Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--12
Bieżąca strona: 2 z 2
Re: Tofacitinib - opinie RZS ?
Wysłane przez: gosia (83.1.164.---)
Data: 08 lis 2018 - 18:38:12

Witam. Biorę ten lek od 2 lat, rewelacja zaczęłam normalnie funkcjonować i praktycznie zapomniałam , że jestem chora. Biorę 2x5mg dziennie ale na ostatniej wizycie dowiedziałam się, że mój program kończy się latem 2019r. i jestem załamana, wiem że lek jest dostępny w Polsce, tylko cena niestety 3700 miesięczna kuracja - nie na moją kieszeń. Pozdrawiam i życzę zdrówka

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Tofacitinib - opinie
Wysłane przez: kk (---)
Data: 04 maj 2019 - 22:49:44

a stosowała pani naświetlnia ?? polecam pomaga większości chorym

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Tofacitinib - opinie RZS ?
Wysłane przez: Beata (109.76.87.---)
Data: 12 maj 2019 - 12:12:22

Hej Moniko. Napisz prosze czy lek na RZS Tofacitinib zadzialal u Ciebie? Ja mieszkam w Irlandii.. Testuja na mnie rozne leku biokogiczne ale nie dzialaja. Puchne I boku mnie wszystko. Teraz przepisali wlasnie tofacitinib. Ciekawa jestem rezultatu no po innych mialam interakcje na lek.. Pozdrswiam seedecznie. Beata Czerny Dabrowska

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Tofacitinib - opinie
Wysłane przez: Zuz (---.multi.internet.cyfrowypolsat.pl)
Data: 21 maj 2019 - 12:47:37

Witam, czy ktoś może pomoc w sprowadzeniu leku? Choruje od 23 lat na łysienie i wiem, że lek działa idealnie na moją chorobę ale oczywiście w UE wszytko musi być pod gorę z zatwierdzeniem tego leku.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Tofacitinib - opinie
Wysłane przez: mich255 (---.satfilm.com.pl)
Data: 14 lip 2019 - 10:17:34

Walczę z RZS już trzydzieści lat, przechodziłem wszystkie możliwe leczenia, zaczynałem od soli złota-bardzo bolesne zastrzyki,` spowodowały kilka lat remisji.Choroba wróciła w 2007r,od tej pory przechodziłem kilka programów ,były to wlewu dożylne,zastrzyki.program z tofacitinibem trwa już czwarty rok ,można zapomniec o chorobie, ale nic za darmo,jakieś działanie uboczne jest.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--12
Bieżąca strona: 2 z 2



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.