radzenie sobie z łuszczyca
Wysłane przez: asiek13 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 25 sie 2014 - 13:21:54

Witam Serdecznie,
Jestem magistrantka w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej, piszę pracę magisterską o radzeniu sobie ze stresem łuszczycy. Bardzo proszę o pomoc w badaniu. Wystarczy kliknąć na link i wypełnić ankietę. Na poczatku po kliknieciu wpisz kod lub pseudonim, badania sa anonimowe. Kliknij i wypelnij:
https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?formkey=dDNDLVpKS2pWQXBOdWFSbHFSVFAtMlE6MQ

Pozdrawiam

Re: radzenie sobie z łuszczyca
Wysłane przez: Sławek (---.satfilm.net.pl)
Data: 25 sie 2014 - 15:07:04

Wypełniłem pięć, czy sześć stron i zrezygnowałem. Końca nie widać. Nie chce mi się siedzieć jeszcze godzinę i odpowiadać na pytania. Weź no asiek13 lepiej powiedz ile tam jest stron do zakończenia testu?

ps. na początku jest potrzebny kod pacjenta? Co to za kod?

Re: radzenie sobie z łuszczyca
Wysłane przez: asiek13 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 26 sie 2014 - 10:18:53

Drogi Sławkusmiling smiley trochę wytrwaloscismiling smiley faktycznie badanie trwa ok 20min ale spójrz na to tak, że w końcu można się na chwile zatrzymać i zrobić cos czego na codzien nie robimysmiling smiley ja tez nie lubie ankiet bo sa nudne i raczej długie, ale gdyby nie te nudne ankiety, to nie wiedzielibyśmy o wielu ważnych sprawachsmiling smiley nie wiem czy zechcesz jeszcze raz podejść do tej sprawysmiling smiley ale proponuje się trochę glebiej nad tym zastanowićtongue sticking out smiley pozdrawiam i zycze miłego dnia mimo ze jestem paskudnie niewyspana!!!!!!!!!!!!!!

Re: radzenie sobie z łuszczyca
Wysłane przez: Sławek (---.satfilm.net.pl)
Data: 26 sie 2014 - 11:17:47

20 min......ok smiling smiley
Ale co z tym kodem? tongue sticking out smiley

Re: radzenie sobie z łuszczyca
Wysłane przez: asiek13 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 29 sie 2014 - 11:35:33

kod się wpisuje jaki soe chcesmiling smiley zwykla formalność czyli anonimowośćsmiling smiley!!!! możesz wpisac co Ci się podobasmiling smiley jeśli znasz jeszcze kogos z łuszczyca to zachec do badania bo wiem po sobie jak ludzie nie lubia ankiet!!!!! ale ktoś to musi robicsad smiley pozdrawiam serdecznie!!!!!

Re: radzenie sobie z łuszczycą
Wysłane przez: Helena Branicka (---.146.rev.vline.pl)
Data: 29 sie 2014 - 21:20:26

Najlepszym sposobem radzenia sobie ze stresem z powodu łuszczycy jest - wyleczyć łuszczycę!
Zobacz: www.wydawnictwopandora.pl
Helena

Re: radzenie sobie z łuszczyca
Wysłane przez: Sławek (---.satfilm.net.pl)
Data: 29 sie 2014 - 22:23:50

Patrzcie, przez ćwierć wieku nie wiem jak sobie poradzić z łuszczycą, a tu wystarczy ją tylko wyleczyć. No że ja na to wcześniej nie wpadłem grinning smiley tongue sticking out smiley

Re: radzenie sobie z łuszczyca
Wysłane przez: henia (---.89-22-37-137.matrix-net.pl)
Data: 30 sie 2014 - 15:45:54

Sławek Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Patrzcie, przez ćwierć wieku nie wiem jak sobie
> poradzić z łuszczycą, a tu wystarczy ją tylko
> wyleczyć. No że ja na to wcześniej nie wpadłem
> grinning smiley tongue sticking out smiley

Rozumiem nawet to Twoje grinning smiley i tongue sticking out smiley - zej-a w garści a Ty jeszcze chory? tongue sticking out smiley grinning smiley

Re: radzenie sobie z łuszczyca
Wysłane przez: Sławek (---.satfilm.net.pl)
Data: 31 sie 2014 - 23:59:47

Co znaczy " zej-a w garści a Ty jeszcze chory?". Sprecyzuj.

Re: radzenie sobie z łuszczyca
Wysłane przez: asiek13 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 02 wrz 2014 - 11:59:54

Pani Heleno, serdecznie pozdrawiamsmiling smiley i ciesze się ze rozjasnila mi Pani umyslsmiling smiley