na lampie ktora byla wielkosci suszarki do wlosow i na jedna krostke 10 min czy 15min codziennie ale jazda ale to jest dobra rzecz

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: SOLARIUM !!! Czy komuś z was solarium pomogło? Bez żadnych dodatkowych leków?
Wysłane przez: Dominik (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 29 lis 2005 - 19:16:58

Witam wszystkich.
Zaintrygowal mnie ten temat i poważnie sie zastanawiam nad opalaniem w ten sposób. Mam w związku z tym pytanie: Jaki czas naświetlania należy przyjąc na poczatku, no i do jakiego dążyc? Jak dlugo mozna chodzic na solarium?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: SOLARIUM !!! Czy komuś z was solarium pomogło? Bez żadnych dodatkowych leków?
Wysłane przez: Ilona (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 29 lis 2005 - 19:23:08

Solarium owszem - polecam!! Ale.....uważajcie na lasery tak jak pisał Andrzej 77. Chodziłam na takie lasery i oprócz ponad 400,-zł wydanych wyskoczyły mi dodatkowe zmiany łuszczycowe i to dosyć dużo. Wniosek: do diabła z laserami i uważajcie na co wydajecie pieniądze.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: SOLARIUM !!! Czy komuś z was solarium pomogło? Bez żadnych dodatkowych leków?
Wysłane przez: andrzej 77 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 29 lis 2005 - 20:55:30

Oj, oj wkradł się błąd w rozumowaniu, chyba źle to przekazałem nie polecam laserów, nigdy sam z laserów nie korzystałem a więc nie mogę polecać. Chodzi o to, że nie trzeba wydawać kasy na solarium, tylko poprosić lekarza o skierowanie na wydziały, które leczą światłem. Leczenie światłem w ramach ubezpieczenia. &#8222;Cudotwórców&#8221;, którzy są chętni nas leczyć nie brakuje jak ktoś płaci to leczą wszystko i to tak długo dopóki płacimy a choroba pozostanie
Pozdrawiam 77


Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: SOLARIUM !!! Czy komuś z was solarium pomogło? Bez żadnych dodatkowych leków?
Wysłane przez: Widze ze zainteresowal was.... (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 29 lis 2005 - 22:54:22

Widze ze zainteresowal was ten temat. Ciesze sie, bo dzieki niemu widze ze nikt z was nie ma przeciwskazań jezeli chodzi o solarium. Wnet sie wybieram wiec po kilku razach napisze wam jaki skutek ono przynosi. Trzymajcie sie i powodzenia w naszej walce......

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: SOLARIUM !!! Czy komuś z was solarium pomogło? Bez żadnych dodatkowych leków?
Wysłane przez: Łuszczyk (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 29 lis 2005 - 22:55:37

Aha.. sorki ale nie podpisałem sie pod poprzednią wiadomoscia....Łuszczyk (autor tego posta)

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: SOLARIUM !!! Czy komuś z was solarium pomogło? Bez żadnych dodatkowych leków?
Wysłane przez: Daria (---.sulechow.net)
Data: 03 gru 2005 - 00:01:01

mi slonce bardzo pomaga dlatego tez zima chodze na solarium, ale mam ciemna karnacje wiec nie moge chodzic zbyt czesto, cchyba wybiore sie do dermatologa bo takie skierowanie..

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.