Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
TOLERANCJA W INNYCH KRAJACH !!
Wysłane przez: Bogus (82.177.10.---)
Data: 01 sie 2005 - 09:59:17

Jak to jest w tolerancji w innych krajach interesuja mnie wlochy bo wlasnie tam sie wybieram nad adriatyuk ...slonko i slona woda by mi dobrze zrobilo ..

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: TOLERANCJA W INNYCH KRAJACH !!
Wysłane przez: Bogus (82.177.10.---)
Data: 03 sie 2005 - 08:59:56

czy komus wgole adriatyk i slonko pomoglo ???

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: TOLERANCJA W INNYCH KRAJACH !!
Wysłane przez: Barthez (---.szczecin.mm.pl)
Data: 03 sie 2005 - 09:30:46

pomaga...
A co do toleracji to bez wzgledu na kraj jedni zwracaja uwage,a inni nie...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: TOLERANCJA W INNYCH KRAJACH !!
Wysłane przez: Agata (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 03 sie 2005 - 13:38:54

mi pomoglo

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: TOLERANCJA W INNYCH KRAJACH !!
Wysłane przez: DORIS (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 03 sie 2005 - 14:21:19

wróciłam z chorwacji choruje od 15 lat i wyobraż sobie ze opalałam sie w topless tam nikt na nikog nie zwraca uwagi . Więc pakuj walizki i powodzenia

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: TOLERANCJA W INNYCH KRAJACH !!
Wysłane przez: Aga (---.toya.net.pl)
Data: 03 sie 2005 - 14:24:38

I koniecznie napisz jak na Ciebie ten klimat wplynal , ajesli chodzi o tolerancje to moim zdaniem za granica jest ona wyzsza niz u nas, przynajmniej tak zaobserwowalam we Francji pozdrooofki i milego opalaniatongue sticking out smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: TOLERANCJA W INNYCH KRAJACH !!
Wysłane przez: Łuszczyk (82.177.10.---)
Data: 26 wrz 2005 - 14:17:25

wiecie co ... bylem 17 dni we wloszech co dziennie po kilka godzin pluskajac sie i opalajac ;-) i zeszlo ..

troche sie krepowalem bo mialem tego b.duzo...ale po 2 dniach jak zobaczylem ze nikt na nikogo nie patrzy poczulem wiecej odwagi ..przyjechalem brazowiutki i czytsciutki ..

miesiac czasu w robocie - stres ..wysypalo ...potem alkohol ...wysypalo gorzej ..obecnie lecze sie cygnolina

zeby z tego sie wyleczyc chyba trzeba wyprowadzic ..

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: TOLERANCJA W INNYCH KRAJACH !!
Wysłane przez: markus (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 27 wrz 2005 - 18:11:12

chorwacja jest ok, bylem 2 tygodnie slonce i woda dobrze dziala , mi zeszlo calkowicie , ( moj lekarz mowi ze tamto morze jest bardziej zasiarczone niz baltyk ) a jak wiemy siarka pomaga nam luszczykom , wiec polecam basen morze srodziemnego , co do tolerancji to ja mnialem to wszystko gdzies i wystawialem swoje skorupki bezczelnie na sloneczko, przeciez to mi ma pomoc !!!!! a nie zachwycac( lub nie) innych moj wyglad, za duzo nogladaliscie sie reklam z pieknymi cialkami i teraz macie kompleksy hi hi hih , polecie sobie na RODOS i tam sie wszystkiego pozbedziecie ( kompleksow) tylu 60 letnich babek bezwstydnie opalajacych sie toples smiling smiley to jeszcze nie widzialem wiec nasze skorupki jakos nie zburza poczucia estetyki wspolplazowiczow , po prostu na tym tle wygladamy ladniej smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: TOLERANCJA W INNYCH KRAJACH !!
Wysłane przez: Lanolina (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 29 wrz 2005 - 21:11:30

Słońce wedłóg mnie jest najlepszym, natuiralnym lekarstwem, jednak nasze polskie słonce jest zbyt słabe i na mnie nie działa, dlatego jeżdze do ciepłych krajów, w czerwcu byłam w Egipcie i te 5 plamek co miałam znikło po 3 dniach nie zostawiając żadnych śladów a do tego morze czerwone- najbardziej słone morze na swiecie świetnie zadziałało na skórę głowy, no wogóle słona woda dobrze robi na skórę głowy nie koniecznie w Egipciesmiling smiley)

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.