Najlepszy dermatolog w Warszawie?
Wysłane przez: Pablo radom (---.algo.radman.pl)
Data: 15 lip 2014 - 12:07:11

Czy ktoś się orientuje który dermatolog na Koszykowej jest najlepszy? taki który chce pomóc a nie odhaczyć kolejnego łuszczyka .

Re: Najlepszy dermatolog w Warszawie?
Wysłane przez: MaBa (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 16 lip 2014 - 12:06:02

Kiedyś pamiętam ze był tam Marcin Ambroziak i Anna Pura z takich dobrych lekarzy.

Re: Najlepszy dermatolog w Warszawie?
Wysłane przez: Pablo radom (---.algo.radman.pl)
Data: 18 lip 2014 - 09:42:22

Dziękujęsmiling smiley

Re: Najlepszy dermatolog w Warszawie?
Wysłane przez: Ania Wilczyńska (---.play-internet.pl)
Data: 25 wrz 2014 - 11:42:59

ja moge polecić dr Barbarę Bojar (PROSEN) ul. Płocka 17. Była moim 3 dermatologiem do którego poszła, już tracąc nadzieję i wyszłam z gabinety uśmiechęta, natchniona smiling smiley i rzeczywiście okazało się, że jej leczenie przyniosło dobre skutki. Baaardzo dawno u niej byłam, więc nie wiem, kiedy teraz przyjmuje, ale info powinno być na stronie

Re: Najlepszy dermatolog w Warszawie?
Wysłane przez: tomek (---.dynamic.chello.pl)
Data: 26 gru 2014 - 01:35:25

W Warszawie przyjmuje prof.Langner. Jest to autorytet w leczeniu łuszczycy. Jest świetny, wielu lekarzy uczy się właśnie od niego. Tylko z tego, co wiem, przyjmuje prywatnie i koszt wizyty to chyba 200 zł.
Ma w Iwoniczu-Zdroju prywatną klinikę. K
Kiedyś tam byłem, bo miałem łuszczycę na całym ciele. W trzy tygodnie mnie wyleczyli tak bardzo ładnie, że chyba przez 10 lat miałem spokój.
Teraz mam dużo stresów i łuszczyca pojawiła się ponownie. Mam daleko do niego ( pół Polski ), więc leczę się u innego lekarza ( którego on mi polecił ). zobaczę, Jakie będą efekty. Ale jeśli nie będzie ich, chyba pojadę do tego profesora.

Przyjmuje w Warszawie, nie mam teraz do niego numeru telefonu, ale możesz zadzwonić do Iwonicza-Zdroju, do kliniki "Iwolang" i powiedzieć, że chcesz zapisać się do niego, ale nie w Iwoniczu, tylko w Warszawie, powinni podać Ci jakiś numer.