Strona luszczyca.pl ma już 15 lat .
Wysłane przez: Admin Darek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 18 lut 2014 - 13:37:03

Nie wiem do końca dla czego o tym chciałem napisać . Może dla tego by uświadomić sobie jak szybko leci czas i uświadomić sobie jak wiele wiedzy zyskałem dzięki niej .

Masza strona była pierwszą i bardzo długo jedyną która miała nam pomóc w walce .I nadal pomaga . Ja osobiście jestem bardzo szczęśliwy że mogłem parę bardzo fajnych ludzi poznać dzięki tej stronie , mam tez widzę o trzech ślubach które zostały zainicjowane właśnie tu. I tak ogólnie widzę że połaca się ją utrzymywać dalej jest ogromną kopalnią wiedzy .
Serdecznie was pozdrawiam
d

Re: Strona luszczyca.pl ma już 15 lat .
Wysłane przez: N (212.59.252.---)
Data: 19 lut 2014 - 07:19:34

Jest to pierwsze forum na jakie trafiłam podczas swoich poszukiwań mam sentyment do niego i zawsze tu zaglądam tylko tutaj czuje swobodę wypowiedzi bez cenzury czy krytyki smiling smiley
Mimo że i tutaj pojawiają się czasem zgrzyty nie jest to jednak państwo jednego admina który ruga kogo uważa
Nie ma tu kółka wzajemnej adoracji i to mi odpowiada każdy pisze co myśli i czuje
nawet jak tematy się powtarzają i nie są ujęte w twarde szablony taki rozgardiasz mi odpowiada smiling smiley

Re: Strona luszczyca.pl ma już 15 lat .
Wysłane przez: Sławek (---.satfilm.net.pl)
Data: 19 lut 2014 - 07:45:19

I nie ma tu reklam, czym bije ta strona wszystkie inne na głowę. A przejrzystość jest tu po prostu ogromna smiling smiley

Re: Strona luszczyca.pl ma już 15 lat .
Wysłane przez: fin (---.play-internet.pl)
Data: 19 lut 2014 - 15:22:54

Sławek Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> I nie ma tu reklam, czym bije ta strona wszystkie
> inne na głowę. A przejrzystość jest tu po
> prostu ogromna smiling smiley

Reklamy jak reklamy, gorzej jak użytkownicy z dłuższym stażem zaczynają sobie "dorabiać" na zachwalaniu specyfików, które dostają niby do testów. Między innym dlatego jestem tutaj, a nie na innych forach, gdzie takie praktyki są na porządku dziennym. Niby jest tam bardziej rodzinna atmosfera, cukrowanie wszem i wobec, ale za tym wszystkim kryje się tzw marketing szeptany. Tutaj łatwiej wychwycić naciągacza, bo naciągacze nie udają twoich przyjaciół.