Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
nazwijmy ją jakoś!niekoniecznie ładnie
Wysłane przez: zioma (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 03 gru 2005 - 19:46:47

hej. przyda się chyba nieco humoru w tym wszystkim.tak sobie pomyślałam , że skoro i tak się jej nei pozbędziemy, musimy się z nią zaprzyjażnić, to może przynajmniej nazwiemy ją jakoś inaczej, choć na to nie zasługuje ta najwierniejsza przyjaciółka od siedmiu boleści. choruję od stosunkowo niedawna, i całe moje otoczenei widzi że coć jest nei tak na mojej głowie, ale nikt poza rodziną nie wie ze to łuszczyca. Jak ktoś pyta to odpowiadam wymijająco bo się wstydzę przyznać ze jestem w gronie 2% szczęśliwców z łuszczycą. mam wrażenie ze dla ludzi sama nazwa łuszczyca to brzmi jak trąd a ja czuję się jakbym sie conajmniej nei myła. widzę ze najczesciej mówi się w naszym gronie "koleżanka",pani Ł, ale może macie inne ciekawe pomysły to sie posmiejemy. rzucajcie więc propozycjami!winking smiley pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: nazwijmy ją jakoś!niekoniecznie ładnie
Wysłane przez: Wyspiarz (---.radionet.com.pl)
Data: 03 gru 2005 - 20:10:39

Dla mnie Łuszczyca nie brzmi ani jak trąd ani jak ogłoszenie wyroku. Po postu to jet cos, z czym zyje i tyle. Spodobała mi się Twoja "Pani Ł." - udana nazwa.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: nazwijmy ją jakoś!niekoniecznie ładnie
Wysłane przez: Aneta17 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 04 gru 2005 - 19:22:07

Łuszczyce mozna nazwac Łaciatka,plama,muchomorek,mućka, wszystko co łaciate...hehehesmiling smiley)))))))ludzie ja was nieroumiem wy poprostu jestescie zalosni chcecie byc jacys najwazniejsi bo macie łuszczyce ja tam tak to rozumiem was niektorychsmiling smiley))))))))))))))))))))))))))))))))

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: nazwijmy ją jakoś!niekoniecznie ładnie
Wysłane przez: clippo (193.19.104.---)
Data: 05 gru 2005 - 03:14:20

Aneta17 napisał(a):

>Łuszczyce mozna nazwac Łaciatka,plama,muchomorek,mućka, wszystko co łaciate...hehehesmiling smiley)))))))ludzie ja was nieroumiem wy poprostu jestescie zalosni chcecie byc jacys najwazniejsi bo macie łuszczyce ja tam tak to rozumiem was niektorychsmiling smiley))))))))))))))))))))))))))))))))

Czy można trochę bardziej po polsku?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: nazwijmy ją jakoś!niekoniecznie ładnie
Wysłane przez: Kucajka (---.unreg.tvk.wroc.pl)
Data: 05 gru 2005 - 11:54:42

Ktoś kiedyś powiedział ze jestesmy biedroneczki grinning smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: nazwijmy ją jakoś!niekoniecznie ładnie
Wysłane przez: ola (195.117.91.---)
Data: 05 gru 2005 - 12:46:32

a dla mnie to jest wyrok na cale zycie i nie zamiezam sie z nia zaprzyjazniac!!!ani jej jakos nazywac, jest poprostu choroba!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: nazwijmy ją jakoś!niekoniecznie ładnie
Wysłane przez: Lolek (---.chello.pl)
Data: 05 gru 2005 - 19:35:20

A ja ją nazywam poprostu: KURWĄ JEBANĄ

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: nazwijmy ją jakoś!niekoniecznie ładnie
Wysłane przez: Aneta17 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 05 gru 2005 - 20:41:20

Kórwa jebana hehehe

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: nazwijmy ją jakoś!niekoniecznie ładnie
Wysłane przez: andrzej 77 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 05 gru 2005 - 22:35:42

OLA To nie jest wyrok, łuszczyca nigdy nawet nie stała w jednym szeregu z wyrokiem, a tym bardziej wyrokiem była. Żyję z nią 15 lat i znamy się oboje jak dwa łyse konie. Głowa do góry i trzymaj ją wysoko a wtedy może coś wymyślisz i nam przekażesz.
Gorące pozdrowienia a 77
PS. Biedronki są pożyteczne zjadają szkodniki - mszyce, niejeden ogrodnik chciałby mieć takie &#8222;stadko biedronek&#8221; swoim ogrodzie


Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: nazwijmy ją jakoś!niekoniecznie ładnie
Wysłane przez: magda (81.15.159.---)
Data: 07 gru 2005 - 08:27:36

do anety17!
jeśli masz kłopoty z koncetracją i nie rozumiesz ludzi to pal mniej trawy ...są pozyteczniejsze zioła..proponuję miłorzęb japoński ...na rozjasnienie umysłu...(he he)

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: nazwijmy ją jakoś!niekoniecznie ładnie
Wysłane przez: Mario (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 07 gru 2005 - 16:10:02

Hmmm.... A może rozcipie rozsiane.....

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: nazwijmy ją jakoś!niekoniecznie ładnie
Wysłane przez: Kludia15 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 07 gru 2005 - 16:46:30

Wiecie ja nie wiem skąd macie to entuziastyczne do tej choroby?Ja go niemam.Choć chrujr od 11 lat. Wszystko by było ok. gdyby nie dwóch chłopaków z mojej klasy,tak mi ublirzają,prze tą chorobę,ża czasem myślę,że dłużej nie wytrzmam,ale mam oparcie w rodzinie i przyjaciołach i to sie liczy!Pozdrawiam chorych.Buśka

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: nazwijmy ją jakoś!niekoniecznie ładnie
Wysłane przez: Julka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 07 gru 2005 - 23:09:18

hehehhehehhehehee....Mario super określeniegrinning smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: nazwijmy ją jakoś!niekoniecznie ładnie
Wysłane przez: Dorotka (---.chello.pl)
Data: 08 gru 2005 - 18:11:30

nie chce sie brzydko wyrazac, ale ja juz mam imię dla tej Pani :/

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: nazwijmy ją jakoś!niekoniecznie ładnie
Wysłane przez: Dominik (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 08 gru 2005 - 19:55:57

Mario - twoje okreslenie najbardziej mi przypadlo do gustu. Postuluje zmiane oficjalnej nazwy wg pomyslu Mario winking smiley Niech to trafi do encyklopedii !!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: nazwijmy ją jakoś!niekoniecznie ładnie
Wysłane przez: Aneta (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 08 gru 2005 - 21:15:56

magda sie odezwala to juz tak z nimi jest wszystkie magdy ktore znam sa takie'wredne'niestety smiling smiley nieprzejmuj sie tak wszystkim

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: nazwijmy ją jakoś!niekoniecznie ładnie
Wysłane przez: zioma (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 10 gru 2005 - 15:16:47

jacie przeczytałam propozycje Lolka i Mario i nei mogłam sie uspokoić 10 minutwinking smiley przepraszam osoby nieletnie które tu zaglądają za poparcie wulgaryzmu ale się uśmiałamsmiling smiley apropo entuzjazmu: to nie entuzjazm, każdy z nas neinawidzi tej francy, jednak nie pozbędziemy się tego na zawsze więc koniec końców człowiek przestaje się rzucać i się przyzwyczaja, no bo co innego?a skoro nie płakać to i posmiać się można.ot i cały optymizm i entuzjazm. dawajcie więcej propozycji! pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: nazwijmy ją jakoś!niekoniecznie ładnie
Wysłane przez: Chomiczka (---.kryry.eu.org)
Data: 10 gru 2005 - 15:25:13

taa Mario i Lolek mają talent do wymyślania nazw smiling smileysmiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.