Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
leki
Wysłane przez: michal (213.185.102.---)
Data: 08 gru 2005 - 05:53:06

siemanko jestem u was pierwszy raz bo dorwalem sie do kompa, choruje od 5 lat pierwsze smarowania oczywiscie poprawily moj wyglad lecz okresy bez objawowe nie byly dluzsze niz 2 do 3 tygodni.wtedy moj lekarz zaproponowal mi SANDIMMUNUM NEORAL tabletki rano i wieczorem zaczelem je brac i tak przez 3 miesiace pozniej 2 przerwy i znowu 3. i teraz jak reka odja nie smarowalem sie juz od roku tylko natluszczalem mam nadzieje ze bedzie tak dalej. czy ktos jeszcze probowal tych tabletek.jak tak to napiszcie jak wam idzie!!! pozdro!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leki
Wysłane przez: adam (213.185.102.---)
Data: 08 gru 2005 - 06:10:56

SANDIMMUN NEORAL jest ok!!!!!!!!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leki
Wysłane przez: Bogdan:) (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 08 gru 2005 - 07:35:22

Hello!!! a moze cie podac ile te piguly kosztuja?? z gory dziekismiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leki
Wysłane przez: michal (213.185.102.---)
Data: 08 gru 2005 - 07:45:06

jak jestes ubezpieczony to spoko refundowane cie wyjda okolo 10 zl za paczke czyli 25szt. gorzej jak nie jestes ubezpieczony co mi sie zdarzylo to zaplacisz kolo 370zl

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leki
Wysłane przez: Bogdan:) (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 08 gru 2005 - 13:26:51

a to jest jakis steryd do ustny czy jak to jest , bo juz mam dosc tych tlustych masci po nich nie mam polowy wlosowsad smiley a w moim wieku to poraszka;/
podrawiam!!

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.