Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Jak wyleczyć paznokcie??
Wysłane przez: ANDRZEJ (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 27 lis 2005 - 10:42:16

Cześć .Kompletnie nie moge sobie z nimi poradzić.Mam zatakowane jeszcze łokcie i stopy. Do tej pory stosowałem LORINDEN A I DERMOWATE. Dermowate owszem pomaga ale to steryd i szybko wszystko powraca co do lorindenu A to tylko lekko łagodzi kompletnie sobie nie radząc.
Jeśli macie jakieś sprawdzone leki zwłaszcza na paznokcie prosze pomórzcie.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Jak wyleczyć paznokcie??
Wysłane przez: monia (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 27 lis 2005 - 11:28:37

Możesz spróbować maść daivobet , jest droga 160 zł, jest to naturalna witamina D3, najlepszy środek jaki znam i na paznokcie i na łokcie

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Jak wyleczyć paznokcie??
Wysłane przez: ANDRZEJ (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 27 lis 2005 - 12:23:09

Napisz coś więcej , czy ją stosowałaś jak długo czy na recepte

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Jak wyleczyć paznokcie??
Wysłane przez: monia (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 27 lis 2005 - 13:03:26

paznokcie są bardzo trudne do leczenia, proponuję ci kupić revalid środek na wzmocnienie włosów i paznokci, bez recepty 3xdziennie, do tego oeparol wspomagający leczenie 2x dziennie po 2 tabletki, i oczywiście daivobet na paznokieć najlepiej oczywiście pod folią na conajmniej 6 godzin np w nocy, ten środek jest na receptę, naprawde świetny

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Jak wyleczyć paznokcie??
Wysłane przez: ANDRZEJ (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 27 lis 2005 - 13:29:21

Dzięki napewno wyprobuje troche to potrwa mam troche znajomości w niemczech i spróbuje tam ten lek załatwić .Kosztuje ponoc 5euro reszta jest refundowana jeszcze raz wielkie dzięki będziemy w kątakcie ok????.
Masz GG jak chcesz możemy pogadać właśnie tam Życze miłego dnia
Cześć

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.