Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Mój mąż jest chory...
Wysłane przez: Margareth (---.espol.com.pl)
Data: 09 gru 2005 - 12:40:38

Witam, mam męża który choruje od małego, mnie nie przeszkadza jego choroba. Jak słyszę tutaj o ludziach którzy są upokarzani przez zdrowych to nie moge tego zrozumieć. Piszę tutaj pierwszy raz.... Mam nadzieję że będę mogła tu porozmawiać z wami. Pozdrawiam Margareth.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Mój mąż jest chory...
Wysłane przez: andrzej 77 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 09 gru 2005 - 12:47:39

I tak trzymaj. pozdrowienia dla męża i zaproś Go na forum.


Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Mój mąż jest chory...
Wysłane przez: gienia (---.compi.net.pl)
Data: 09 gru 2005 - 20:02:37

Witaj,

Zdecydowanie zaproś męża na forum - ja się tutaj w przeciągu godziny dowiedziałam rzeczy, o których żaden dermatolog mi nie powiedział (a było ich kilku) jak np. Ozonella, kosmetki z Morza Martwego, to, że może wyspać po antybiotyku (co mnie spotkało) i in.
No i wsparcie, ze nie jest się samemu w biedzie.

pozdrawiam
Agnieszka

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Mój mąż jest chory...
Wysłane przez: MMM (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 09 gru 2005 - 20:22:39

Witaj. Ja mam chłopaka chorego od kilku lat na łuszczycę i tak jak i Tobie mnie to WOGÓLE!!!! nie przeszkadza. :-). Na forum jestem od niedawna,weszłam tylko tak dla własnej ciekawości i ....jestem tutaj codziennie, poznałam fajnych ludzi.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Mój mąż jest chory...
Wysłane przez: Margareth (---.espol.com.pl)
Data: 10 gru 2005 - 13:43:47

Witajcie, dziękuję za odpowiedzi na mój post. co do męża to nie mówi on po polsku ale mogę mu przekazać to co tutaj napisaliście, prosił mnie abym poczytała w internecie na temat łuszczycy, trafiłam na forum więc dowiem się tu ciekawych rzeczy. Pozdrawiam Margareth.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Mój mąż jest chory...
Wysłane przez: Kaśka (217.96.74.---)
Data: 10 gru 2005 - 13:56:34

Jesli nie jest Polakiem,to moze ma tez ciekawe metody leczenia moglabys cos napisacsmiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Mój mąż jest chory...
Wysłane przez: Wyspiarz (212.160.230.---)
Data: 10 gru 2005 - 15:29:02

Ew. jesli Twoj maz zna angielski, to ja sie pisze na konwersacje angielskie na forum. Sadze ze i kilka innych osob takze bedzie w stanie porozumiec sie po angielsku.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Mój mąż jest chory...
Wysłane przez: Margareth (---.espol.com.pl)
Data: 10 gru 2005 - 18:42:38

Witam ponownie, tak on mówi po angielsku. Co do sposobu leczenia to wiem że smaruje się maściami jedna to napewno Elocon, Kenakutan, Dermovate. Myślę że te maście wszyscy znacie i chyba to nie będzie nic nowego. Używa też maści złuszczającej naskórek Saliscyra to po szwedzku. Pozdrawiam.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Mój mąż jest chory...
Wysłane przez: szun (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 10 gru 2005 - 23:23:57

margareth jestes wspanialym czlowiekiem

ale powinnas wiecej czytac co tu sie pisze
napewno masci te nie sa najlepsze

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Mój mąż jest chory...
Wysłane przez: Gosia A (---.netburg.pl)
Data: 11 gru 2005 - 03:48:24

Tak, tak, poczytaj. Na początek "Ona, On i ja", to wątek autorstwa Agnieszki, mówi o tym, co na początku pisałaś.

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.