Spotkanie w Poznaniu
Wysłane przez: Szater (---.dynamic.chello.pl)
Data: 19 sty 2015 - 19:44:44

WITAM!


Zapraszamy wszystkie stęsknione Biedroneczki oraz te, które chciałyby do nas dołączyć na spotkanie w Poznaniu w dniach 13-15 marca (pt.-nd) .
Wzorem ubiegłego roku spotkanie jest organizowane przez poznanskie Biedroneczki




http://www.retrohostel.pl/



Hostel Retro mieści się w samym centrum Poznania a na ?wyciągnięcie ręki? jest Stary Rynek, na którym życie tętni cała noc.

Dzisiaj osobiście dwie Biedroneczki z Poznania Kasia i Asia odwiedziły Hostel i z całą odpowiedzialnością możemy powiedzieć, że jest to miejsce urocze i wygląda dokładnie tak jak na zdjęciach. Wszystkie pokoje znajdują się na tym samym piętrze i są obok siebie. Najważniejszą rzeczą dla nas jest oczywiście ?pokój schadzek?, w którym będziemy przebywać większości czasu. Jest to miejsce stworzone dla nas- z aneksem kuchennym wyposażonym w lodówkę, zmywarkę, mikrofalę itd. Jest tam również TV nowej generacji wiszący na ścianie, 2 sofy, 2 stoły szklane i 11 krzeseł J.

Kochani, poniżej załączam listę pokoi, jakimi dysponuje Hostel.

Ceny pokoi są już po rabacie, jaki dostaliśmy od pani recepcjonistki ze względu na dużą liczbę osób, będących gośćmi hotelu w jednym czasie. (Mamy nadzieje, że nas nie zawiedziecie i tym razem).


- jeden pokój 3 osobowy, który może być 4 osobowym za 135/179zł za dobę

- trzy pokoje 3 osobowe za każdy pokój 135zł za dobę

- jeden pokój 4 -6 osob. wtedy doba od osoby 45zł

- jeden pokój 8 osób wtedy doba od osoby 40zł.

- jeden pokój 2 osobowy za 135 za dobę



Pokoje mają łazienkę wspólna, w której są 2 prysznice, 2 toalety i 1 toaleta z prysznicem razem. Wszystko w idealnej czystości.

Doba hotelowa zaczyna się od godz.. 14 i trwa do 11 dnia następnego.

Jeżeli ktoś w piątek będzie wcześniej w Poznaniu niż o 14 prosimy o kontakt z Kasią lub Asią ? my zarezerwujemy nocleg o dobę wcześniej żeby takie osoby mogły spokojnie pójść do hotelu a nie ?błąkały? się po mieście. Od rozpoczęcia doby hotelowej oczywiście przejdą do swoich pokoi wcześniej rezerwowanych.

Osoby, które przyjadą samochodem, mogą parkować przy Placu Kolegiackim lub w dozwolonych miejscach w przylegających uliczkach do Starego Rynku.



WAŻNE!

1. Proszę do 23 stycznia (piątek) zgłosić chęć przyjazdu na spotkanie i poinformować o tym Henię tel. 695- 600-320. Ona zajmuje się przydziałem osób do pokoi i z nią proszę uzgadniać, kto z kim chce dzielić pokój. Po tym terminie rezerwujemy pokoje w Hostelu. W późniejszym czasie, czyli po 23 stycznia może już nie być wolnych miejsc i każdy, kto będzie chciał przyjechać będzie osobiście kontaktował się z hotelem w celu rezerwacji.

2. Osoby, które zgłoszą u Heni rezerwację pokoi proszone są o dokonanie wpłaty

do 31 stycznia przez stronę internetową Hostelu-zakładka rezerwacje. Oprócz imienia i nazwiska przy rejestracji prosimy dopisać ?BIEDRONKOWO?


3. W razie pytań dotyczących spotkania, pokoi lub budynku proszę kierować

do Asi tel.- 724-169-798 lub Kasi 501-221-139 po godz. 20



Serdecznie zapraszamy do Poznania

http://forum.biedronkowo.info/viewforum.php?f=67

Re: Spotkanie w Poznaniu
Wysłane przez: jarek (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 19 sty 2015 - 21:02:42

A czy będą tam jakieś młode osoby,powiedzmy w wieku 20-30 lat?

Re: Spotkanie w Poznaniu
Wysłane przez: Szater (---.dynamic.chello.pl)
Data: 20 sty 2015 - 11:12:34

przyjeżdzają ludzie w różnym wieku,dziewczyny i chłopacy,kobiety i mezczyzni,zdrowi z chorymi,małzenstwa,pary i sympatycy.Mozna przyjechac zawsze z osobą towarzysząca...kimkolwiek,kumplem,koleznaką,bratem...jedni nocuja a inni przyjeżdzają tylko na spotkanie sobotnie...ono nic nie kosztuje...przyjeżdzasz i jestes...nikt do niczego nie zmusza.Poznac można nowych ludzi,nowe spojrzenie na chorobe,uzyskac wsparcie lub znalesc przyjaciele,przyjaciółke,dziewczyne czy żone.

Zapraszamy,spodoba sie zostaniesz nie to pi prostu w każdej chwili można wyjsc...zamyknych drzwi nie ma winking smiley

Re: Spotkanie w Poznaniu
Wysłane przez: MartuŚ (---.play-internet.pl)
Data: 20 sty 2015 - 20:42:01

jarek Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> A czy będą tam jakieś młode osoby,powiedzmy w
> wieku 20-30 lat?


jestem w tym przedziale wiekowym i się zastanawiam smiling smiley

pozdrówkismiling smiley

Re: Spotkanie w Poznaniu
Wysłane przez: kaziol (---.opera-mini.net)
Data: 20 sty 2015 - 22:29:23

A będą jakieś ładne i młode dziewczyny do 30 roku życia??

Re: Spotkanie w Poznaniu
Wysłane przez: Szater (---.dynamic.chello.pl)
Data: 21 sty 2015 - 08:04:50

Uroda i piekno to kwestia gustu...gwarancje to sie dostaje jak sie kupuje sprzet AGD grinning smiley tu jest spontan,jedyna mozliwosc to samemu sie przekonac .grinning smiley

Re: Spotkanie w Poznaniu
Wysłane przez: Szater (---.dynamic.chello.pl)
Data: 22 sty 2015 - 08:01:26

Coraz wiecej chetnych sie zgłasza...super grinning smiley najważniejsze raz sie przełamac i...potem już tylko teskni sie do nastepnego spotkania smiling smiley

Re: Spotkanie w Poznaniu
Wysłane przez: Helena (---.146.rev.vline.pl)
Data: 24 sty 2015 - 22:40:08

W przyszłym roku spotkamy się już na Malcie w kostiumach kąpielowych (bikini). Zabukowałam bilety.
Spodziewam się miłego towarzystwa.
Helena

Re: Spotkanie w Poznaniu
Wysłane przez: Lasvegas (---.play-internet.pl)
Data: 25 sty 2015 - 08:32:35

Cześć Hela,
Chyba żartujesz. Ja w tym kąpielisku bym bał się nogi zamoczyć.Spływające z pól spod Gortatowa nawozy, niemonitorowane brudy z Cybinki też ze Swarzędza, ścięte małże, rybki, glony. Ba porośnięte nawet nimi są nawet schody kąpieliska, brak natrysków...To obraz jednodniowy - VII-2014
Określamy taki stan rzeczy po poznańsku słowem zybura. Dziękuje, ale pomysł dla odważnych i desperatów.
No, jesli chodzi o same bikini to jestem za, ale np. w konkursie na najładniejszą biedroneczkę, oceniamy bikini i skórkę. Kwestia dogadania. Czym więcej zmian tym szanse na zwycięstwo rosną. A co. Przecież w konkursach jesteś primavera. Mogę szefować temu przedsięwzięciu. Mam nadzieję, że bakcyla już załapałaś.I nie bukuj biletów na przyszły rok, tylko melduj się w tym. Wpadnę w przebraniu supermena.Mam takie upodobania, że porywam dziewczynki o wybujałej fantazji.Uważaj. No to pobujaj coś jeszcze na temat łuszczycy, tak Cię uwielbiam oczywiście czytać Twoje psoty. Pardom posty.
Cmok Helenka.

Re: Spotkanie w Poznaniu
Wysłane przez: Helena (---.146.rev.vline.pl)
Data: 25 sty 2015 - 20:25:52

Masz rację Lasvegas, że byłoby to ostatnie miejsce dla chorych z łuszczycą (ale ja o wyspie). Dzięki za informacje, jesteś b.merytoryczny.
Lolita

Re: Spotkanie w Poznaniu
Wysłane przez: Szater (---.dynamic.chello.pl)
Data: 02 mar 2015 - 08:25:32

temat wyciagam na wierzch,ekipa zmontowana czekamy na spotkanie i na wszystkich chetnych co chcieliby dołączyc do nas. grinning smiley
Główne spotkanko w sobotę,cały dzien będziemy bawic sie i spotykac,wymieniac doswiadczeniami i wzajemnie wspierac,warto zaryzykowac i zajrzec do nas chociaż na chwilkę...gwarantuję ,że zostaniecie na dłuzej .Pozdrawiam i serdecznie zapraszam

Re: Spotkanie w Poznaniu
Wysłane przez: Sławek (---.satfilm.net.pl)
Data: 02 mar 2015 - 08:59:16

Rozumiem, że N-baśka będzie.

Re: Spotkanie w Poznaniu
Wysłane przez: N-basia (185.48.176.---)
Data: 02 mar 2015 - 09:36:14

Sławek Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Rozumiem, że N-baśka będzie.


A co byłbyś chętny ,mnie pooglądać jak małpę w ZOO smiling smiley
rozczaruje cię nie będe smiling smiley

Re: Spotkanie w Poznaniu
Wysłane przez: Szater (---.dynamic.chello.pl)
Data: 02 mar 2015 - 10:29:35

Sławku sam wiesz ,że to spotkania zyczliwych sobie ludzi,przyjaciół,uczestniczyłes w takim spotkaniu.Nie ma tam miesca na nienawisc,kłótnie i wrogosc,nikt nikogo tez nie ogląda jak zwierzeta w ZOO,serdecznie zapraszam.Bedzie możliwosc poznania nas w realu,podyskutowania na żywo w naprawde fajnej atmosferze,przy kawce,herbatce,smacznym ciescie i inszych specyjałach winking smiley najlepszym sposobem jest samemu sie przekonac a im grono wieksze tym żywsza dyskusja grinning smiley

Re: Spotkanie w Poznaniu
Wysłane przez: Sławek (---.satfilm.net.pl)
Data: 02 mar 2015 - 10:41:54

Ironizowałem pisząc o N.
W końcu pani wszechwiedząca udziela się wszędzie grinning smiley


Tobie Szater i osobom, z którymi się spotkasz życzę udanego spotkania.

Re: Spotkanie w Poznaniu
Wysłane przez: Helena Branicka (---.146.rev.vline.pl)
Data: 02 mar 2015 - 11:35:44

Witaj Barbaro
Najpierw na mnie rzucasz potwarz bez żadnego uzasadnienia (faktów, dowodów), a teraz sama i bez żadnej "pokrywki" ubliżasz uczestnikom spotkania przyrównując do ZOO.
Zrobisz nam striptiz dziewczyno i wszyscy chętnie pooglądamy. Sławek też popatrzy. Dla nas to będzie zwykła lekcja biologii, konsylium lekarskie. Zobaczymy ile tej łuszczycy jeszcze zostało.
Występna, zepsuta do szpiku kości!

Re: Spotkanie w Poznaniu
Wysłane przez: aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa (---.play-internet.pl)
Data: 02 mar 2015 - 11:50:00

Helena Branicka Napisał(a):
> Występna, zepsuta do szpiku kości!
zato ma dobrą komunikacje ze z psami, kotami i pewno zosiołkami.

Re: Spotkanie w Poznaniu
Wysłane przez: prok (---.free.aero2.net.pl)
Data: 02 mar 2015 - 14:55:01

N-Baśki nie bedzie bo jej szefuncia ,(a myśle że dobrze słyszałem od jego sąsiadów) zawineli najprawdopodobniej za te szfindle z mazidłem. Ponoc był bardzo zdziwiony , jak go zabierali.

Re: Spotkanie w Poznaniu
Wysłane przez: N-basia (185.48.176.---)
Data: 02 mar 2015 - 15:41:01

Helena Branicka Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Witaj Barbaro
> Najpierw na mnie rzucasz potwarz bez żadnego
> uzasadnienia (faktów, dowodów), a teraz sama i
> bez żadnej "pokrywki" ubliżasz uczestnikom
> spotkania przyrównując do ZOO.
> Zrobisz nam striptiz dziewczyno i wszyscy chętnie
> pooglądamy. Sławek też popatrzy. Dla nas to
> będzie zwykła lekcja biologii, konsylium
> lekarskie. Zobaczymy ile tej łuszczycy jeszcze
> zostało.
> Występna, zepsuta do szpiku kości!



A o jaką potwarz ci chodzi???????????????
bo nie rozumiem.
Nie przyrównuje spotkania do ZOO,ani ubliżam uczestnikom
Pisząc chcesz mnie pooglądać jak małpę w zoo nie miałam na myśli uczestników
no ale możecie mnie posądzać o co tylko chcecie wasze prawo

Re: Spotkanie w Poznaniu
Wysłane przez: N-basia (185.48.176.---)
Data: 02 mar 2015 - 15:47:18

Szater Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Sławku sam wiesz ,że to spotkania zyczliwych
> sobie ludzi,przyjaciół,uczestniczyłes w takim
> spotkaniu.Nie ma tam miesca na nienawisc,kłótnie
> i wrogosc,nikt nikogo tez nie ogląda jak
> zwierzeta w ZOO,serdecznie zapraszam.




Skoro ci tak przeszkadzałam na tych spotkaniach, trza było mnie o tym poinformować wcześniej, a nie się męczyć w mojej obecności i udawać przyjaciółkę smiling smiley