Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
czego nie wolno jesc?? pic tez
Wysłane przez: Kamil (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 06 kwi 2005 - 12:51:26

chodzi mi o takie rzeczy jak np. słodycze czy cola (jestem od niej uzależniony....) własnie a co wogole ze słodyczami??

w róznych miejscach widze rozne zakazzy i nakazy. Np. znalazlem gdzies ze mleko jest niedobre w łuszczycy a gdzie indziej nawet diete na nim oparta skuteczna podobno na łuszczyce

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: czego nie wolno jesc?? pic tez
Wysłane przez: Barthez juz nie piszacy (---.szczecin.mm.pl)
Data: 06 kwi 2005 - 13:25:36

Tak jak dobrze zauwazyles. Sa rozne diety i rozne nakazy i zakazy. Musisz samemu obserwowac jak zachowuje sie Twoj organizm na rozne rzeczy.
No i trzeba jesc z umiarem,bo luszczyca lubi grubasow...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: czego nie wolno jesc?? pic tez
Wysłane przez: Patrycja (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 06 kwi 2005 - 21:06:30

jedzenie z wszelkiego rodzaju konserwantami są niezdrowe dla zdrowego człowieka więc jeśli się je ograniczy to napewno będzie lepiej a cola to najgorsze co może być do picia rozpuszcza nawet rdze ale tez ją lubie

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: czego nie wolno jesc?? pic tez
Wysłane przez: Jarek (217.153.201.---)
Data: 07 kwi 2005 - 22:34:33

Witam wszystkich !!! Słyszałem już wiele razy że łuszczyca nie lubi jedzenia które obciążają wątrobe czyli : pieczone , smażone , konserwowane , cięzko strawne , alkoholu , coli też nie chociaz jest dobra !!! Co mleka to nie wiem jedni mówią że jest dobre a inni że nie , trzeba wypróbowac na sobie !!! pozdro smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.