Admin " Izrael " Próba zorganizowania wyjazdu !
Wysłane przez: Darek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 30 sty 2014 - 01:06:15

Panowie Panie Koledzy Koleżanki

Prowadzę rozmowy z biurami turystycznymi polskim i z Izraelczykami o warunkach zorganizowania wyjazdu nad może Martwe na okres min 14 i 21 dni .Sprawdzamy wszystkie warunki . Wyjazd chcemy zorganizować z dodatkowymi zajęciami z żywienia i z zajęciami sportowymi które chce poprowadzić nasz kolega Witold Szmanda ( też walczący z ł z powodzeniem - poczytajcie w necie ) .
Michał Piróg obiecał że może zorganizować nam lokalne atrakcje i wycieczki .Najbardziej optymalnym terminem wyjazdu jest Kwiecień - maj . ( cena do jakości ) .Izrael nie należy do tanich krajów, nad może Martwe przyjeżdżają ludzie z całego świata o liczba hoteli jest mała .Może przy pomocy naszej fundacji Fabryka Tlenu udało by się zorganizować dofinansowanie na osobę ok 1000 zł . W Niemczech dla osób z Ł jest 100 % dofinansowanie wyjazdów nad tzw Martwe . Przy waszym wsparciu Fundacja FT może wywołać medialną dyskusję o możliwości dofinansowania takich wyjazdów w przyszłości . Ja osobiście byłem nad morzem Martwym 3 krotnie i uważam iż jest to najlepsze miejsce i najskuteczniejsza bezinwazyjna pozbawiona skutków ubocznych ( chyba że opalenizna jest dla kokoś be ) metoda leczenia . Ja osobiście walczę z ł od 20 lat i każdy wyjazd dawał mi ulgę na ok 8 miesięcy, choć uważam że min okres jaki trzeba na to poświęcić to 14 dni , najlepiej 21 ja byłem 2 razy po 7 dni i raz 14 dni .

Ważne !
By starać się ustalić szczegóły wszyscy czyli linie lotnicze , autobusy, hotele,Fundacja FT chcą informacji o jakiej ilości osób mówimy .


Napiszcie krótkiego maila na [email protected] Jestem zainteresowany wyjazdem nad może Martwe . ok
Mamy już 15 osób chętnych - nasi znajomi .
A my postaramy się wszystko sprawdzić i może się uda . Zobaczymy ok

Jeśli macie jakieś przemyślenia , uwagi to prosimy - napiszcie . .

Pozdrawiam

Dariusz Romańczyk

Re: Admin " Izrael " Próba zorganizowania wyjazdu !
Wysłane przez: Szymon K (---.89-11-42.nextgentel.com)
Data: 31 sty 2014 - 14:31:14

fajny pomysł jestem zainteresowany,prosze o więcej info

Re: Admin " Izrael " Próba zorganizowania wyjazdu !
Wysłane przez: zibi (---.futuroexito.pl)
Data: 03 lut 2014 - 13:46:57

A jaki jest koszt takiego wyjazdu-tak w przybliżeniu

Re: Admin " Izrael " Próba zorganizowania wyjazdu !
Wysłane przez: dddddddddd-uk (---.croy.cable.virginm.net)
Data: 05 lut 2014 - 17:59:26

dokladnie jakie sa koszty takiego wyjazdu np 1000-3000zl wtedy ludzie maja jakies zblirzenie do kosztow dzieki

Re: Admin " Izrael " Próba zorganizowania wyjazdu !
Wysłane przez: Darek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 14 lut 2014 - 00:32:23

Witajcie
Mieiśmy nadzieje że można zorganizowac wyjazd do Izraela za +- 5 tys / za 21 dni . ale mamy tylko 6 chętnych i że zniżek nici . Nad Martwe z zachodu przyjeżdzają wycieczki 80 -150 osób i wtedy można uzyskać duże upusty . Pomysł UPADŁ !!
pozdrawiamy dr

Re: Admin " Izrael " Próba zorganizowania wyjazdu !
Wysłane przez: nefelly (---.t-mobile.co.uk)
Data: 14 lut 2014 - 10:54:31

Pisaliscie na innych forach tez? Przede wszystkim na http://luszczyca.org.pl/p2/forum/index.php
tam jest najstarsze I najwieksze forum.
Poza tym wydaje mi sie, ze bylo by ciezko zorganizowac cos na 2 miesiace przed. Moze na nastepny rok? Ja jestem chetna jak cos caly czas.