Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--12
Bieżąca strona: 2 z 2
Re: naturalny sposob na łuszczyce, pomogło małemu dziecku
Wysłane przez: xBx (---.dynamic.chello.pl)
Data: 14 sty 2015 - 17:48:56

N jakby te maści dostała za darmo to nawet by je zjadła i mówiła że smaczne smiling smiley))

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: naturalny sposob na łuszczyce, pomogło małemu dziecku
Wysłane przez: aaa (---.play-internet.pl)
Data: 14 sty 2015 - 18:16:46

To jest tak jak sie niema chłopa w domu, jej już nic nie pomorze, cwaniara w kólko powtarza tosamo. Ziołka,są no oki, twoja sprawa. Pij, smarój sie.
Ale i tak widze że tak ci to pomagają jak umarłemu kadzidło, że musisz wisiec na tym forum. Dziesiatki krytyki do ciebie. Nie nato ze urzywasz tylko ze jest tu cwaniak który nas oklamuje co do skutecznosci, certyfikatow, nie wiadomo nic o skladzie,pisze o zarazliwosci,zucil pszynęte ale rypki mu nie biora. I cala parwda o roli tu tej N.Wszedzej sie wetnie i do każdego ma pretensje.Chore do bulu.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: naturalny sposob na łuszczyce, pomogło małemu dziecku
Wysłane przez: N-basia (185.48.176.---)
Data: 14 sty 2015 - 18:56:09

Widzę że to już zbiorowa .................................
Bawcie się dobrze, nie po to cierpiałam tyle bólu, żeby to tu i teraz zaprzepaścić.
Mają racje ci co uciekają z tego typu for.
Czytałam fora nawet jak miałam remisje i to był błąd, tyle jadu musi się przelać nawet z kompa.smiling smiley
Wiem komu jestem ością, baw się dobrze to twoje życie,ja wracam do swojego w którym byłam zdrowa i szczęśliwa.
A odnośnie chłopa ha ha skąd ty możesz to wiedzieć smiling smiley u mnie jak w kalejdoskopie, wszystko się zmienia a nie mam obowiązku nikogo informować o swoich prywatnych sprawach.
Widać że go tu niektórym brakuje, hi hi nawet jak go mają obok i swoje frustracje wylewają na innych.




przez: xBx (---.dynamic.chello.pl)
Data: 14 sty 2015 - 17:48:56

N jakby te maści dostała za darmo to nawet by je zjadła i mówiła że smaczne smiling smiley))



Pewnie że tak,spróbuj i ty jak ci żal.
Czyż nie ogłaszam wszędzie jakie dobre smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: naturalny sposob na łuszczyce, pomogło małemu dziecku
Wysłane przez: Helena (---.146.rev.vline.pl)
Data: 14 sty 2015 - 21:15:08

Basiu musisz pokazywać się częściej (zwłaszcza kiedy wracasz do zdrowia), nominacja zobowiązuje. Ja za Ciebie nie będę świecić oczami. Co się z Tobą wczoraj działo?
Pozdrawiam
Helena

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: naturalny sposob na łuszczyce, pomogło małemu dziecku
Wysłane przez: dona (---.vtelecom.pl)
Data: 15 sty 2015 - 21:27:28

Nie ucichlam. Tylko napisałam co pomogło i chciałam się podzielić. mam gdzieś czy ktoś wierzy czy nie. U mojej małej problem zniknął. a na lekarzy liczyć nie mogłam. Tyle! Jak będę miała czas to zrobie zdjęcie sterydów ile mam ich w domu Od Lekarzy!tak mojej małej pomogli zapewniając ze to bezpieczne. Wysłałam linki dlatego ze lekarze polecają maść dziegciowa o brązowej konsystencji ale ona nie działała dlatego pokazała link żeby każdy wiedział o co chodzi ale wyszło że naciągam ha ha. A chciałam pomoc tylko. A maści są bezpieczne jak mówiłam-widział je lekarz! Najważniejsze ze moja mała jest zdrowa a wy sobie komentuje to jak chcecie. pozdrawiam!!!!!!!!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: naturalny sposob na łuszczyce, pomogło małemu dziecku
Wysłane przez: dona (---.vtelecom.pl)
Data: 15 sty 2015 - 21:40:24

Rano i wieczorem. Najbardziej poprawa była widoczna po użyciu tego górskiego eliksiru. Mojej córce pomogło mam nadzieje ze komuś tez pomoże. Pozdrawiamy
serdecznie

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: naturalny sposob na łuszczyce, pomogło małemu dziecku
Wysłane przez: beata (193.0.242.---)
Data: 16 sty 2015 - 10:49:18

andi Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Papir wszystko przyjmie. Widzę, ze dzień bez
> reklamy uważa kobitka(chłopię) za stracony.
> Jakiś amok przed świętami ludzi ogarnął, no
> wszedziej kasy szukają.Ty, Zej, Feluś macie
> wspólny mianownik, szukacie łosi poprzez fora,
> przy czym zero występuje waszej wiarygodności.
> Pojęcia nie masz o łuszczycy, bo takich głupot
> byś nie pisał(a)
> j


spieprzaj dziadu, sam nic nie wiesz o tej chorobie!!!!
JUż Ci łuszczyce na Twoj pusty mozg weszła!
Przyjedz do lekarzy w woj. lubelskim i zobacz co małym dzieciom od luszczycy przepisują. Sam wiem bo moj syn tez choruje! dzięki temu postowi i pomocy DONIE moj syn inaczej teraz wyglada!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: naturalny sposob na łuszczyce, pomogło małemu dziecku
Wysłane przez: beata (193.0.242.---)
Data: 16 sty 2015 - 11:10:01

a o to skład: !!!!!

Górski Eliksir krem naftalenowy łuszczyca, AZS 75ml

Krem Balsam ? Górski Eliksir? zawiera wyjątkowy składnik ? pochodzący z Azerbejdzanu olej naftalenowy o szczególnych właściwościach pielęgnacyjnych i kosmetycznych. Olej naftalenowy zawiera nasycone cykliczne (naftenowe) węglowodory (57%), węglowodory aromatyczne, zasady azotowe (0,3%), kwasy naftenowe, w szczególności, cyklopentan (1%), siarkę, mikroelementy (cynk, bor, mangan, jod, brom, lit, kobalt, miedź, rubid, molibden, bor), aktywne żywice.

Stosowany jest, jako środek pielęgnacyjny skóry problemowej min.w łuszczycy, egzemach, AZS, łojotoku, pokrzywce, oparzeniach i odmrożeniach. Regeneruje skórę, uzupełnia niedobór składników mineralnych, dzięki czemu przywraca skórze jej naturalny wygląd.

Skład: Aqua, Glycerine, Glyceryl stearat / Triceteareth-4 phosphate, Stear?c ?c?d / Stearin, M?neral o?l, Oleum Naphthalanum, Triethanolamine, Cetearyl alcohol / Beeswax, perfume, Methylparaben, Propylparaben, Vitamin A, Vitamin E

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--12
Bieżąca strona: 2 z 2



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.