laticort i elitasone
Wysłane przez: marcin (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 12 lut 2015 - 22:47:50

Witam wszystkich. Będąc u dermatologa została u mnie zdiagnozowana została łuszczyca. Tak się przejąłem, że nie zanotowałem jak dawkować laticort i elitasone. Proszę o odpowiedź. Dziękuję i pozdrawiam.

Re: laticort i elitasone
Wysłane przez: Sławek (---.satfilm.net.pl)
Data: 12 lut 2015 - 23:13:07

Laticort raz na dzień. A o tym drugim nie wiem, nie używałem.

Re: laticort i elitasone
Wysłane przez: j (---.gtnet.net.pl)
Data: 13 lut 2015 - 07:35:12

Niewiele napisałeś, więc trudno coś konkretnego doradzić. Rzucę parę ogólników.
Kochany, Laticort zapisał ci z pewnością do stosowania na twarz(czy on jest w kremie?). Krem ma dodatkową zaletę, że bardzo ładnie maskuje czerwone zmiany i są mniej one widoczne.
Tak domniemam, bo Elitasone nie powinno stosować się na twarz, lecz na ciało. Są to leki z grupy kortykosteroidów(sterydów)
Stosuj raz dziennie, smaruj cienką warstwą. Po tygodniu powinny zmiany zniknąć i następnie smaruj jeszcze te miejsca coraz rzadziej co 4 dni, 8, 12, 16.
Przypuszczam, że masz niewielkie zmiany.
Na Twoim miejscu zmieniłbym lekarza. Przypisał na dzień dobry sterydy, a nie dziegcie, czy cygnoline. Polecam też dermokosmetyki jako wspomaganie leczenia.
Powodzenia.
A i poczytaj w Internecie, bo łuszczyca będzie ci towarzyszką życia.
I omijaj szerokim łukiem szczególnie tych, co się reklamują natarczywie i proponują cuda. Przykład ZEJ (szaman tego forum) Możesz kupić co najwyżej to cudo dla teściówki, jak jest jędzowata. Murowane, będzie miała problemy, a i kaskę jej wydrenuje w cudowny sposób.
Pozdrawiam

Re: laticort i elitasone
Wysłane przez: mirek (---.free.aero2.net.pl)
Data: 13 lut 2015 - 11:11:54

CELNIE TO ,,J,, UJEŁEŚ KOŃCZĄC ODNOŚNIE ZEJA. POZDR.