Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
akupunktura
Wysłane przez: aneta (68.255.2.---)
Data: 21 sty 2005 - 19:18:38

Kochani napiszcie cos na temat akupunktury.Jak czesto ,jakie sa skutki itp.Mam zamiar to wyprobowac i chcialabym wiedziec cos na ten temat.Z gory dzieki.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: akupunktura
Wysłane przez: sylwia (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 23 sty 2005 - 17:44:00

Ja stosowałam akupunkturę przez ok 2 miesiące. Nie było żadnej poprawy Nic. Zupełnie nic. Było nawet trochę gożej. Zawiodłam się na niej. Zwłaszcza że stosowałam z wspomaganiem ziołami. Nie pamiętam jakimi ale były jakieś kuleczki do połykania i coś do smarowania. Nie wiem jak u Ciebie bedzie ale ja nie polecam. Wydałam tylko kupę kasy i nic. Ale jak wiesz na Ciebie może to inaczej podziałać. Powodzenia

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: akupunktura
Wysłane przez: Barthez (---.szczecin.mm.pl)
Data: 24 sty 2005 - 08:09:20

Korzystalem z akupunktury beziglowej + ziola+ okrpona dieta. Nie bylo zadnych efektow procz tego,ze poszlo duzo kasy.

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.