Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: 12-->
Bieżąca strona: 1 z 2
Delatar czy brudzi pościel,ubrania itp ??
Wysłane przez: Darek (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 17 lip 2005 - 23:05:40

oraz czy zostawia plamy na ciele.

aa i jescze jedno czy jak sie posmaruje na noc to rano nadal bede smierdział tą mascią ??

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Delatar czy brudzi pościel,ubrania itp ??
Wysłane przez: Ajgor (---.pu.kielce.pl)
Data: 18 lip 2005 - 07:38:47

Plam specjalnie nie zostawia, na pewno nie na ciele ale śmierdział będziesz na pewno :-)

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Delatar czy brudzi pościel,ubrania itp ??
Wysłane przez: gochna (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 18 lip 2005 - 12:44:17

jeżeli ciuchy i pościel pierze się kilka razy w 60*C to ewentualne plamy zejdą. U mnie po stosowaniu Delataru na białych koszulkach zostawały żółte plamy...ale po ostrym praniu wszystko zeszło

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Delatar czy brudzi pościel,ubrania itp ??
Wysłane przez: gochna (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 18 lip 2005 - 12:45:50

a............ja rano dalej śmierdzę delatarem.........jak się nie umyję do wieczora to mój mąż dalej wyczuwa ,,asfalcik"

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Delatar czy brudzi pościel,ubrania itp ??
Wysłane przez: leslaw (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 20 lip 2005 - 23:51:08

JEST TO KICHA W CALE TEGO NIE UZYWAJ DOSWIADCZENIE 23 LATA LESLAW

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Delatar czy brudzi pościel,ubrania itp ??
Wysłane przez: Agata (---.chello.pl)
Data: 21 lip 2005 - 18:21:42

W porównaniu do Psorisanu, Delatar to małe miki.Delatar dosyć szybko wchłania się w skórę, zapach oczywiście zostaje, ale nie jest bardzo intensywny, da się ytrzymać.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Delatar czy brudzi pościel,ubrania itp ??
Wysłane przez: Piotrek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 22 lip 2005 - 22:40:44

a ja chcac kupic delatar uslyszalem ze juz go nie ma i raczej nie bedzie bo nie ma juz w hurtowniach i jakos nikt wcale sie tym nie przejmuje tak jest w Łodzi a jak u was??

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Delatar czy brudzi pościel,ubrania itp ??
Wysłane przez: Beata-Lublin (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 23 lip 2005 - 15:09:21

ja kupowałam niedawno.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Delatar czy brudzi pościel,ubrania itp ??
Wysłane przez: gochna (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 23 lip 2005 - 23:24:10

ja też kupiłam niedawno....2 tyg temu.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Delatar czy brudzi pościel,ubrania itp ??
Wysłane przez: Marta (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 28 lip 2005 - 17:12:14

Hmmm... oproocz tematu intensywnosci zapachu oraz ewentualnych plam, jaki pozostawia delatar, pozostaje mi zapytac: czy komus pomogl w ogole?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Delatar czy brudzi pościel,ubrania itp ??
Wysłane przez: Beata-Lublin (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 28 lip 2005 - 20:34:51

Powiem tak. Nie wiem co pomaga gdyż stosuje kilka specyfików na łokcie. Delatar,cygnoline, maśc złuszczająca oraz natłuszczająca. Zmiany sa o wiele ładniejsze niż były. Znajomy który u mnie zobaczył Delatar zaraz go zakupił. Potem dostałam meil ze ten Delatar to rewelacja.... do dzis nie wiem co miał na mysli bo nie mam z nim kontaktu. Przyznaję sie też nie nie stosuje tych leków systematycznie ........ Jeśli chodzi o krostkową dłoni to zero poprawy po czymkolwiek co nie jest sterydem. Teraz mam naświetlania - troszeńke sie poprawiło.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Delatar czy brudzi pościel,ubrania itp ??
Wysłane przez: Darek (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 10 sie 2005 - 02:33:14

no więc tak, podleczyłem sie elocomem a teraz tak zapobiegawczo smaruje sie jedynie Delatarem i narazie spokój, jedyny problem to ten zapach do którego nie moge sie przyzwyczaić :/

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Delatar czy brudzi pościel,ubrania itp ??
Wysłane przez: augustyn (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 12 sie 2005 - 00:29:48

uzywalem, działał połowicznie, tzn nie wszystkie "plamki" pokonał a co do smrodu to nie jest tak tragiczny smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Delatar czy brudzi pościel,ubrania itp ??
Wysłane przez: anka (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 16 sie 2005 - 16:01:40

cześć ja od dwóch lat cierpię na łuszczyce krostkowa rąk istop z wysiewami ropnymi z regularnoscia co dwa trzy tygodnie jest to cholernie bolesna choroba ogolnie mam problemy z poruszaniem zakladaniem butow a jestem mloda i pracuje stosowalam chyba wszystkiego ostatnio udalam sie do apteki ojca Grzegorza Sroki zakupilam pomade rozne masci jego produkcji oraz krem nive zwykly zaczelam stosowac napewno nigdy nie wylecze tego paskudztwa ale rece i stopy mam duzo lepsze,klasztor miesci sie kolo Zywca kilka razy wystepowal w telewizji ,dokladnie Rychwałd koło Gilowic JA WIRZE ZE MI POMOZE ANA

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Delatar czy brudzi pościel,ubrania itp ??
Wysłane przez: anka (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 16 sie 2005 - 16:10:23

cześć ja od dwóch lat cierpię na łuszczyce krostkowa rąk istop z wysiewami ropnymi z regularnoscia co dwa trzy tygodnie jest to cholernie bolesna choroba ogolnie mam problemy z poruszaniem zakladaniem butow a jestem mloda i pracuje stosowalam chyba wszystkiego ostatnio udalam sie do apteki ojca Grzegorza Sroki zakupilam pomade rozne masci jego produkcji oraz krem nive zwykly zaczelam stosowac napewno nigdy nie wylecze tego paskudztwa ale rece i stopy mam duzo lepsze,klasztor miesci sie kolo Zywca kilka razy wystepowal w telewizji ,dokladnie Rychwałd koło Gilowic JA WIRZE ZE MI POMOZE ANA


Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Delatar czy brudzi pościel,ubrania itp ??
Wysłane przez: Ela (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 16 sie 2005 - 19:25:46

Do Anki. Opisze Ci moje doswiadczenie, moze cos Ci z tego pomoze, choc ja wprost nie umiem go zinterpretowac.

Mialam podobny klopot, gdy mialam kolo 38 lat i male doswiadczenie z luszczyca.
Zauważyłam, ze wysyp nastepowal 2-3 dni przed okresem. Cos chyba mial wspolnego z hormonami. Potem powoli krostki przysychaly, zluszczaly sie i odbudowywala sie skora. Niestety to nasilalo sie coraz bardziej i juz w koncu skora nie nadazyla sie odbudowywac gdy nastepowal nowy wysyp.

Wiosna, gdy na lokciach i nogach mialam tez sporo zwyklych latek trafilam po protekcji do dermatologa - szefa kliniki. Dał mi 2 masci robione i kazal smarowac nogi 2 razy dziennie. Przylozylam sie do tego w wolna sobote. Po kapieli solidnie nasmarowalam nogi wlozylam rajstopy (czyli oklad), wieczorem poprawilam, choc dziwnie mi dretwialy palce. A w niedziele bylam przerazona, cale nogi mialam w czerwone duze laty.
W poniedzialek rano przerażona stawilam sie u pana profesora. Krecil glowa, ze chyba w aptece sie pomylili. Polecil smarowac tylko mascia cholesterolowa i obiecal, ze na pewno zejdzie.

Faktycznie zeszlo po miesiacu, razem z luszczyca. A na rekach juz mi nigdy nic nie wysypalo, choc krostek nie smarowalam mascia od nog.
A byla to masc cygnolinowa. Pan profesor nie powiedzial mi jak ja uzywac (moze myslal, ze wiem). A ja w nieswiadomosci uzylam ja jak kazda inna i to z nadmiarem, bo chcialam szybko.
Rak ani stop nie smarowalam wtedy cygnolina, tylko zwykle latki. Nie wiem dlaczego wysypywanie wycofalo sie z nich.

Jedna rzecz jeszcze wtedy zrobilam. Ograniczylam do minimum moczenie rak w detergentach przy zmywaniu lub praniu. No i byl to maj wiec zaczynalo sie slonce.

Pozdrawiam wszystkich

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Delatar czy brudzi pościel,ubrania itp ??
Wysłane przez: JolA (---.bytom.sdi.tpnet.pl)
Data: 17 sie 2005 - 21:16:47

Witam wszystkich luszczykowsmiling smiley
mam pytanko do ELI, powiedz mi,jestem w Twoim wieku,i mam ten sam prblemsad smiley mozesz powiedziec jaka masicia cygnolinowa smarowalas,? z jakimi skaldnikami? bo jak mi wiadomo jest tego duzo,
prosze odezwij sie na meila..czekam!
Pozdrawiam wszytkichsmiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Delatar czy brudzi pościel,ubrania itp ??
Wysłane przez: JolA (---.bytom.sdi.tpnet.pl)
Data: 17 sie 2005 - 21:20:10

Z tego wszystkiego robie bledy i zapomnialam napisac adresusmiling smiley
[email protected] pozdrowionkasmiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Delatar czy brudzi pościel,ubrania itp ??
Wysłane przez: Agnieszka (---.gorzow.mm.pl)
Data: 18 sie 2005 - 23:24:23

ja tez uzywam delataru i mi pomagal trzeba go uzywac 21 dni to wszystko schodzi...brudzic nie brudzi ..ale fakt ma okropny zapach..wada tego leku to to ze jak sie opalasz zostaja biale plamki tam gdzie sie go stosowalo

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Delatar czy brudzi pościel,ubrania itp ??
Wysłane przez: Ela (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 19 sie 2005 - 00:21:09

Jolu,
Niestety nie wiem jaką masc cygnolonowa stosowalam. To bylo dosc dawno. Masc byla robiona w aptece. A ja wtedy zaczynalam walczyc z luszczyca i mazalam sie tym co mi przepisywali liczac na wyleczenie. Najpierw byly to lzejsze sterydy, ale slabo pomagaly wiec szukalam dalej i trafiłłąm do tego profesora.
To leczenie cygnolina bylo zaskakującą przygodą, ale wtedy z happy endem. Wystraszylam sie trochę, ale tez potem cieszylam sie, ze mi poparzenie zeszlo razem z luszczyca.
To teraz z peryspektywy czasu dopiero widze dziwnosc wyleczenia naglego i rozprawienia sie skutecznego z krostkami.
Pozniej juz bardziej swiadomie probowalam leczyc łatki cygnolina, ale skonczylo sie to zle, wystapilo poparzenie i łatki tylko powiekszyly sie.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: 12-->
Bieżąca strona: 1 z 2



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.