Badania kliniczne
Wysłane przez: Darek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 29 lip 2014 - 17:00:23

Witam
Od stycznia br. roku jeżdżę (mieszkam w Koszalinie) do Warszawy jako królik doświadczalny leku biologicznego w zastrzyku . Pomimo wielu obaw skutek jest po prostu rewelacyjny. Badania na chorych na łuszczycę przeprowadzane są w różnych grupach i z różnymi lekami . Zalezy kto co ma i w jakim stopniu nasilenia . Zanim podadzą lek wykonują szereg przeróżnej maści badań . No niestety , ale trzeba być zdrowym , aby przyjmować leki biologiczne .
Cóż więcej pisać - serdecznie polecam
Pozdrawiam
Pozdrowienia serdeczne dla Jadzi 44

Podaję namiary :
NZOZ Zieniewicz Medical
ul.Opaczewska 43 Warszawa
t.22 407 92 11
i tel. do Pani, która zajmuje się przyjmowaniem pacjentów oraz udzielaniem informacji 603 966 927

Re: Badania kliniczne
Wysłane przez: Ania (---.energetyka.lubin.pl)
Data: 01 sie 2014 - 11:41:00

Witam,

Ja również brałam udział w badaniu klinicznym leku na łuszczycę.
Efekty były wspaniałe, ale po zakończeniu programu w kilka miesięcy później choroba wróciła wręcz ze zdwojoną siłą.

Re: Badania kliniczne
Wysłane przez: Darek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 04 sie 2014 - 16:48:57

Witam

Zgadza się. Ja przyjmowałem 1.5 roku temu zastrzyki biologiczne STELARA w szpitalu w Koszalinie z ramienia NFZ. Trwało to 9 miesięcy . Po pół roku od ostatniej dawki wszystko zaczęło wracać . I tak jak mówisz Aniu , ze zdwojoną siłą .
Jednak tonący brzytwy się chwyta . Ten program , w którym obecnie uczestniczę jest 5-cio letni . To kawał czasu . Póki co cieszę się totalną wolnością od łuszczycy . co będzie później ? Życie pokaże .
Pozdrawiam

Re: Badania kliniczne
Wysłane przez: Darek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 29 pa� 2014 - 16:40:56

Dzisiaj wyjazd na kolejny zastrzyk.
Człowiek jak nowy