Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Czy Was też boli?
Wysłane przez: Kasia (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 08 gru 2005 - 22:19:33

Słuchajcie mam pewien problem który zaczął mnie niepokoić, no więc mój chłopak ma łuszczycę, od 2 lat próbujemy ją zwlaczyć udało się dzięki wywarowi z orzecha i maści Novate, wczesniej stosowaliśmy inne leki, płyny, maście, tabletki ale odrazu po kuracji po dwóch trzech dniach ona wracała z podwójnym działaniem. Teraz zrobiliśmy miesięczną przerwę i przez miesiąc było ok. Zaczyna jednak wracać, jest bardzo mała i mało widoczna ale go boli, ma w niektórych miejscach krosteczki ( nie jest to łuszczyca krostkowa) i te krostki go bolą. Czy ktoś może mi powiedzieć o co chodzi?? Może to wcale nie łuszczyca?? Był u kilku lekarzy wszyscy z wyjątkiem jednego stwierdzili że tak a ja mam wątpliwości, czekam na wasze opinie, będe wdzięczna i serdecznie Was pozdrawiam!!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Czy Was też boli?
Wysłane przez: Kucajka (---.unreg.tvk.wroc.pl)
Data: 08 gru 2005 - 22:44:48

Moją opinie Kasiu jush znasz winking smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Czy Was też boli?
Wysłane przez: Kasia (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 11 gru 2005 - 21:55:57

tak dziękujęsmiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Czy Was też boli?
Wysłane przez: Marta (---.chopina.sys-net.pl)
Data: 13 gru 2005 - 21:46:28

Może to jest połuszczycowe zapalenie skóry, albo oslabienie skory dotychczas stosowanymi specyfikami, reagujace wysypką i swedzeniem? Cos na ten temat gdzies czytalam, warto spytac o to lekarza..

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Czy Was też boli?
Wysłane przez: Kasia (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 14 gru 2005 - 21:23:18

też tak własnie myślę, dzięki za odpowiedz i pozdrawiam Martę i Kucajkęsmiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.