WNIOSKUJĘ O ZMIANĘ WPISÓW ANTYSPAMOWYCH, NIE DA SIE ICH CZĘSTO ODCZYTAĆ! Irytacjaaa
Wysłane przez: BBC (---.skierniewice.vectranet.pl)
Data: 06 mar 2014 - 22:55:52

Proszę właścicieli portalu o zmianę, wściec sie czasem można! Wrrrr

Re: WNIOSKUJĘ O ZMIANĘ WPISÓW ANTYSPAMOWYCH, NIE DA SIE ICH CZĘSTO ODCZYTAĆ! Irytacjaaa
Wysłane przez: Sławek (---.satfilm.net.pl)
Data: 07 mar 2014 - 06:11:57

Ciekawi mnie o jaką zmianę Ci chodzi i czego się tak nie da odczytać? Mógłbyś sprecyzować?
ps. oczywiście nie do mnie kierujesz swój wniosek, bo ja nie jestem właścicielem grinning smiley

Re: WNIOSKUJĘ O ZMIANĘ WPISÓW ANTYSPAMOWYCH, NIE DA SIE ICH CZĘSTO ODCZYTAĆ! Irytacjaaa
Wysłane przez: BBC (---.skierniewice.vectranet.pl)
Data: 07 mar 2014 - 09:32:17

By opublikować post trzeba przepisać litery z ramki. Teraz o dziwo mam liczby i sa bardzo wyraźne smiling smiley ale kiedy sa litery sa często zbyt niewyraźne, by je poprawnie przepisać.

Re: WNIOSKUJĘ O ZMIANĘ WPISÓW ANTYSPAMOWYCH, NIE DA SIE ICH CZĘSTO ODCZYTAĆ! Irytacjaaa
Wysłane przez: on (---.futuroexito.pl)
Data: 07 mar 2014 - 09:39:31

To odświeżaj aż będziesz mógł przeczytać.

Re: WNIOSKUJĘ O ZMIANĘ WPISÓW ANTYSPAMOWYCH, NIE DA SIE ICH CZĘSTO ODCZYTAĆ! Irytacjaaa
Wysłane przez: BBC (---.skierniewice.vectranet.pl)
Data: 07 mar 2014 - 09:56:19

Dzięki, świetna rada! tongue sticking out smiley

Jeśli można cos zmienić to o to proszę, jeśli nie, trudno. Ale próbować warto, postęp sie na tym opiera winking smiley

Re: WNIOSKUJĘ O ZMIANĘ WPISÓW ANTYSPAMOWYCH, NIE DA SIE ICH CZĘSTO ODCZYTAĆ! Irytacjaaa
Wysłane przez: Sławek (---.satfilm.net.pl)
Data: 08 mar 2014 - 13:24:00

Wiesz BBC, według mnie lepiej się troszkę pomęczyć (a bądź co bądź nie jest to aż tak skomplikowane), niż widzieć tu każdego dnia kilkadziesiąt spamów. A ta zmiana chyba coś wniosła, bo ich tu nie widać.

Re: WNIOSKUJĘ O ZMIANĘ WPISÓW ANTYSPAMOWYCH, NIE DA SIE ICH CZĘSTO ODCZYTAĆ! Irytacjaaa
Wysłane przez: BBC (---.skierniewice.vectranet.pl)
Data: 09 mar 2014 - 13:02:11

Tak... Ale i prośba o zmianę ANTYSPAMu przyniosła efekt, bo teraz są liczby smiling smiley dziękuję bardzo! smiling smiley pozdrawiam, bez odbioru! smiling smiley