Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
łuszczyca na skórze głowy
Wysłane przez: monia (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 03 maj 2006 - 10:28:27

mam łuszczycę na skorze głowy. Stosowałam Lorinden Lotiol ale jakoś nic nie pomógł. Jaki inny lek mogłabym zastosowac? /Qrde nawet do fryzjera nie mogę pojsc bo wstyd mi to pokazac ;/

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca na skórze głowy
Wysłane przez: Pedronator (---.sgh.waw.pl)
Data: 03 maj 2006 - 11:26:55

Zalezy jakie zmiany masz przedewszystkim Mi jak sie płatki porobily to schodzilo szybko po elocom lotion Na mnie dziala jak na razie Jak sie cos pojawia jednorazowe wmasowanie zalatwia sprawe jak na razie na spore okresy Jak bylo duzo płatkow to kilka razy robilo robote jak dotad Z dziewuchami jest gorzej ale u mnie robi swoje tez ze sie scinam na krociutko Zaprawde powiadam albowiem wlosy 3, 4 centy i juz gowno wychodzi Przy 0,5 centa jest dosc stabilnie dobrze, odpukac Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca na skórze głowy
Wysłane przez: adalbert (---.vlan145.architor.lubman.net.pl)
Data: 03 maj 2006 - 12:50:24

Tonik NERIL firmy GARNIER.Kupisz w aptece,koszt około 18 zł.Niektórym pomaga całkowicie a łuska się nie sypie chyba u każdego.Jest nie tłusty.smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca na skórze głowy
Wysłane przez: Milla (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 03 maj 2006 - 13:20:21

do niedawna mialam taka skorupe ze juz , mylalam ze mnie ch...steczka trafi!!!, teraz mam spokuj , tylko malenki lupiesz , nawet sie nie sypie a zrobiłam tak : 1. oklady z drozdzy 2-3 razy w tyg., nastepnie smarowalam glowe płynem Afrodyta (3.90zl. w aptece) glowe myje w szamponie Mrs.Potter,s to szampon z dziegciem (zdaza sie ze nawet codziennie ) oprocz tego teraz juz tylko raz ale na poczadku myłam 2 razy w tyg glowe szamponem Polytar liqid , uzywam odzywki do wlosow bo po tych szamponach trudno sie rozczesuja a mam pół dlugie wlosy , teraz uzywam tonicu do wlosow z firmy Garnier NERIL , jest to tonic rewitalizujacy do wlosow ale tez pomaga na choroby skory glowy ( w aptece za ok 20zl) , i od kilku dni uzywam ( dokladnie 2 razy ) to jest takie serum z firmy Avon serum na sucha luszczaca sie skore glowy , uzywasz kilka kropli po umyciu , nie slukujesz , masujesz w skore glowy i ona jest wtedy nawilzona , tak jak cialo po balsamie , ladnie pachnie i powoduje ze wlosy sa tluste > wyprobuj , napewno po jakims czasie beda efektyu ( nie odrazu , chociaz kto wie , ale napewno beda ) > trzeba troszke cierpliwosci !!! trzymaj sie i napisz jak ci idzie , papa

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca na skórze głowy
Wysłane przez: Milla (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 03 maj 2006 - 13:27:20

po serum z AVONU wlosy Nie sa tluste ( mala pomylka , przejezyczenie !!)

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca na skórze głowy
Wysłane przez: Wiolusia (---.dsl.ip.tiscali.nl)
Data: 03 maj 2006 - 14:32:52

a ja stosuje jak musze elocom w plynie /tak, tak wiem, ze to steryd/

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca na skórze głowy
Wysłane przez: marcin (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 04 maj 2006 - 15:37:37

ja stosuje Diprosalic w plynie
i mi pomaga.
pozdro

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca na skórze głowy
Wysłane przez: selene (---.sieradz.cvx.ppp.tpnet.pl)
Data: 04 maj 2006 - 18:58:25

u mnie jak jest bardzo źle to dermovate

jak słabiej to elocom lub lorinden
ale staram się unikać tego paskudztwa i próbuje salicylolem
albo takim płynem z avonu z mentholem do łuszczącej się skóry głowy
ostatnio kupiłam w aptece fajną odzywkę do włosow i skory głowy z oliwy z oliwek
piękny zapach ale jeszcze trudno mi powiedzieć jak działa bo dopiero raz sobie ją zaaplikowałam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca na skórze głowy
Wysłane przez: Bogdano (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 04 maj 2006 - 19:19:58

ja jade na elokomie (steryd)z wszystkiego co stosowalem to jest najlepszy lek ...na glowe bralem diprosalik ale po tym dostalem paskudnego tradziku i nie moge sie go pozbyc do dnia dzisiejszego ....stoswoalem dziegdzie ale tylko pogarszaly sprawe.... stosowalem lorinden A pomagalo slabo a dotego wylecialo mi polowe wlosow,, ado elokomu polecam szampon VICHI Darcos (zielony) kosztuje cos 30zl mi starsza na 2 miesiace myje co dnia glowe, lep tak nie swedzi plamki robia sie bladsze tylko ze wlosy wypadaja ..

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca na skórze głowy
Wysłane przez: anna (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 08 maj 2006 - 20:06:27

sad smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca na skórze głowy
Wysłane przez: ania (62.29.136.---)
Data: 09 maj 2006 - 07:44:42

wszystkich zainteresowanych odsyłam do wątku Dr. Drexler Kraków

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.