Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--123456
Bieżąca strona: 6 z 6
Re: Łuszczycę można trwale i całkowicie wyleczyć
Wysłane przez: Sławek (---.play-internet.pl)
Data: 28 sty 2015 - 15:46:01

Co innego dzielenie się wiedzą, a co innego namawianie do wydania sporych pieniędzy, żeby jakąś tam wiedzę uzyskać. W dodatku nie wiadomo jaką, bo o książce którą Helena zachwala nie można znaleźć żadnej informacji. Nawet o wydawcy nie można znaleźć czegokolwiek. Uważam, że to próba naciągnięcia na kasę.
I ja właśnie za to krytykuję Helenę.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczycę można trwale i całkowicie wyleczyć
Wysłane przez: a i owszem (---.mbp.jaslo.pl)
Data: 29 sty 2015 - 14:34:17

ja do admiratorów też nie należę, ale na samym początku zauważyłem że jest dzielenie się informacją- przysłowiową wętką,a 'rybkę' musisz złowić sobie sam. A że wętka jest, jaka jest i każdy wczesniej widział podobne, to inna sprawa.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczycę można trwale i całkowicie wyleczyć
Wysłane przez: Sławek (---.satfilm.net.pl)
Data: 29 sty 2015 - 14:56:03

Wędka jak już coś.
Dzielenie się informacją, tak. Ale wciskanie ludziom kitu, NIE.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczycę można trwale i całkowicie wyleczyć
Wysłane przez: a i owqszem (---.mbp.jaslo.pl)
Data: 29 sty 2015 - 15:10:52

informacją albo dezinformacją. jak dla mnie, po zasadnie dla siebie częściowej lekturze niedługo światowego już pewnie bestsellera ;-), to jest to -najogólniej- pewna informacja, tyle że nie taka, jakiej chyba wszyscy sie spodziwali, wystosowując tu prośby o uchylenie rąbka tajemnicy.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczycę można trwale i całkowicie wyleczyć
Wysłane przez: Kornel (---.pascal-net.pl)
Data: 01 cze 2017 - 14:29:20

Łuszczycy nie da się niestety wyleczyć, dlatego tym bardziej nie polecam sięgać po sterydy. Długo pozostają w organizmie a w efekcie przynoszą więcej szkód niż pożytku. Wydaje mi się, że znacznie rozsądniej będzie sięgnąć po alternatywne rozwiązania. Ja stosuję dermokosmetyki dr. Michaels. Są naturalne, dobrze odżywiają skórę i ją nawilżają.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczycę można trwale i całkowicie wyleczyć
Wysłane przez: Michał (---.centertel.pl)
Data: 01 cze 2017 - 21:18:01

Łuszczyca jest chorobą immunologiczną. "Łuszczycy nie można wyleczyć maściami (a tym bardziej dermokosmetykami), trzeba sięgnąć do przyczyn" - cytat z książki "Wylecz się z łuszczycy". Wejdź na stronę: www.wydawnictwopandora.pl

Łuszczycę można trwałe i całkowicie wyleczyć. Należę do osób, które wyszły z łuszczycy (wyleczonych).

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczycę można trwale i całkowicie wyleczyć
Wysłane przez: ciekawy (---.centertel.pl)
Data: 03 cze 2017 - 00:15:13

To jakieś ogólne działania czy pod konkretną osobę? Co dokładnie zrobiłeś Ty, Michał? I jaką miałeś łuszczycę? Lekką? Nasiloną?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczycę można trwale i całkowicie wyleczyć
Wysłane przez: Michał (---.146.rev.vline.pl)
Data: 03 cze 2017 - 11:08:19

Nie lubię się chwalić ale miałem koszmarną łuszczycę. Strach było patrzeć. Musiałem nawet na rok zrezygnować ze szkoły.
Wszystko masz podane, trzeba uważnie czytać.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczycę można trwale i całkowicie wyleczyć
Wysłane przez: ciekawy (---.centertel.pl)
Data: 03 cze 2017 - 14:42:12

Michał Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Nie lubię się chwalić ale miałem koszmarną
> łuszczycę. Strach było patrzeć. Musiałem
> nawet na rok zrezygnować ze szkoły.
> Wszystko masz podane, trzeba uważnie czytać.

Mimo to nalegam. Skoro już zacząłeś temat...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczycę można trwale i całkowicie wyleczyć
Wysłane przez: Sławek (---.satfilm.com.pl)
Data: 04 cze 2017 - 13:06:15

ciekawy, już tu była taka jedna Helena co bardzo namawiała na tę książkę z wydawnictwa pandora twierdząc, że tylko ona jej pomogła. Przez blisko rok nie można było od niej wyciągnąć informacji co takiego jest w tej książce. To była zwykła naciągaczka reklamująca produkt smiling smiley i taki sam jest ten Michał, zwykły oszust. Skoro się wyleczył, to niech powie w jaki sposób........a nie pierdoli tylko w jaki sposób można nabyć książkę za 75 zeta.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczycę można trwale i całkowicie wyleczyć
Wysłane przez: ciekawy (---.centertel.pl)
Data: 05 cze 2017 - 14:56:39

No tak. Gdyby łuszczyca była uleczalna, to byśmy o tym przecież wiedzieli. Jak coś jest uleczalne, to z punktu widzenia medycznego, nie inaczej. Inaczej to cudowne uzdrowienie albo coś w tym rodzaju. A medycyna alternatywna może najwyżej pomóc w osiągnięciu remisji, a przecież remisje i tak nie są wcale rzadkie w łuszczycy.
Szkoda mi tylko chłopaka, bo rok pewnie musiał powtarzać. Jakby pracował, jak pewnie ta wspomniana Helena, to by tego nie byłowinking smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczycę można trwale i całkowicie wyleczyć
Wysłane przez: kazio z Wólki (---.play-internet.pl)
Data: 05 cze 2017 - 18:57:53

Z Helcią było tu wesoło. A to konkursik zorganizowała,a to wierszyk napisała. Robiła to z głową i mam nadzieję, że z wiarą w przeciwieństwie do tego cwaniaczka Zeja. Z pewnością książeczka i jej treści nikomu nie zaszkodziły, a Zeja mazidła sami wiecie. no jedna była tu z niego zadowolona, pewnie już na trwale wyleczona, ale ze złudzeń:x

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczycę można trwale i całkowicie wyleczyć
Wysłane przez: ciekawy (---)
Data: 05 cze 2017 - 21:57:03

Tyle tylko, że nie zaszkodzic a wyleczyc to nie to samo.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczycę można trwale i całkowicie wyleczyć
Wysłane przez: Zygmunt (---.146.rev.vline.pl)
Data: 06 cze 2017 - 09:37:13

Panie "ciekawy"

Medycyna konwencjonalna, "naprawcza" uważa wciąż łuszczycę za chorobę skóry, zwalczając skutki - a nie przyczyny. W ten sposób łuszczycy wyleczyć się nie da.

Wyleczenie łuszczycy nie jest żadnym cudem, ani przypadkową remisją. Jest logicznym, metodycznym działaniem.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczycę można trwale i całkowicie wyleczyć
Wysłane przez: ciekawy (---.centertel.pl)
Data: 06 cze 2017 - 14:14:39

Medycyna nie kryje, że leczy objawowo tam, gdzie nie jest jeszcze w stanie leczyć przyczynowo. Bo inaczej po co miałaby czynić wyjątki? Uważa ją równie dobrze, że chorobę autoimmunologiczną o podłożu genetycznym. "Choroba skóry" - bo występuje na skórze. Zdążyłem sobie poczytać i wyrobić zdanie. A pani, która narobiła zamieszania, twierdząc, że białe jest czarne, zamilkła w obliczu groźby de facto paragrafów.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczycę można trwale i całkowicie wyleczyć
Wysłane przez: Zygmunt (---.centertel.pl)
Data: 09 cze 2017 - 22:51:36

Panie "ciekawy"

Od razu widać, że nie chorowałeś na łuszczycę. Coś czytałeś (bliżej nie wiadomo co?). Niewiele wiesz o łuszczycy. Podajesz teorie "dermatologiczne" trochę już nieaktualne, co bardziej istotne - nieskuteczne.

Objawy skórne daje większość chorób wewnętrznych (bo to jest organ docelowy), co nie znaczy, że leczy się na skórze.

Jeśli "medycyna" nie zna przyczyn łuszczycy, niech przeczyta książkę "Wylecz się z łuszczycy" - i będzie ją znać. Nic prostszego! Nazywasz się przecież (nomen omen) "ciekawy".

Zdanie z "paragrafemi" jest niedorzeczne (pajacyk). Mądry człowiek (zwłaszcza chory na łuszczycę) nie pisze takich bzdur.

Jesteś dermatologiem?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczycę można trwale i całkowicie wyleczyć
Wysłane przez: ciekawy (---.centertel.pl)
Data: 10 cze 2017 - 20:51:18

Nie polemizuję więcej, widząc, z czym do czynienia.
Wystawił Pan sobie tylko laurkę i zrobił skuteczną antyreklamę książki.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczycę można trwale i całkowicie wyleczyć
Wysłane przez: Danuta Brodzinska (---)
Data: 26 gru 2018 - 05:26:55

Witam,

Moja corka ma silna luszczyce. Rzucila jej sie na oczy. Czy nie moglaby by pani przeslac na moj e-mail ksiazki jak mozna wyleczyc luszczyce. Corka jest w depresji. Bardzo prosze o pomoc i dziekuje.

Danuta

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczycę można trwale i całkowicie wyleczyć
Wysłane przez: Piotr (---.centertel.pl)
Data: 26 gru 2018 - 14:28:09

Książkę wyślemy, proszę tylko zostawić jakiś kontakt lub adres.

Pozdrawiam
WESOŁYCH ŚWIĄT!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczycę można trwale i całkowicie wyleczyć
Wysłane przez: db (---.play-internet.pl)
Data: 01 sty 2019 - 15:11:24

[email protected] prosze o przesłanie

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--123456
Bieżąca strona: 6 z 6



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.