Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Objawy
Wysłane przez: hej (193.19.105.---)
Data: 29 lis 2004 - 22:02:55

Hej jakie sa objawy luszczycy, nie mam powenosci czy ja mam poniewaz nialem robiony wycinek z miejsca chorobowo zmienionego czyli z glowy ale wyszlo ze na 60 % luszczyca bo jakiegos czynnika zabrakło, konsultacja byla z 2 lekarzami i tez dokładnie nie wiedza co jest, nie wiem czy to moze mi sie pojawiło od sterydów ktore w szpitalu dostałem na nogi *włukna wlosowane popekane*
A ja mam objawy takie:
glowa -> Łuska gdy sie ja zdrapie saczy sie taka ciecz ktora osusza włosy prawie sie łamia, luska jest biała
Pachwiny czerwone z łuka po jakims tygodniu jak nie zawilze to robi sie grupe peka szypie i wypływa ta ciecz co osusza mi włosy.
Łytki uda itd czerwone plamki pokryte delikatna łuska prawie nie zauwazalna, nic z nich nie wypływa procz krwi jak sie rozdrapie.

Prosze o odpowiedz

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Objawy
Wysłane przez: BAśka (---.51.96.192.zambrow.tkb.net.pl)
Data: 30 lis 2004 - 23:49:04

nie jestem pewna też ale wydaje mi się że to jest łuszczyca tylko że jeszcze z ropnymi objawami, ale ja też mam takie objawy prócz tych ropnych więc dlatego sądzę że to łuszczyca al e pojeździj jeszcze po innych lekarzach to się dokładnie dowiesz. pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.