Re: Łuszczycę można trwale i całkowicie wyleczyć
Wysłane przez: Sławek (---.play-internet.pl)
Data: 28 sty 2015 - 15:46:01

Co innego dzielenie się wiedzą, a co innego namawianie do wydania sporych pieniędzy, żeby jakąś tam wiedzę uzyskać. W dodatku nie wiadomo jaką, bo o książce którą Helena zachwala nie można znaleźć żadnej informacji. Nawet o wydawcy nie można znaleźć czegokolwiek. Uważam, że to próba naciągnięcia na kasę.
I ja właśnie za to krytykuję Helenę.

Re: Łuszczycę można trwale i całkowicie wyleczyć
Wysłane przez: a i owszem (---.mbp.jaslo.pl)
Data: 29 sty 2015 - 14:34:17

ja do admiratorów też nie należę, ale na samym początku zauważyłem że jest dzielenie się informacją- przysłowiową wętką,a 'rybkę' musisz złowić sobie sam. A że wętka jest, jaka jest i każdy wczesniej widział podobne, to inna sprawa.

Re: Łuszczycę można trwale i całkowicie wyleczyć
Wysłane przez: Sławek (---.satfilm.net.pl)
Data: 29 sty 2015 - 14:56:03

Wędka jak już coś.
Dzielenie się informacją, tak. Ale wciskanie ludziom kitu, NIE.

Re: Łuszczycę można trwale i całkowicie wyleczyć
Wysłane przez: a i owqszem (---.mbp.jaslo.pl)
Data: 29 sty 2015 - 15:10:52

informacją albo dezinformacją. jak dla mnie, po zasadnie dla siebie częściowej lekturze niedługo światowego już pewnie bestsellera ;-), to jest to -najogólniej- pewna informacja, tyle że nie taka, jakiej chyba wszyscy sie spodziwali, wystosowując tu prośby o uchylenie rąbka tajemnicy.

Re: Łuszczycę można trwale i całkowicie wyleczyć
Wysłane przez: Kornel (---.pascal-net.pl)
Data: 01 cze 2017 - 14:29:20

Łuszczycy nie da się niestety wyleczyć, dlatego tym bardziej nie polecam sięgać po sterydy. Długo pozostają w organizmie a w efekcie przynoszą więcej szkód niż pożytku. Wydaje mi się, że znacznie rozsądniej będzie sięgnąć po alternatywne rozwiązania. Ja stosuję dermokosmetyki dr. Michaels. Są naturalne, dobrze odżywiają skórę i ją nawilżają.

Re: Łuszczycę można trwale i całkowicie wyleczyć
Wysłane przez: Michał (---.centertel.pl)
Data: 01 cze 2017 - 21:18:01

Łuszczyca jest chorobą immunologiczną. "Łuszczycy nie można wyleczyć maściami (a tym bardziej dermokosmetykami), trzeba sięgnąć do przyczyn" - cytat z książki "Wylecz się z łuszczycy". Wejdź na stronę: www.wydawnictwopandora.pl

Łuszczycę można trwałe i całkowicie wyleczyć. Należę do osób, które wyszły z łuszczycy (wyleczonych).

Re: Łuszczycę można trwale i całkowicie wyleczyć
Wysłane przez: ciekawy (---.centertel.pl)
Data: 03 cze 2017 - 00:15:13

To jakieś ogólne działania czy pod konkretną osobę? Co dokładnie zrobiłeś Ty, Michał? I jaką miałeś łuszczycę? Lekką? Nasiloną?

Re: Łuszczycę można trwale i całkowicie wyleczyć
Wysłane przez: Michał (---.146.rev.vline.pl)
Data: 03 cze 2017 - 11:08:19

Nie lubię się chwalić ale miałem koszmarną łuszczycę. Strach było patrzeć. Musiałem nawet na rok zrezygnować ze szkoły.
Wszystko masz podane, trzeba uważnie czytać.

Re: Łuszczycę można trwale i całkowicie wyleczyć
Wysłane przez: ciekawy (---.centertel.pl)
Data: 03 cze 2017 - 14:42:12

Michał Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Nie lubię się chwalić ale miałem koszmarną
> łuszczycę. Strach było patrzeć. Musiałem
> nawet na rok zrezygnować ze szkoły.
> Wszystko masz podane, trzeba uważnie czytać.

Mimo to nalegam. Skoro już zacząłeś temat...

Re: Łuszczycę można trwale i całkowicie wyleczyć
Wysłane przez: Sławek (---.satfilm.com.pl)
Data: 04 cze 2017 - 13:06:15

ciekawy, już tu była taka jedna Helena co bardzo namawiała na tę książkę z wydawnictwa pandora twierdząc, że tylko ona jej pomogła. Przez blisko rok nie można było od niej wyciągnąć informacji co takiego jest w tej książce. To była zwykła naciągaczka reklamująca produkt smiling smiley i taki sam jest ten Michał, zwykły oszust. Skoro się wyleczył, to niech powie w jaki sposób........a nie pierdoli tylko w jaki sposób można nabyć książkę za 75 zeta.

Re: Łuszczycę można trwale i całkowicie wyleczyć
Wysłane przez: ciekawy (---.centertel.pl)
Data: 05 cze 2017 - 14:56:39

No tak. Gdyby łuszczyca była uleczalna, to byśmy o tym przecież wiedzieli. Jak coś jest uleczalne, to z punktu widzenia medycznego, nie inaczej. Inaczej to cudowne uzdrowienie albo coś w tym rodzaju. A medycyna alternatywna może najwyżej pomóc w osiągnięciu remisji, a przecież remisje i tak nie są wcale rzadkie w łuszczycy.
Szkoda mi tylko chłopaka, bo rok pewnie musiał powtarzać. Jakby pracował, jak pewnie ta wspomniana Helena, to by tego nie byłowinking smiley

Re: Łuszczycę można trwale i całkowicie wyleczyć
Wysłane przez: kazio z Wólki (---.play-internet.pl)
Data: 05 cze 2017 - 18:57:53

Z Helcią było tu wesoło. A to konkursik zorganizowała,a to wierszyk napisała. Robiła to z głową i mam nadzieję, że z wiarą w przeciwieństwie do tego cwaniaczka Zeja. Z pewnością książeczka i jej treści nikomu nie zaszkodziły, a Zeja mazidła sami wiecie. no jedna była tu z niego zadowolona, pewnie już na trwale wyleczona, ale ze złudzeń:x

Re: Łuszczycę można trwale i całkowicie wyleczyć
Wysłane przez: ciekawy (---)
Data: 05 cze 2017 - 21:57:03

Tyle tylko, że nie zaszkodzic a wyleczyc to nie to samo.

Re: Łuszczycę można trwale i całkowicie wyleczyć
Wysłane przez: Zygmunt (---.146.rev.vline.pl)
Data: 06 cze 2017 - 09:37:13

Panie "ciekawy"

Medycyna konwencjonalna, "naprawcza" uważa wciąż łuszczycę za chorobę skóry, zwalczając skutki - a nie przyczyny. W ten sposób łuszczycy wyleczyć się nie da.

Wyleczenie łuszczycy nie jest żadnym cudem, ani przypadkową remisją. Jest logicznym, metodycznym działaniem.

Re: Łuszczycę można trwale i całkowicie wyleczyć
Wysłane przez: ciekawy (---.centertel.pl)
Data: 06 cze 2017 - 14:14:39

Medycyna nie kryje, że leczy objawowo tam, gdzie nie jest jeszcze w stanie leczyć przyczynowo. Bo inaczej po co miałaby czynić wyjątki? Uważa ją równie dobrze, że chorobę autoimmunologiczną o podłożu genetycznym. "Choroba skóry" - bo występuje na skórze. Zdążyłem sobie poczytać i wyrobić zdanie. A pani, która narobiła zamieszania, twierdząc, że białe jest czarne, zamilkła w obliczu groźby de facto paragrafów.

Re: Łuszczycę można trwale i całkowicie wyleczyć
Wysłane przez: Zygmunt (---.centertel.pl)
Data: 09 cze 2017 - 22:51:36

Panie "ciekawy"

Od razu widać, że nie chorowałeś na łuszczycę. Coś czytałeś (bliżej nie wiadomo co?). Niewiele wiesz o łuszczycy. Podajesz teorie "dermatologiczne" trochę już nieaktualne, co bardziej istotne - nieskuteczne.

Objawy skórne daje większość chorób wewnętrznych (bo to jest organ docelowy), co nie znaczy, że leczy się na skórze.

Jeśli "medycyna" nie zna przyczyn łuszczycy, niech przeczyta książkę "Wylecz się z łuszczycy" - i będzie ją znać. Nic prostszego! Nazywasz się przecież (nomen omen) "ciekawy".

Zdanie z "paragrafemi" jest niedorzeczne (pajacyk). Mądry człowiek (zwłaszcza chory na łuszczycę) nie pisze takich bzdur.

Jesteś dermatologiem?

Re: Łuszczycę można trwale i całkowicie wyleczyć
Wysłane przez: ciekawy (---.centertel.pl)
Data: 10 cze 2017 - 20:51:18

Nie polemizuję więcej, widząc, z czym do czynienia.
Wystawił Pan sobie tylko laurkę i zrobił skuteczną antyreklamę książki.

Re: Łuszczycę można trwale i całkowicie wyleczyć
Wysłane przez: Danuta Brodzinska (---)
Data: 26 gru 2018 - 05:26:55

Witam,

Moja corka ma silna luszczyce. Rzucila jej sie na oczy. Czy nie moglaby by pani przeslac na moj e-mail ksiazki jak mozna wyleczyc luszczyce. Corka jest w depresji. Bardzo prosze o pomoc i dziekuje.

Danuta

Re: Łuszczycę można trwale i całkowicie wyleczyć
Wysłane przez: Piotr (---.centertel.pl)
Data: 26 gru 2018 - 14:28:09

Książkę wyślemy, proszę tylko zostawić jakiś kontakt lub adres.

Pozdrawiam
WESOŁYCH ŚWIĄT!

Re: Łuszczycę można trwale i całkowicie wyleczyć
Wysłane przez: db (---.play-internet.pl)
Data: 01 sty 2019 - 15:11:24

[email protected] prosze o przesłanie