Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
łuszczyca a makijarz?
Wysłane przez: Karolina (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 02 gru 2005 - 14:15:54

Mam pewne zmiany łuszcycowe na twarzy nie wiem jak na to reaguja kosmetyki a zwłaszcza te do makijarzu. Moze wy orietujecie sie jakos. Czasem chce przykryc to wszystko magiczna pierzynka ale nie wiem czy nie pogorszy sie po tym nmoj stan. Pozdrawiam smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca a makijarz?
Wysłane przez: aga (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 02 gru 2005 - 14:55:20

Ja miałam również łuszczycę na twarzy. Wyglądałam poprosu okropnie. Z tego co pamiętam to makijarz w żaden sposób nie wpływał na pogorszenie jej stanu. Smarowałam ją różnymi maściami, twarz była cały czas tłusta. Ale muszę przyznać że po pewnym czasie zeszła choć na ciele dalej pozostała.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca a makijarz?
Wysłane przez: magda (81.15.159.---)
Data: 02 gru 2005 - 18:33:19

jak miałm zmiany na twarzy koniecznie chciałam to ukryc pod warstewką fluidu....efekt mizerny...wszystko jeszcze bardziej stawało się widoczne, poza marnym efektem wizualnym , zadnych innych skutków nie było smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca a makijarz?
Wysłane przez: Chomiczka:) (---.kryry.eu.org)
Data: 02 gru 2005 - 20:24:19

nie zauważyłam żeby kosmetyki szkodziły...tak jest w moim przypadku smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca a makijarz?
Wysłane przez: Basia (---.bielsko.dialog.net.pl)
Data: 02 gru 2005 - 21:33:07

Ja mam łuszczycę na twarzy, stosuję różne kosmetyki, nie zauważyłam ich negatywnego wpływu. Wiem tylko że nie nie powinno się stosować pelingu.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca a makijarz?
Wysłane przez: Aneta17 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 04 gru 2005 - 19:28:40

ja mialam łuszczyce na twarzy ale sie fluidowalam z tym ze bardzo czeto natluszczalam twarz elocom w plynie mi troszeczke pomagal ale jest spokosmiling smiley)))

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca a makijarz?
Wysłane przez: Karolina (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 05 gru 2005 - 07:27:14

stosujecie wszystkie kosmetyki takie jak tonik mleczko maseczki wiem ze pelling jest nie wskazany a co z reszta?? Czy poradzilyscie sobie z łuiszczyca twarzy to jest dla mnie okropne najchetniej nie wynurzam sie z domu sad smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.