Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--12
Bieżąca strona: 2 z 2
Re: MIchał Wiśniewski naszym kolegą jest?
Wysłane przez: k.p (---.gtnet.net.pl)
Data: 07 pa� 2014 - 21:26:59

Zyczę z serca N, abyś przybyła na to spotkanie czyściutka i żeby skórka taka pozostała na wieki wieków.Trzymam kciuki.
!!!!!!
Na Allegro, za grosze mozna kupić chinską maść z cyferkami(celowo nie podaje nazwy) Na mnie działała kiedyś rewelacyjnie. Skład jej dłuższy czas był nieznany.
Podobno bezterydowy, wynalazek uczonych wojskowych. Okazało się, ze składem nie odbiega od flucinaru mającego w swoim składzie silny starego typu steryd.
To przypomina mi bajkę z ptaszkiem.
Był siarczysty mróz, ptaszek głodny, przemarznięty, a tu nagle chlup spadła na niego kupa konska i uratowała mu zycie. A wygrzał się i przy okazji pojadł sobie.Swiat wydał się taki piekny.
Aż tu przylazł kot i łapkę podał, by wyciągnąć go z tej kupy. Ptaszek z radości wyciągnął skrzydełko i tak historia się zakonczyła.
I Jaki morał wypływa z tej bajki.
Ano, taki, ze nie każdy jest wrogiem, kto na sraja, a przyjacielem kto ręke podaje.
Zdrowia życzę N.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: MIchał Wiśniewski naszym kolegą jest?
Wysłane przez: N (185.48.176.---)
Data: 07 pa� 2014 - 22:32:07

Nawet jak nie będę czyściutka postaram się dotrzeć tak jak i do Konina
stan mojej skóry nie ma na to wpływu
nie szukam po allegro co można nabyć i przetestować
Nie staram się też za wszelką cenę zaleczyć zmian a doprowadzić organizm do takiego stanu żeby nie było problemu na skórze a do tego długa droga
i nie wystarczy tutaj tylko smarowanie skóry co rusz to czymś nowym żeby skóra się nie przyzwyczajała.
Nie cierpię stale smarować się czymkolwiek czy stale balsamować więc sprawdzę wszystko co moim zdaniem może mi pomóc powtarzam moim twoje może a nawet ma prawo być inne

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: MIchał Wiśniewski naszym kolegą jest?
Wysłane przez: takie tam (---.ssp.dialog.net.pl)
Data: 07 pa� 2014 - 23:27:58

Słyszałem o różnych wynalazkach, naprawdę. podobno do wydziału termodynamiki PWr zgłasza się co rok kilku kandydatów, którzy opracowali i zbudowali perpetum mobile drugiego rodzaju. Niestety żadne z nich nie przechodzi weryfikacji w realu. Tak samo traktuję wszelkie cudowne specyfiki na łuszczyce..

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: MIchał Wiśniewski naszym kolegą jest?
Wysłane przez: Fakir (---.internetia.net.pl)
Data: 08 pa� 2014 - 00:49:29

Rzygać się chce jak zaspamowali to forum tym swoim specyfikiem.

Sorry za słownictwo - przeraża mnie to, że próbuje ktoś żerować na czyimś nieszczęściu, trochę mi szkoda wszystkich zdesperowanych, który jednak to zamawiają (choć to jeszcze doskonale rozumiem).

ZEJ - mam radę - prowadź bloga, przetestuj klinicznie produkt, opatentuj, wejdź we współpracę z dermatologami, dokumentuj na blogu swoje starania. Przekonaj do produktu poprzez rzetelną informację. Uwierz mi - jeśli znalazłbym jakiekolwiek uwiarygodnienie produktu - może i chętnie bym go zamówił.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: MIchał Wiśniewski naszym kolegą jest?
Wysłane przez: k.p (---.gtnet.net.pl)
Data: 08 pa� 2014 - 15:37:24

Porady ZEJa na forach....

http://forum.gazeta.pl/forum/w,33980,145058287,148793594,Re_Skuteczna_masc_na_luszczyce_ZEJ_a_.html
ZEJ pisze: cyt
"Moja rada, skoro jest Pan czysty ale podatny na łuszczyce to niech Pan omija np. fryzjera.
Pozdrawiam Z.E.J."
A moja rada, jak najdalej od tego szamana.
Jedna wielka demagogia.
On nie jest przyjacielem łuszczyków. Nie zdziwiłabym się, gdyby okazało się, że Gargamel używa sterydów. Kazdy uczciwy zielarz poda skład czym leczy.
Tutaj powyzej post Fakira oddaje sedno sprawy.
Niestety, ale wiedza o łuszczycy ZEJa jest porażająca.
Nie interesuje mnie, ze ktos tu coś pochlebnego napisze. Ja też mogę napisać, smarowałam się maścią z Allegro i po czasie dowiedziałam się, ze w niej był steryd. ZEJ jest niestety mało wiarygodnym, omija łukiem stowarzyszenia Łuszczyków, coś tam pisze kliniece niewiadomo jakiej. Po prostu to jest ZEJ.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: MIchał Wiśniewski naszym kolegą jest?
Wysłane przez: XYZ (---.dynamic.chello.pl)
Data: 08 pa� 2014 - 20:57:51

ten wpis mnie rozwalił:

ejakubowski ? 01.01.14, 19:20 Odpowiedz
Od 1997 roku byłem chory na łuszczycę w roku 2007 już wiedziałem czym można ją wyleczyć. Wyprodukowałem domowym sposobem maść "ZEJ-a" z ziół i połączyłem je szamponem. Wyleczyłem siebie i kilka osób, które zgodziły się na testy. Dzisiaj mam sukcesy wyleczenia kilkudziesięciu osób. Jestem w stanie wyhodować łuszczycę na sobie i w dowolnym czasie ją zlikwidować (ok. 9 dni), krąży ona sobie w moim krwiobiegu i co kilka miesięcy próbuje wyjść na żer mojej skóry w postaci bąbelka, tak jak po ukąszeniu komara, ale szybkie potraktowanie tego miejsca skuteczną maścią "ZEJ-a", bąbelek znika w ciągu 40 minut i mam spokój na kilka miesięcy. Ostatnio mam powodzenie u kilku osób w leczeniu łuszczycy stawowej, również maścią "ZEJ-a". Tel. 661 336 858
Pozdrawiam Z.E.J.


Wyleczył sie a jako cudotwórca może ponownie zachorowac,wyhodowac i znów wyleczyć,masakra jakas,ludzie nie dajcie sie zwariować

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: MIchał Wiśniewski naszym kolegą jest?
Wysłane przez: Romek (---.internetia.net.pl)
Data: 08 pa� 2014 - 23:21:50

@XYZ
W zasadzie te zachorowania, wyhodowania, wyleczenia na zawołanie to cudowna moc ZEJ'a. Stawia go na równi z innymi super bohaterami. Ma wiarygodność batmana, super tudzież spider mana, x-mana, i tym podobnych. Odlot smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--12
Bieżąca strona: 2 z 2



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.