Koszty leczenia biologicznego
Wysłane przez: SerioPerez (---.idc.net.pl)
Data: 26 cze 2014 - 23:14:21

Dobry wieczór Wszystkim!

Chciałbym zapytać czy ktoś jest w stanie podać koszty leczenia lekami biologicznymi? Jest to dla mnie bardzo ważne.

Dziękuję bardzo za odpowiedzi.

Re: Koszty leczenia biologicznego
Wysłane przez: xxxx (---.futuroexito.pl)
Data: 27 cze 2014 - 10:11:47

Ja leczę się ale mam za darmo, jestem w programie już ponad 6 m-c. Pytałem się lekarza to koszt rocznej kuracji kosztuje ok 50 nawet 70 tyś, mówię z badaniami, które trzeba wykonywać co jakiś czas. Są leki gdzie za opakowanie trzeba zapłacić 2 tyś ale są i takie gdzie kosztują 3700zł - nazwy tego nie pamiętam, końcówka nazwy to ...umbab. Ja biorę entracept i coś jeszcze (jakiś ...umbab). Niestety u nas chyba nie są te leki refundowana tak jak np w Czechach.
Ale skutek jest rewelacyjny, dosłownie cała skóra jest zdrowa i nie mam najmniejszych skutków ubocznych.

Re: Koszty leczenia biologicznego
Wysłane przez: SerioPerez (---.idc.net.pl)
Data: 30 cze 2014 - 18:09:17

A mógłbyś/mogłabyś mi powiedzieć jak wygląda takie leczenie? Czy to jest jednorazowa terapia i potem święty spokój na jakiś czas? Czy ciągłe leczenie?

Re: Koszty leczenia biologicznego
Wysłane przez: Sanpellegrino (---.105.135.220.tvsat364.lodz.pl)
Data: 30 cze 2014 - 19:54:38

Ciągłe leczenie. Ludzie którym odstawiono np z powodu skutków ubocznych stosowanych leków, mówią o nawrotach łuszczycy.

Re: Koszty leczenia biologicznego
Wysłane przez: Ania Cz. (91.236.32.---)
Data: 03 lip 2014 - 18:06:40

Sanpellegrino Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Ciągłe leczenie. Ludzie którym odstawiono np z
> powodu skutków ubocznych stosowanych leków,
> mówią o nawrotach łuszczycy.


Zgadzam się z poprzednikiem.
Brałam udział w badaniach klinicznym leku na łuszczycę. Rzeczywiście prawie wszystkie zmiany ustąpiły.Kilka miesięcy po zakończeniu programu, choroba wróciła ze zdwojoną siłą, do tego powróciły bóle stawów.
Mam 38 lat i od 6. roku życia choruję na tę paskudną chorobę,ale po tym leczeniu jest jeszcze gorzej. Nigdy nie miałam takie wysiewu na całym ciele i skórze głowy, nawet na dłoniach pojawiają się plamki.
Moja pani doktor stwierdziła, że jak lek działa, to cały czas powinno się nim leczyć.

Re: Koszty leczenia biologicznego
Wysłane przez: xxxxx (---.nplay.net.pl)
Data: 03 lip 2014 - 22:19:38

Ja tez slyszalem ze sterydy dlugo uzywane pogarszaja efekt leczenia. Uzywalem elocom i dermovate ponad 6 lat i zawsze dziala tak samo. Smaruje sie zawijam folia i tak cala noc. Nigdy nie mialem gorzej bo dlugo stosowalem. Teraz jestem po leczeniu biologicznym i juz ponad rok (16 mies) nie mam zadnych zmian. Kazdy odczowa to inaczej, sa ludzie gdzie leczenie biologiczne wcale nie dziala. Dla mni to najlepsz6 lek jak dotad. 1 zastrzyk na 2 tyg to zaden problem. Wcape nie trzeba sie dobrze odrzywiac, stronic od uzywek a skora jest zdrowa, jest super.

Re: Koszty leczenia biologicznego
Wysłane przez: taka tam do xxxxx (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 07 lip 2014 - 11:00:33

witaj. jestes po leczeniu biologicznym czy nadal jestes w programie i robisz sobie zastrzyki? pozdrawiam

Re: Koszty leczenia biologicznego
Wysłane przez: xxxxx (---.nplay.net.pl)
Data: 07 lip 2014 - 18:08:40

Jestem w trakcie. Chyba bede ok 25 miesiecy.