Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
cudowne rybki
Wysłane przez: romario (---.cable-modem.tkk.net.pl)
Data: 17 lut 2006 - 22:56:25

czesc wszystkim. czy ktos kiedykolwiek slyszał o cudownie leczacych rybkach.podobno kuracja odbywa sie gdzies w Turcji w miescie Kangul.kiedys o tymogladalem program .z tego co widzialem to rewelka.czy ktos moze powiedziec o tym wiecej? pozdro. NIE DAĆ SIĘ TEMU G.....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: cudowne rybki
Wysłane przez: Łukasz (---.udn.pl)
Data: 17 lut 2006 - 23:06:29

Te cudowne rybki o których to Garra Rufa . Już o nich kiedyś pisałem. Nawet je miałem tylko że za mało. A w związku z tym efekt był ale bardzo mały prawie znikomy. Rybki te można hodować w domu. Więcej informacji poszukaj we wcześniejszych postach.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: cudowne rybki
Wysłane przez: Aga (81.15.135.---)
Data: 20 lut 2006 - 21:27:15

Słyszłam o tych rybkach, a właściwie widziałam ten film . To miasto to Kancan, albo Kangan, dokładnie nie wiem , ale tak jakoś brzmiało. Lezy gdzieś na południowym wschodzie Turcji. Ja jak byłam w Turcji , na południowym zachodzie w Alanyi, znana riwiera turecka, chciałam się coś dowiedzieć o tych rybkach i tej miejscowowści , ale nic nie udało mi się zdobyć , żadnych wiadomości , niestety. Za to bardzo sobie chwalę pobyt w Alanyi. siedziałam duzo w morzu , bardzo zasolonym i na słońcu, wygrzewwałam się na takich dużych płaskich kamieniach, woda mnie oblewała i schładzała, przez co mogłam długo przebywac na słońcu. Po dwóch tygodniach takiego korzystania z wody i słońca bardzo ładnie wyleczyłam sobie ł. i doprowadziłam do bardzo dobrego stanu moją skórę.

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.