Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: 123-->
Bieżąca strona: 1 z 3
Miasto na nasz zjazd
Wysłane przez: Piotr (213.206.148.---)
Data: 20 pa� 2004 - 17:30:34

Padla propozycja miasta Łodzi. To według mnie dobry punkt na zjazd. Kto jest za, a kto ma inne propozycje. Z datš to chyba poczekamy do wczesnego lata.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Miasto na nasz zjazd
Wysłane przez: mia (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 20 pa� 2004 - 22:23:16

Bardzo bym chciała spotkać się-mnie szczeże mówišc najbardziej pasowałby Lublin ale to tylko ze względu na mój młody wiek(najprawdopodobnie jeszcze wiele leków przedemnš)ale rozważam też takš propzycje jak Łódzi.Wiem że jeszcze doleko do wakacji ale co chcielibyœcie żeby znalazło się w schemacie takiego zlotu????Konkretnie czego oczekewialibyœcie od takiego zlotu?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Miasto na nasz zjazd
Wysłane przez: mia (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 20 pa� 2004 - 22:25:46

Sory za błedy -to 4 słowo od końca to miło być-,,oczekiwalibyœcie"

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Miasto na nasz zjazd
Wysłane przez: ewa (80.51.236.---)
Data: 21 pa� 2004 - 07:46:11

ja wymyslilam ta lodz ale to byla tylko propozycja chociaz z uwagi na polozenie kazdy mialby do pokonania podobna odleglosc oprocz mnie bo ja mialabym najblizej ale to nie dlatego ! czego spodziewac sie po takim spotkaniu ? nie wiem dokladnie ,moze swiadomosc ze kiedy podwinie ci sie rekaw nikt z lekkim obrzydzeniem na nikogo nie spojrzy, wymiana pewnych doswiadczen, byloby to spotkanie towarzysko-doswiadczalne moze dlatego ze pierwsze. Jesli bedziemy chetni i uda sie zebrac chetna grupe to dlaczego nie ????? a ty sie trzymaj mia bo ja te swoje klejnoty nosze od ponad 20 lat i jeszcze tylko nie smarowalam sie g...........em. w tej chwili znowu biore puve plus cygnoline plus masci salicylowo-borne smaruje glowe wieczorem rano myje w polytarze i jest niezle ale na jak dlugo tez nie wiem. Buzki

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Miasto na nasz zjazd
Wysłane przez: Monia (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 21 pa� 2004 - 08:49:04

Hej.

Ja jestem z Wrocławia, ale ta Łódź mogłaby być dobrym miejscem na spotkanie. Podobnie jak Wrocław. Miasto wielokulturowe i tolerancyjne. Mam nadzieję, że także i dla nas. A z biegiem czasu przy innych spotkaniach, możemy jeździć do innych miast i w ten sposób zwiedzimy całą Polskę. Już się nie mogę doczekać naszego spotkania. Bardzo się cieszę. że wreszcie poczuję luz w towarzystwie.


Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Miasto na nasz zjazd
Wysłane przez: Piotr (---.umcs.lublin.pl)
Data: 21 pa� 2004 - 19:24:22

Super pomysł Monia ! Poznamy siebie i Polskę, a Polska nas!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Miasto na nasz zjazd
Wysłane przez: Monia (---.magma-net.pl)
Data: 21 pa� 2004 - 19:57:36

Hej Piotr.

Cieszę się, że też zapaliłeœ się do tego pomysłu. Szkoda tylko. ze teraz jest smutna jesień i jeszcze tyle czasu do lata, ze trudno tak czekać i czekać. Ciekawe jak wielu ludzi się zdecyduje spotykać. Wiesz, ja już od dawna myœlałam, ze inni chorzy majš swoje stowarzyszenia, mitingi, spotkania, pełno o nich informacji w telewizji i radio, a o nas ludzie wiedzš tylko tyle, ze wyglšdamy "niezbyt estetycznie" i tak naprawdę to nie wiadomo ; zarażamy czy nie zarażamy (jedna fryzjerka która odmówiła mi czesania miała taki dylemat). Naprawdę odkšd jestem na formu to wiem, że jak się pogorszy czy będę miała skapciały humor, to mogę naprzykład napisać do kogoœ na forum i będzie lepiej.


Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Miasto na nasz zjazd
Wysłane przez: Piotr (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 23 pa� 2004 - 18:31:46

Widzisz Monia, powinniśmy dążyć do prac w podgrupach, a jakby była okazja to się odwiedzać. Raz na rok "Nasz " Zjazd to myślę wystarczy. Siła to świadomość istnienia grupy. Ja będę się starał spotykać z ludźmi z daleka przy każdych okazjach. Najszybciej chyba z tym(i) z Kielc lub Radomia, bo tam czasami bywam. Wrocław, no cóż trochę daleko i nie po drodze. Ale w końcu będzie okazja. Ty, jak będziesz w pobliżu Lublina to koniecznie się odezwij. Gdy nie będziesz miała lokalu, to chętnie Tobie użyczę pokoik na czas pobytu (bez podtekstów). To w zasadzie jest info i deklaracja dla wszystkich. Heya

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Miasto na nasz zjazd
Wysłane przez: dorota (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 25 pa� 2004 - 13:41:36

Witajcie, takie zloty czy jak kto woli zjazdy osób chorych na łuszczycę odbywajš się już od jakiegoœ czasu w różnych częœciach Polski. Warto byc bo jest naprawdę super!!!!!, pozdrawiam i zapraszam. Zaglšdnijcie tez tutaj:
www. psoriasis.f.pl

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Miasto na nasz zjazd
Wysłane przez: Baœka (80.240.173.---)
Data: 26 pa� 2004 - 16:35:29

też chciałabym spotkać się z ludŸmi chorymi na tš chorobę, szczególnie młodymi tak jak ja, porozmawiać z nimi i dowiedzieć się jak oni sobie z tym radzš w życiu codziennym i nie tlko. Jeżeli ktoœ byłby na tyle miły to prosiłabym o przedstawienie mi zasad na jakich polega taki zjazd. Z góry dziękuję i pozdrawiam!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Miasto na nasz zjazd
Wysłane przez: Piotr (213.206.148.---)
Data: 26 pa� 2004 - 19:43:14

Zasady bedziemy ustalac my. w zasadzie o bedzie bez zasad. To ma byc luzne, mile towarzyskie

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Miasto na nasz zjazd
Wysłane przez: Baœka (80.240.173.---)
Data: 26 pa� 2004 - 20:28:36

Ale czy mogłabym wiedzieć jak to miej więcej wyglšda i czy za to się dużo płaci? I ile to dni trwa i gdzie chcielibyœcie to zorganizować?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Miasto na nasz zjazd
Wysłane przez: mia (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 26 pa� 2004 - 21:03:26

No prosze,prosze zapowiada się ciekawie-Ludzie łšczmy się!!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Miasto na nasz zjazd
Wysłane przez: Piotr (---.umcs.lublin.pl)
Data: 28 pa� 2004 - 17:33:09

Basiu, przede wszystkim: nie chcielibyœcie tylko chcielibysmy. Formula jest w ogole nieustalona. Ja sobie wyobrażam to mniej wiecej tak. Spotykamy się w okreœlonym dniu, w okreœlonym miejscu okreœlonego miasta (np. Łodzi) i idziemy gdzies do knajpy na tzw. piwo. Koszt takiej imprezy to koszt przejazdu do okreœlonego miasta (np. Łodzi) i to, co sobie zamówisz w knajpie. Równie dobrze może to byc jakis park.


Piotr

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Miasto na nasz zjazd
Wysłane przez: Maciek (212.121.153.---)
Data: 06 lis 2004 - 01:33:16

byle było bezpiecznie:-))

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Miasto na nasz zjazd
Wysłane przez: Michał (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 22 lis 2004 - 23:49:06

Łudź moze byc ktos tam wczesniej pytał co bedziemy robic.Hmmm...? ja bym cos wypił grinning smileygrinning smileygrinning smiley nie no zarty zartami fajnie by było jak bysmy sie spotkali...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Miasto na nasz zjazd
Wysłane przez: WOLF (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 23 lis 2004 - 09:40:55

na bank będzie kupe ludzi,a moze być tak że nas naprawde bedzie sporo to może zrobimy jakiś koncert hahahah.pozdrawiam wszystkich łuszków heeh.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Miasto na nasz zjazd
Wysłane przez: Elżbieta (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 26 lis 2004 - 13:42:00

Jestem zainteresowana zjazdem, choć nie choruję. Jestem dystrybutorem kosmetyku dermatologicznego o nazwie KOLAGEN NATURALNY, który według wielu opinii wspomaga leczenie łuszczycy. Być może mogłabym Wam pomóc.
pozdrawiam
Elżbieta


Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Miasto na nasz zjazd
Wysłane przez: Doda (---.devs.futuro.pl)
Data: 07 gru 2004 - 19:31:55

HEJKA JESTEM ZA TYM SAMA MIESZKAM W ŁODZI JAK MOZESZ TO ODPISZ

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Miasto na nasz zjazd
Wysłane przez: Ircia (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 08 gru 2004 - 21:48:41

Swietny pomysl z tym zjazdem, jestem za!!! tylko, zeby to faktycznie wypalilo musimy byc w wiekszym kontakcie, jak zagladacie tu, to cos wpisujcie, cokolwiek. Jak nawiazemy ze soba blizszy kontakt, to bedzie ciekawiej kiedy sie spotkamy!!! Wydaje mi sie, ze nie musimy czekac az do wakacji, zima tez ma swoje uroki. Mozemy sie spotkac gdzies w gorach. Wpisujcie skad jestescie. Ja np. jestem z miejscowosci pod Wawa. Pozdrawim Was cieplutko kochane skorupiaczki!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: 123-->
Bieżąca strona: 1 z 3



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.