Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Moja metodasmiling smiley)
Wysłane przez: Aneta17 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 29 lis 2005 - 16:12:12

Elooo
moja metoda jest dotychczasowo skuteczna mam kilka krostek na nodze ale spoko na poczatku choroby mialam taka depreche ze poezja ale wszyscy mi tlumaczyli ze to niema sensu i tak wlasnie uwazam trzeba zyc nie przejmujac sie zbytnio tym teraz jest lepiej a gdy beczalam, zamykalam sie w domu cala poparzona przez cygnoline masakra myslalam ze sie zabije ale nieuzywam masci staram sie jak najmniej pic alkochole hehehe ale za to pale...smiling smiley olac ta chorobe ale niezaniedbywac i bedzie okismiling smiley)pozdrawiam wszystkichsmiling smiley)))))))

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Moja metodasmiling smiley)
Wysłane przez: Kucajka (---.unreg.tvk.wroc.pl)
Data: 29 lis 2005 - 17:01:45

nic dodac nic ujac winking smiley Pozdraiwam jeszcze raz gorąco winking smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Moja metodasmiling smiley)
Wysłane przez: Mat (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 29 lis 2005 - 17:24:17

d=)

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Moja metodasmiling smiley)
Wysłane przez: Aneta17 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 29 lis 2005 - 19:28:26

Czy bral ktos 'Alveo' jest ono z ziol 170zl 1litr musze przyznac ze ono mi pomoglo lecze sie naturalnie nie biore masci na glowe a teraz jest taki okres zima ze mam na glowie poprostu rany i jeszcze jak podrape,ale myje zwyklym szamponem head and sounders i jest spox masci na glowie hehehe ale to byly czasy ja to olalam uwierzcie zapomnic najlepiej i samo zniknie potrzebana jest silna psychika smiling smileyja sobie juz wyrobilam mialam okazje i moje zycie sie nie zmienilo no na poczatku byla tragedia ale na dzisiejszy dzien jest supersmiling smiley))

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Moja metodasmiling smiley)
Wysłane przez: Aneta17 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 29 lis 2005 - 19:40:02

moj nr.gg 9779985

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Moja metodasmiling smiley)
Wysłane przez: Młoda16 (---.kielce.cvx.ppp.tpnet.pl)
Data: 01 gru 2005 - 20:03:11

Laski jak wy tak możecie??????????????/ ja mam totalną depreche!!!!!!!!!!!! kurwa ja juz nie moge!!!!!!choruje juz na to cholerstwo 2 rok! do tej pory było nawet spox ale teraz wyjebalo mi tego ze masakra!! ludzie patrza na mnie dziwnie odsuwaja sie ode mnie!!!!! powiedzcie co robic bo ja juz nie moge!!!!!!!!!!!z gory dziex

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Moja metodasmiling smiley)
Wysłane przez: Jacol (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 01 gru 2005 - 21:08:30

Przez pewien czes trzymałem dietę postanowiłem ,że się odchudzę przestałem używać cukru i prawie wszystko zeszło.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Moja metodasmiling smiley)
Wysłane przez: beti69 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 01 gru 2005 - 21:57:01

Do Aneta17:
Napisz mi ile razy dziennie bierzesz ALVEO. Ja też to piję ale rano, czyli raz dziennie. Może to za mała dawka. A co do ceny to strasznie przepłacasz. Ja zamawiam na allegro i czasem udaje mi się kupić za 110 zł. I wtedy zamawiam 4 szt. i na jakiś czas mam. Ale nie widze, żeby mi kto wie jak pomagało na Ł. a poza tym czuję się po akunie rewelacyjnie.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Moja metodasmiling smiley)
Wysłane przez: Julka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 02 gru 2005 - 15:35:23

Do Młodej 16.
Ja mam pierwsze ale kurcze porządne nasilenie a choruje jak sie okazało tez 2 lata ale od wrzesnia o tym w ogóle wiem.
Wyszło mi na twarzy i na całym dosłownie całym ciele i miałam krótkie załamki.. Uspokaja mnie myśl o pójściu do psychologa-polecam. Poza tym spróbuj do tego podejść tak jak Aneta. Nie warto sie załamywać po pogarszasz swoja sytuacje jesli nie potrafisz poproś o pomoc. Pamiętaj,że jesteś w takim wieku, w którym jak każdy wie każdą załamke przechodzi się intensywniej i jesteś na tyle młodą dziewczyną,że jeszcze nie znasz sama siebie na tyle,żeby umieć sobie psychicznie pomóc. Ja mam 21 lat i sama tego nie potrafiesmiling smiley Wejś pod uwage jak dużo rzeczy teraz Cie krzywdzi (opieram sie tu na teoretyce i wspomnieniu tego okresu życia-masakra!) i zrób dla siebie przynajmniej tyle,że przejdz sie do psychologa- to zaden wstyd!smiling smiley Zobaczysz,że jak pokochasz samą siebie to ludzie Cie też pokochają i chorobe też bedzie łatwiej wyleczyć:-)

Pozdrawiam wszystkich a szczególnie Ciebie:-)

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Moja metodasmiling smiley)
Wysłane przez: jola (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 02 gru 2005 - 17:58:02

Moj syn bierze AL VEO 1 miesiąc. Nie wiem czy jest poprawa, bo zastosowałam i ALVEO i Maść Grabofluon i różdżkarza. Napewno nie ma łuski na głowie, ale sa czerwone place.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Moja metodasmiling smiley)
Wysłane przez: beti69 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 02 gru 2005 - 20:42:30

Jola:
A skąd masz tę maść. czy osobiście byłam u tego doktora, bo właśnie z nim skojarzyłam tę nazwe. Jak możesz to podaj mi namiary.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Moja metodasmiling smiley)
Wysłane przez: Młoda16 (---.kielce.cvx.ppp.tpnet.pl)
Data: 03 gru 2005 - 20:50:54

Do Julki!! dziex za wsparcie to duzo znaczy! ja jednak sobie z tym nie potrafie doac rady!!!!!!!ja mieszkam na wsi i tu ludzie wczesniej nie mieli z czyms takim kontaktu i patrza na mnie dostownie jak na jakas trendowata, odsuwaja sie ode mnie na ulicy czy w sklepie! nawet jak probuje jakos z tym zyc to niemoge!niewiem juz co robic

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Moja metodasmiling smiley)
Wysłane przez: Mat (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 03 gru 2005 - 21:01:09

Młoda16 - ja też mieszkam na wsi... Ludzie? hmm...młodym to nie przeszkadza... babcie mają jakies problemy ale mam je gdzieś...
btw, jak sie nazywa wioska? wpadne i <killer> ludzi, którzy sie tak dziwnie zachowują smiling smiley

nie łam sie!! jesteśmy z Tobą!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Moja metodasmiling smiley)
Wysłane przez: Kludia15 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 03 gru 2005 - 22:34:58

Cześć Michał!Czuje to samo!Mam kompletnego doła!Choruje na to od 4 roku życi,czyli 11 lat.I nie widze perspektywy,że to kiedyś wylecze.Nie łam sie nie jesteś sam.Sox ziom.Buźka

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Moja metodasmiling smiley)
Wysłane przez: Kludia15 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 03 gru 2005 - 23:00:01

Ale prawie wam zeszło?Czy naprawde?Mimo to,że mam dopiero 15 lat,a choruje już na tą chorobę 11.Moje życie się opiera tylko na łuszczycy.Nie było by tak źle,ludzie traktują mnie normalnie,a ja przyzwyczaiłam się do tego.Tylko szkoła to jest koszmar;mówią na mnie "parchata".A mnie to tak strasznie boli,gdy to słysze,łzy mi zalewją oczy.Byłam raz w klinice w Wrocławiu.A teraz lecze sie u dermatologa,choć przyznam,że nie chce mi się tam chodzić,bo przez wiele lat nie ma żadnej poprawy.Czuje,że ta choroba mnie przerasta.Proszę o jakiś sposób na "zniszczenie" tej choroby.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Moja metodasmiling smiley)
Wysłane przez: kkk (---.chello.pl)
Data: 04 gru 2005 - 00:39:39

Tego dziadostwa nie zwalczymy (przynajmniej na razie), ale Ty swoją szkołę życia dostajesz właśnie w swojej szkole i wierz mi , że ten bagaż stanie się Twoją siłą w późniejszym życiu, i to ty będziesz umiała radzić sobie z każdym problemem (zawodowym, życiowym, ...) o wiele łatwiej niż te (sorki) D U P K I , którzy nic nie czują , rozumieją, i niekiedy niestety też nie myślą. Nasza choroba to tylko skórka - ich mózgi i dusza. Im trzeba współczuć nie nam. Nio. winking smiley)

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Moja metodasmiling smiley)
Wysłane przez: Aneta17 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 04 gru 2005 - 19:00:55

beti69 alveo sie bierze w dawce jaka ci jest wyznaczona ja biore rano nadczo i to jest mniejwiecej kieliszek i mnie pomoglo ale roznie to bywa alveo kosztuje 170zlleale jestem stalym klijentem u dermatolog i place
110 zl

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Moja metodasmiling smiley)
Wysłane przez: Aneta17 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 04 gru 2005 - 19:03:39

kkk
hehehehe

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Moja metodasmiling smiley)
Wysłane przez: Aneta17 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 04 gru 2005 - 19:07:02

apropo tego towarzystwa co sie tak smieja z tej choroby,my mamy łuszczyce a oni zryte banie i pustke w glowie na temat tej choroby a to swiadczy o ich niewiedzysmiling smiley))) w moim otoczeniu prawie wszyscy wiedza o chorobie i to niema zadnego znaczenia a jesli komus to przeszkadza to trzeba zmienic towarzystwo hehehesmiling smiley)))))))

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Moja metodasmiling smiley)
Wysłane przez: kkk (---.chello.pl)
Data: 05 gru 2005 - 19:29:45

hehehe
pogadamy za ... np 15 lat

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.