Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--12
Bieżąca strona: 2 z 2
Re: nietolerancja pokarmowa - test
Wysłane przez: mb (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 30 mar 2015 - 14:56:48

odświeżam temat może nowe doświadczenia z testem na nietolerancje pokarmowa ja jeszcze nie kupiłem a miałem taki zamiat

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: nietolerancja pokarmowa - test
Wysłane przez: Pola (---.dynamic.chello.pl)
Data: 11 lip 2015 - 20:29:29

Odświeżam
Dostałam pracę i byłam u lekarza medycyny pracy. On jak dowiedział się o łuszczycy zapytał czy ktoś w rodzinie choruje. Powiedziałam, że nie. On stwierdził, że zapewne jestem osobą która bardzo się stresuje i jest nerwowa. Zalecił mi medytację i jogę. Powiedział też, że najlepiej wykonać test na nietolerancję pokarmową.
Poczytałam trochę i u niektórych właśnie to produkty (często też gluten) a właściwie ich zaprzestanie jedzenia spowodowały zanik Ł.
Niestety jak wyszukuję w wyszukiwarce informacje o samym teście to wyskakują mi same domowe food detektory. Lekarz powiedział, że lepiej takich nie kupować, bo mogą dawać niemiarodajne wyniki. Niestety wtedy byłam trochę zestresowana tym czy wypisze mi zdolność do pracy w tej firmie (bo już w jednej mi nie dali, że niby Ł. by to zaostrzyło) i zapomniałam spytać gdzie można takie badania wykonać.
Gdzie w Polsce można wykonać takie badanie? Jaki jest jego koszt? Ktoś już takie robił? Jak to wygląda?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--12
Bieżąca strona: 2 z 2



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.