CZy ma ktos lekarstwo na czerwone plamy???
Wysłane przez: Agnieszka (---.dsl.chcgil.ameritech.net)
Data: 26 lis 2005 - 09:07:17

MAm luszczyce od 5 lat z luska mozna sobie jeszcze poradzic ale co z czerwonym,i plamami? Czy ma ktos na to skuteczne lekarstwo??? Prosze o odpowiedz . Pozdrawiam

Re: CZy ma ktos lekarstwo na czerwone plamy???
Wysłane przez: andrzej 77 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 26 lis 2005 - 09:18:25

Spróbuj opalania (czerwone plamki rozumiem zaleczone miejsca?).
Poproś lekarza o skierowanie na solarium, zaoszczędzisz pieniązki, które możesz wydać na książki. (ale mi się rymnęło)
Pozdrowienia a77


Re: CZy ma ktos lekarstwo na czerwone plamy???
Wysłane przez: Agnieszka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 26 lis 2005 - 09:30:12

to lekarz daje skierowanie na solarke?? i jest darmowa?? czy sa specjalne osr. z taka solarka

Re: CZy ma ktos lekarstwo na czerwone plamy???
Wysłane przez: Agnieszka (---.dsl.chcgil.ameritech.net)
Data: 26 lis 2005 - 18:56:56

OK. DZieki za rade. Od jutra ide na solarium, mam nadzieje, ze to pomoze.Odpisze jak bedzie.Pozdrawiam

Re: CZy ma ktos lekarstwo na czerwone plamy???
Wysłane przez: Lolek (---.chello.pl)
Data: 26 lis 2005 - 19:05:33

A dużo masz tych czerwonych plam ? Bo ja mam kilka, ale spore (ok 6cm) i pani dermatolog powiedziała, co prawda pytałem o naświetlania lampami UVB, że przy kilku zmianach szkoda skóry. A z tymi czerwonymi plckami walcze bezskutecznie 4 lata (łuska też sie na nich pojawia, ale nie jest specjalnie gruba).

Re: CZy ma ktos lekarstwo na czerwone plamy???
Wysłane przez: Agnieszka (---.dsl.chcgil.ameritech.net)
Data: 27 lis 2005 - 08:44:22

Wiesz Lolek u mnie jest dokladnie tak ja u Ciebie. Plamy sa spore w moim wypadku pokrywaja prawie cala skore glowy. Czasami pojawia sie na nich luska ale cienka i wtedy natluszczam i luska znika. Ciezko jest mi rowniez z tym swedzeniem, caly czas mysle o podrapaniu sie i ukojeniu, a wiem ze to szkodzi. Od poniedzialku ide na solarke i zobacze czy cos pomoze . Pozdrowienia

Re: CZy ma ktos lekarstwo na czerwone plamy???
Wysłane przez: andrzej 77 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 27 lis 2005 - 14:29:58

Cześć. Mnie pomaga słońce w okresie letnim jestem całkiem całkiem, dużo jeżdżę na rowerze i zdecydowanie więcej ruchu, (może ruch też ma wpływ). Powiedziałem mojej lek., i zapytałem czy solarium byłoby dobre, ona sama bez proszenia dała mi skierowanie na odział derma., gdzie naświetlają łuszczycę, bielactwo z dodatkiem prochów, które jak wiesz niszczą wątrobę. Wątroby nie chcę osłabiać, ma duży wpływ przy łuszczycy, więc poprosiłem czy by się dało bez prochów i okazało się, że można. Stare goiły się o wiele lepiej i przynajmniej nie pokazywały się nowe. To było w poprzednim sezonie, potem wakacje, i teraz nie mam czasu, ale na dniach zabiorę się za siebie, bo już „dojrzałem”. A więc razem wystartujemy poinformuję Cię. Pozdrawiam 77


Re: CZy ma ktos lekarstwo na czerwone plamy???
Wysłane przez: Agnieszka (---.dsl.chcgil.ameritech.net)
Data: 28 lis 2005 - 18:21:56

NO dzisiaj wieczorem ide na solarium. napewno nie bedzie wilekiej rewelacji po pierwszym razie , ale dam wam znac o wszystkim. pa
P.S Stratuemy dzisiaj a77

Re: CZy ma ktos lekarstwo na czerwone plamy???
Wysłane przez: andrzej 77 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 28 lis 2005 - 20:55:12

Cześć. Agnieszka ja jeszcze nie startuję ciągle jestem zagoniony i nie mogę się zabrać za siebie. Jak to załatwiłaś, czy dostałaś skierowanie od lekarza?
Pozdrawiam77


Re: CZy ma ktos lekarstwo na czerwone plamy???
Wysłane przez: Artur (---.elomza.pl)
Data: 28 lis 2005 - 22:05:35

Andrzej czy jak bym dostal takie skierowanie na te naswietlanie bez prochow czyli solarium tak...? to bym mogl z tym skierowaniem isc do byle jakiego solarium? i przez jaki okres bym mogl chodzic ?? przydalo by mi sie okazyjne opalanie grinning smiley
PS. Czy z tym skierowaniem trzeba isc do wyznaczonego miejsca?
I czy latwo dostac takie skierowanie?
Pozdrawiam. 3maj Cie sie papapa

Re: CZy ma ktos lekarstwo na czerwone plamy???
Wysłane przez: andrzej 77 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 29 lis 2005 - 12:28:49

Cześć Artur. Dostałem skerowanie od pani która mnie prowadzi bez problemu, do określonego miejsca. przeczytaj poniżejconfused smileyolarjum czy komuś....
Pozdrowiena 77
A może i powyżej?


Re: CZy ma ktos lekarstwo na czerwone plamy???
Wysłane przez: Agnieszka (---.dsl.chcgil.ameritech.net)
Data: 07 gru 2005 - 17:58:29

Czesc sorry za tak dlugie milczenie , ale ostatnio jestem bardzo zagoniona, mam egzaminy w szkole. Niestety nie udalo mi sie jeszcze isc na solarke. Ja niestey musze isc n awalsna reke, na skierowanie nie mam co liczyc poniewaz nie mam ubezpieczenia. Teraz niestety mam miesiaczke i tez nie moge isc wiec moze od nastepnego tygodnia. Pozdrawiam.