Badanie kliniczne PFIZER CP-690,550 a staranie sie o dziecko
Wysłane przez: Koblant (---.play-internet.pl)
Data: 28 lut 2014 - 18:35:56

Witam serdecznie na forum o temacie ŁUSZCZYCA. Mam na imię Michał i od 2,5 roku jestem jako królikiem doświadczalnym o badaniu leku PFIZER CP-690,550, badanie przebiega bardzo pozytywnie jestem w sumie czysty mam na całym ciele ok 2-3 % łuszczycy a było ok 75% przed badanym lekiem. Lekarz Dermatolog na wizycie prywatnej zaproponował mi leczenie na badaniu leku przez tabletki, leczenie miało trwać ok 3 lat a okazało się ze będzie trwało jeszcze ok 4-5 lat a my z żona chcieli byśmy myśleć o dziecku, i mam pytanie czy jest ktoś w sieci kto przyjmuje taki lek i stara się o dziecko lub już urodziło się smiling smiley oczywiście całe i zdrowe. Oczywiście mogę zrezygnować z leczenia ale nie chciał bym stracić takiej okazji leczenia ponieważ są pozytywne efekty na skórze. Był bym bardzo bardzo wdzięczny za odpowiedz, w umowie na temat leku jest zawarte ze kobieta która ma łuszczyce i bierze lek to nie może starać się o dziecko na czas badanego leku a o mężczyźnie nic nie pisze. Dziękuje Pozdrawiam